Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mournin

Co kupic na swieta dziewczynie

Polecane posty

Gość ketner

EmpikFoto ma poduszki ze zdjęciem, więc może ten kierunek? Lepiej postawić na takie prezenty, które nie będą nijakie, zrobić wrażenie. Fajne może być również wybranie fotoksiążek. Tutaj sporo pracy, ale przynajmniej dla odbiorcy to będzie na pewno mega pozytywne zaskoczenie. Co wy na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Prezent dla mężczyzny jak i kobiety to tylko voucher na przejazd sportowym autem 🙂 Ja kupowałam taki voucher w Devil-Cars. Duży wybór aut i torów. Można pojezdzić np. Lamborghini, Porsche, Ferrari i wiele innych lub też bolidem wyścigowym np Ariel Atom czy Ktm X Bow 🙂 Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i już kilka minut po złożeniu takiego zamówienia dostajemy voucher na maila gotowy do wydrukowania i wręczenia. Każdy będzie zadowolony z takiego prezentu a adrenalinę, która towarzyszy podczas przejazdu zapamięta na długo 🙂  To są prezenty zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, dla młodych jak i starszych osób. Każdy będzie się świetnie bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek

a może jakis zegarek? może smartwatch? wszystko zalezy od budzetu ale można tez znalezc tansze smartwatche np. xonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naduśka

Zegarek fajny pomysł, podoba mi się ale ja bym wolała chyba coś w bardziej eleganckim stylu jak jordan kerr np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

ten pomysł z zegarkiem z jordan kerr fajny jak będzie patrzec na zegarek to będzie myśleć o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek
Dnia 10.11.2019 o 12:30, Gość Tomasz napisał:

ten pomysł z zegarkiem z jordan kerr fajny jak będzie patrzec na zegarek to będzie myśleć o tobie.

znalazlem taki jordan kerr caly zloty, chyba kupie 🙂 totalnie w stylu mojej ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

popdobno szczesliwi czasu nie licza, to zes jej prezent wybral ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupuje na te święta 2019 facetowi lot paralotnia. W trójmiescie 349 zł dla dwojga bodajże wiec się mieści w budżecie. Wiem, że na pewno mu się spodoba (;
on wykupił nam w zeszłym roku tydzień w hurghadzie tyle ze on wiele więcej zarabia (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto
Dnia 18.10.2019 o 13:04, Gość olek napisał:

a może jakis zegarek? może smartwatch? wszystko zalezy od budzetu ale można tez znalezc tansze smartwatche np. xonix

a ile kosztuje taki xonix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa el.

książke o czarownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotruśPan

zegarek jest fajnym prezentem dla kobiety te z jordan kerr są ładne i w przystępnej cenie więc to może być jakiś pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×