Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

MEBLE Z NADRUKIEM

Polecane posty

Gość milio32
Mi się bardzo podobają meble z fototapetą. Zastanawiam się tylko na jak długo starcza taki nadruk? Czy po jakimś czasie nie blaknie, niszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się dowiedziałam od stolarza to jest to nadruk na laminat i tak jak płyty nie blakną tak i to w żaden sposób nie ma prawa zniknąć...to nie jest naklejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest robione metodą uv i zamalowane lakierem bezbarwnym. Tu trzeba uważac na firmę bo niektóre firmy stolarskie naklejają tylko i niczym nie zabezpieczają:) Efekty są zadziwiające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają zaś meble z różnymi grafikami na meblach, lub rysunkami. Dla dzieci widziałam ostatnio takie piękne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milio32
To takie nadruki trzeba jeszcze lakierować? Tego nie wiedziałam. A czym się różnią naklejki od fototapet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Rzeczywiście szafy z grafiką są przepiękne. Jeśli grafika jest za szkłem to chyba nie powinno się z nią nic dziać przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie dowiedziałam od znajomego stolarza to jest to równie trwałe jak sama okleina która sie ma na płycie:) dlatego postanowiłam zrobic takie czesciowe nadruki i na szafkach kuchennych i w pokoju na szafie garderobianej:) musze tylko dobrze przemyslec m wystrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Jak chcesz to sama zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem plastyczka i sama malowalam. Ale jednak po czasie uwazam to za tandete - tylko naturalne drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tandetne jest metodą deucopauge ;) i mało trwałe ...te nadruki sa rewelacyjne. Nie lubie zmieniać mebli co chwilę. Lubie miec coś trwaego, niepowtarzalnego...dlatego zastanawiam się nad takimi wstawkami na meblach. Kuchnia w stylu wiejskim z duża iloscią drewna i cegieł. Mam zresztą stare cepeliowskie meble ale to za mało pojemne szafki, bede musiała dorobić kilka. Taki nadruk np z kiściami winogron by mi pasował, tym bardziej że chce miec w kuchni mini winiarnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
Nadruk do stylu wiejskiego faktycznie świetnie pasuje. Jednak osobiście jestem zwolenniczką fototapet i to zamontowanych pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami, schowane pod szkłem lacobel. Widzieliście kiedyś takie realizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Pewnie, że tak- przecież jest to powszechnie stosowane, bardzo modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
Właśnie szukam niedrogiego rozwiązania tej kwestii. Co się bardziej opłaca: zamówienie takiej usługi kompleksowej czy osobny zakup fototapety i szkła oraz montaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
No pewnie, że zamówienie kompleksowej usługi jest bardziej opłacalne. Tak będziesz za wszystko płaciła praktycznie oddzielnie, więc wyjdzie Cię drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
A tak w ogóle to komu to zlecić? Stolarz się chyba czymś takim nie zajmuje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Ja ze swojej strony mogę polecić firmę iKuchnie. Tylko z usług tej firmy korzystałam, więc mogę coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferolka
Ale oni robią tylko kuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
iKuchnie tak, ale ta firma to część firmy- reszta to Fawre i iSzafy. iSzafy, jak nazwa wskazuje zajmują się robieniem szaf, zaś Fawre robią wszystko o czym zamarzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pamiętajcie,że w kuchni miedzy szafkami stosuje się szkło hartowane, zwłaszcza przy kuchni gazowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Oczywiście o tym wiemy. Myślę też, że każdy porządny wykonawca kuchni by nas o tym poinformował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble z nadrukiem są bardzo fajną sprawą, nadają wnętrzu oryginalności i takiego charakteru. ja zdecydowałam się na taką szafę (http://komandorszafy.com/galeria/szafy-do-zabudowy/ - motyw miasta). Powiam Wam, że powiększyła wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 Kolorów
Zapraszam do obejrzenia galerii firmy 7 Kolorów www.7kolorow.pl W ofercie są wydruki na szle do kuchni, szaf zabudowanych, łazienek. Firma drukuje także zdjęcia nadesłane przez klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obróbka drewna, kompozytów drewnopochodnych, metali miękkich na maszynie.

Wykonywanie skomplikowanych struktur/kształtów:

-Ryciny zdjęć
-Grawery
-Rzeźba 2D, 2.D,
-Elementy klejone
-elementy obrotowe

Głównie obrabiane wymiary:
- Elementy obrotowe
– do 90 cm i 26 cm średnicy przy obróbce manualnej
- do13 cm długości i 8cm średnicy przy obróbce komputerowej

Pozostałe elementy
- do 30cm x 40 cm wymiaru podstawy bryły i 5 cm jej wysokości.

Główne materiały: Świerk, Sosna, Płyty sklejane,
Możliwość zamówienia innych materiałów.
Wysyłka Kurier, Poczta Polska.

Kontakt : stolarzwojciech1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×