Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojo1

wytrysk

Polecane posty

Gość jojo1

witam mam problem z przedwczesnym wytryskiem uprawiam sex z zoną około jednej minuty i dochodze.czy ktos wie gdzie to leczyc albo gdzie mozna sie z tym zgłosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupku jeden, to nie jest żadna choroba, chorobą będzie w późniejszym wieku brak wytrysku. Ile ty masz latek? Pewnieś osiłek po 20-stce! Jełopie, możesz mieć przez to więcej przyjemności: 3 wytryski=orgazmy do pochwy, za 4-tym razem jeśli Ci tylko stanie, wytrysk będzie na tyle opóźniony, że zarżniesz babę i powie dość bo pizzda boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora topiku: chłopie Ty widziałeś żonę jak świnia niebo, buuuaaahhhaa. Tfojom rzonom jest na 100% prawa graba. Jusz nie ripostuj, bo się znwó ośmieszysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo1
spróbuję wystrzelać przedfczesnom spermę na jakiejś jałowce u nas na łące. Jak dojdę z ******iem do 13 minut zanim się spuszczę, to dopiero wezmę się za rzonę. i dam jej popalić, bo ciągle narzeka, że jest rozpalona a ja po 1 minucie mam już flaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koreczkowa
Zastosuj tabletki na przedwczesny wytrysk i sprawa załatwiona. Mój facet do niedawna miał taki problem, ale jak mu podrzuciłam te kapsułki - www.skracaj.com/286a.html i zaczął je brać, to teraz jest zdecydowanie lepiej. Dłużej cieszymy się z uniesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×