Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anianootasy

Podpaski wielorazowe

Polecane posty

Gość anianootasy

Dziś szukając sklepu z podpaskami google mi podpowiedziało: podpaski WIELORAZOWE. Z racji, że jestem uczulona na większość weszłam na pierwszą stronę i trochę poczytałam. Czy ktoś z was już stosował? takie podpaski się pierze www.podpaski-wielorazowe.pl/jak-prac-podpaski-wielorazowe.html kolejna rzecz jaka mnie zaskoczyła na tej stronie to tzw. kubeczki menstruacyjne. Co myślicie o tym wszystkim? Czy ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinavip
Jak dla mnie masakra. już wole kubeczek menstruacyjny www.drogeria-ekologiczna.pl/kubeczek-menstruacyjny.html - stosuję od paru lat i naprawdę sie sprawdza. W Polsce mało popularny niewiedzieć czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale obrzydlistwo, jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że podpaski wielorazowe są dobrym rozwiązaniem dla kobiet które są uczulone na stosowanie zwykłych podpasek drogeryjnych, zaletą ich jest to że doskonale sprawdzają się w nocy,są dość chłonne i doskonale dopasowują się do krocza. Jedyną wadą jest jednak utrzymanie czystości , pranie i suszenie. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ignalina
w sumie to tez uwazam ze oblesny ten kubeczek...ale.. moze mniej oblesny niz to jak mi sie krew po nogach leje kiedy z lozka wstaje, pomimo podpaski- zebrana w czasie lezenia krew nie ma szans sie wchlonac w minute.. a czy mozna go na noc stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię prezerwatywy wielorazowe, tzn.one tak się nie nazywają, ale myję je po użyciu i wystarczają na 3-4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam kilka razy tą samą prezerwatywę. Co w tym dziwnego? Jak są dobrej firmy to spokojnie na trzy razy wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nić dentystyczną też używasz po kilka razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×