Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja gościnnie

zmieniam zdanie o duzych penisach

Polecane posty

Gość ja gościnnie

do tej pory miałam partnerów z dużymi (tak mi się wydawało) fiutami mój obecny ma 19 cm i 14,5 grubości- seks z nim to koszmar, jedyna pozycja, w której nie czuję, że ładuje mi w macice to na boku na leżąco :-o Nie chce dużych penisów 😭 Nie mogę dojść, bo odczuwam ból a po 20 minutowym seksie jestem poobcierana i nie mogę się dotknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy się sztuka piepszszenia.Nawet z takim można bez bólu.Mój ma trochę więcej i nie sprawiam nim bólu,ale samą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
nie wiem jak można się nauczyć seksu z 19 cm fiutem :-o jeśli masz pochwę jak krowa to ok, wtedy nie widzę problemu, ale normalna kobieta będzie miała kłopoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchaniotka
Wiesz co mój ma dużo mniej ok 15 i też jest tak samo gruby i za każdym razem mnie boli. Jestem bardzo ciasna i gdybym miała mieć chłopaka z takimi wymiarami jak twój to bym uciekła gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
postanowiłam napisać na ten temat, bo do tej pory byłam zwolenniczką DUŻYCH penisów :) ale teraz zmieniam zdanie i stwierdzam, że idealny to taki 14-15 cm ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest,budowy się nie zmieni.Moja mnie poznała i jej mój duży pasuje więc dajemy po robocie ile wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
a możesz napisać w jakich pozycjach najczęściej ją posuwasz? w naszym przypadku wszystkie od tyłu odpadają, sprawdza się jeszcze gdy ja jestem na górze ale nie można uprawiać seksu wiecznie w jednej pozycji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często właśnie na pieska,klasycznie,ale bez unoszenia nóg,na boku jej nogi na moich biodrach.W tych pozycjach co moje 21 jest za długie wkładam do połowy,trzymając rękę na nim w uścisku,tym samym o******* skórkę,a to powoduje dodatkowe doznania niby obrzezany :) No i nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsez mowilam ze 18cm to o 4cm za duzo!!! FACET MA MIEC15cm, i dosc szerokiego,nic wi3eecej i minetke ma robic na wstepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połykaj peEL
i spuszczac sie obficie w c****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
z robieniem loda jest kolejny problem :( jak dotąd udało mi się wpakować go sobie w usta w 1/3 długości i to na "wiotkim" gardle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połykaj peEL
chciałem napisac na końcu "c*********o" mam nadzieje że teraz sie pokaże bez gwiazdek :classic_cool: i jeszcze jedna buźka cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połykaj peEL
no za zadna cholere nie moge napisac slowa c********, wiec może napisze je od tyłu "okspic" teraz powinno sie udac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak obejść cenzurę
Chciałeś napisać "c​ip​sko"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połykaj peEL
no za zadna cholere nie moge napisac slowa c********, wiec może napisze je od tyłu "okspic" teraz powinno sie udac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak obchodzisz cenzury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
a może tak zaczniecie pisać na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połykaj peEL
jak to zrobiles? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"c****o" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
a temat nie dotyczy ani słowa "c*********o" ani tym bardziej jego cenzury :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9898776
Moze twoj kochas az tak do konca cie nie kreci. Tez kiedys przezylam koszmar z duzym fiutem I tez stwoerdzilam, ze za duzo. Potem poznalam mojego misia I tez ma duzego......ale jak go widze, to az ze mnie cieknie z podniecenia I teraz jest super. Musi byc podniecenie, a co za tym idzie "smarowanie". Bez tego bedzie bolec nawet przy takim co ma 15 cm. dodam, ze tez jestem ciasna, a nie rozwalona np po dzieciach. Tak to natura skonstruowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwolenniczką tylko miłośniczką jak już;)Zwolenniczka to możesz być partii facetów z duzymi pałami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką w 100%. Miałam faceta z około 20 cm penisem, męczarnia:O Teraz mam faceta z około 14 cm i uwielbiam go, ubóstwiam mogę go non stop mieć w sobie i nigdy nie mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow!!! Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
gdybym była miłośniczką to pałałabym miłością, a że jedynie sympatyzowałam, to mogę i powinnam napisać - zwolenniczka :) Temat nie dotyczy poprawności językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połykaj peEL
obejscie cenzury wazniejsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak mam oblubienice to ją lubie tylko a jak kochankę to ją kocham?:)­Ja nie wiem.Mam 18cm miałem kilka partnerek i tylko jedna była za krótka a ciasna w sam raz:)Z tym, ze większość miała powyżej 172 cm wzrost a ta jedna 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja gościnnie
ja mam 177 i wzrost nijak ma się do wielkości, długośc***ochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wszedł by mój 21/15,5 :) co ty gadasz za głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×