Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do kobiet które związały się z rozwodnikiem

Polecane posty

Gość gość

Z jakiego powodu rozpadło się jego poprzednie małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość Z powodu zdrady, on zdradził żonę, ale nie ze mna, aja spodziewam się z nim dziecka.Twierdzi, że jej nie kochał, zastanawia mnie tylko dlaczego do własnego dziecka ma taki obojętny stosunek """""" To jest bardzo złożony problem. Na ten problem ma wpływ wiele czynników.Myślę ,że nawet on sam nie będzie w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie. Tak od razu i jednoznacznie.Gdybyś mu je zadała . Ale zadać powinnaś Jeżeli nie odpowie od razu to przynajmniej zmusi go to do myślenia. Będzie wiedział ,że Ciebie takie pytanie dręczy. Zawsze też może zadać Tobie pytanie . Dlaczego teraz , dopiero teraz o to pytasz. Co mu odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba to poprostu nie było "to" z tego co mąż mi mówił to młodo się poznali, szybko razem zamieszkali, potem dziecko, ślub, on w pracy, ona w domu, zero wspólnych wyjazdów, hobby uczucie zamieniło się w nudę poznał mnie, kiedy nie było już co odbudowywac po jednej kawie wyprowadził się z domu, nie wiedząc nawet czy ja będę w ogóle chciała dac nam szansę rok później byliśmy już małżeństwem, teraz mamy troje dzieci i wygląda na to, że jesteśmy dla siebie stworzeni, chociaż czas pokaże :) jesteśmy razem 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec tylko do kasy
kochałem swe dzieci nad zycie ale zone mam żmije i nie mam kontaktu bo walczy o majatek kosztem dzieci a ja chce polubownie a ona krzyczy sad roztrzygnie to niech rozstrzygnie tylko po co ciagac się po sadach Ale dziś zony na stanowiskach tak zgłupiały tym ze sa niezależne ,ze niszcza dzieci i meza by sobie cos udowodnić a takim zachowaniem udowadnia ,ze jest słaba bo w domu nie umie radzic ządzic chce mezem i dziecmi jak ludzmi w pracy A ty mąż nie daje się i co taka robi niszczy psychicznie bije pluje wyzywa i takie sa panie na stanowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudziutka12
Z tego co wiem, rozeszli sie, bo przez dlugi czas im sie nie ukladalo, ale wiem tez, ze bardzo sie kochali i zastanawiam sie, czy on jej nie kocha za to, ze jest matka jego dziecka. wiem, ze on pracowal za granica, pozniej znow wrocil do PL i robil cale dnie i noce, Ona chciala i kasy i go na miejscu, stawiala ogromne wymagania, on sie z nia nie zgadzal, wzajemne pretensje, awantury o kase, jej umawianie sie z kolegami itd. W koncu stwierdzili ze jak sie rozwioda to bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×