Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja gościnnie

zmieniam zdanie o duzych penisach

Polecane posty

Gość gość
Wszedłby ale by bolało. Mniejsze są o niebo lepsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie są dziwni.Facet sie cieszy że nie mógłby se p*********Uciekam stąd bo dziwne klimaty tu panują jak zwykle na erotycznym zreszta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego by bolało.Nie jedną on posuwał i ... jak jest dobrze nasmarowana :) to bez bólu wchodzi.Czuje tylko przyjemność.Takie słyszałem relacje.To też nie taki wielki,że ma boleć.Potrafię go świetnie prowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 15/14 , pasowalby ci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem swoje, mam porównanie i zdecydowanie wolę mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy potrzebuje coś dla siebie i o tym wie to dobrze.Niektóre chcą,ale jak przyjdzie co do czego to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: ci, co maja długie penisy myślą, ze są Adonisami i kazda na nich poleci..nie starają się, bo myślą, że długoś jest najwazniejsza..a ja ostatnio znalazlam kochanka z nieduzym, ale za to jakim figlarnym..i dochodze, jest mi dobrze.. A z moim męzem nigdy nie doszłam, mimo jego 20cm wacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam go dość i nie myślę o sobie tak jak piszesz.Nie chodzę i nie chwalę się,choć niekiedy mam chęć zamieścić zdjęcie.Moja jest pewna,że nie będę szukał innej bo daje mi to co chcę i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne rozwiązanie to pierścień na penisa ograniczający wejście nie dalej niż 1cm przed szyjką macicy i lubrykant poślizgowy KY albo wypieerdolić takiego ogra do stajni zarodowej dla klaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9898776
Ale zenua. Lubrykatow potrzebujecie? A gdzie gra wstepna? Nie potraficie kobiety nawet rozpalic, a za sex sie zabieracie? Faceci sa zalosni. Mysla ze samo wsadzenie I kilka ruchow to spelnie ie marzen kobiet. Co za debile!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
optymalne rozmiary to: l =16cm, d = 4cm lub t =10minut, przy czym t jest najważniejsze, bo łechtaczka wymaga ok. 10 minut stymulacji by kobieta osiągnęła orgazm, a leży ona parę cm poniżej spojenia łonowego i wystarczy siurek nawet 3cm, by ją zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni maja male penisy-sa niezadowoleni, inni maja duze penisy-ich kobiety sa niezadowolone. Ciezko to wszystko pojac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała sztuka to znaleść odpowiedniego (także gabarytowo)partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, ja byłam przez 12 lat z facetem co miał 21...masakra, nigdy nie chciałam dłużej, nieraz bolało jeszcze przez 2 dni, a jak w ekstazie się zapomniał i go poniosło to podczas jego orgazmu ja miałam torturę i jeszcze ciągle chciał anala :/ teraz mam takiego co na 16 i uwielbiam to ostre .... i podniecenie nie ma nic do rzeczy przy takim rozmiarze, bo on po prostu nie mógł wejść do końca, a jak miałam owulację i pobolewało mnie to już w ogóle uderzenie w szyjkę macicy powodowało napływ łez do oczu, nigdy z nim nie miałam orgazmu pochwowego, a z tym 16 a i owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to ,że jestem nietypowa,bo przy wzroście 158 wysoki ,chojnie obdarzony facet uprawia ze mną seks w wielu pozycjach. Tylne lubimy najbardziej i można śmiało ostro poszaleć bez bólu,analnie również. Ale zawsze uprawiamy seks dopiero kiedy jestem totalnie mokra,wcale nie z powodu użycia lubrykantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma nawilzenie do wielkosc***ochwy? Jestescie debilami jakich malo. Pochwa moze się rozczagnac w szerz ale nie wydluzy- autorko rozumiem twój problem bo c**y nie da się wydluzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.Znowu znalazł się gość wiedzący wszystko najlepiej. Zalewam opinie mądrali wyzywających kogoś ,o kim nic nie wiedzą ,za wyrażenie własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 85
A ja nie zmieniam zdania o dużych penisach. Duże i tylko duże. Byćmoże jestem nietypowa w środku,ale małe tylko mnie łaskoczą. Jestem szczupła,28 lat,1,70 m,nie rodziłam a seks sprawia mi przyjemność tylko wtedy ,jak facet jest obficie obdarzony,na sam widok jestem wilgotna i chętna. Mój obecny przyjaciel ma 23 cm,grubego i ma kondycję,a to ważne. Miałam kilkunastu partnerów,ale tylko z 2 lub3 było ok,bo mieli dużym rozmiarze,inni to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie tam parę zdań ode mnie
Mój chłopak ma jakieś 15 cm długośc***enisa. Seks jest cudowny. Mozemy robić to ile razy chcemy i jak długo chcemy i w jakich pozycjach chcemy. Moje orgazmy? Są! Jest po prostu cudownie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 85
Wczoraj na basenie zwróciłam uwagę na chłopaka,ok.20-22 lat,gdzie sądząc po mocno opiętych spodenkach,można było spodziewać się samych przyjemności. Zaczepiłam go,porozmawialiśmy i po basenie poszliśmy na kawę. Ciachem do kawy okazał się on.Rozmowa przeniosła się do kawalerki,którą on wynajmuje. Nie zawiodłam się na mojej intuicji.Jego sprzęt jest naprawdę mega. Najsłodsze jest to,że on okazał się taki speszony i niezgrabny,trochę muszę go poduczyć,ale jego sprzęt wart jest mojego czasu. Totalne wypełnienie w środku,każdy *****czułam od pięt do czubka głowy,ciary stawiały włosy a wystrzelił jak Niagara. Nie był to numerek na raz. Ta znajomość musi być podtrzymana bo duże penisy to to,co lubię a w naturze ich tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż też ma strasznie grubego i przeżywam dokladnie to samo co ty. Nic na to nie poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma długiego ponad 2,5 uchwytu dłoni i gruby,ale nie mam z tym jakich kolwiek problemów.Zawsze chciałam by mój facet miał to coś i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 85
Dzisiaj znowu trafiłam do kawalerki Adama,bo tak ma na imię mój podryw z basenu. Studiuje,a kawalerkę wynajmują mu starzy,są podobno nieźle ustawieni. 3 godziny w łóżku,3 mega orgazmy,wypite wino,wspaniale być nauczycielką seksu faceta z takim sprzętem. Wychodziłam na drżących nogach. Duży penis to skarb dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×