Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość w dom

Witam. Postanowiłam zrobić eksperyment.Ponieważ sama byłam z premedytacją zdradzana (mimo że mój facet miał szalony sex ze mną i cała resztę)-zaczełam drążyć i zastanawiać sie,dlaczego tak jest iż mężczyzna zdradza.A może tylko nieliczni?Każda zapewne kobieta myśli,że inni zdradzają-tylko mój facet nie. A to błąd.Każdy,każdy zdradza.Nie ma wiernych. Dowód: dałam ogłoszenie że poznam żonatego pana na niezobowiązujące spotkania.Efekt?Mam w ciągu tygodnia ponad 500 mailii!!! Szok.Niedowierzanie,Panowie bardzo dziękują za to ogłoszenie bo: nie chcą zmieniać tego co mają ( czzyli jakaś oficjalna rodzina,dzieci),ale bardzo chętnie niezobowiązujące spotkania co jakiś czas zaproszą.I to taki który miał slub w czerwcu pisze,czy taki którego żona jest w ciąży,czy też taki który ma żonę,mówi że kocha-albo i nie kocha,no ale nie chce już męczyc się i zmieniać tego co jest. Wielu przysłało mi fotki.Nie do wiary-iż wszyscy którzy mają żony chcą seksu z inną.I bardzo im to odpowiada-że to tylko sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
A dla nas kobiet-to bolesna zdrada,koniec wszystkiego budowanego przez wiele lat,rany które nigdy się nie goją.... Nie spotkam się oczywiście z nikim,nie wykorzystam ich zdjęć,nie odpisuje-bo nawet nie sposób na tyle listów odpisać.A co ciekawe,jak się reklamują,zachwalają-nic tylko brać.A żona pewnie byłaby w szoku jaki z niego bohater. Załamała mnie ta prawda jeszcze bardziej.Nigdy,nigdy nikomu nie wierz,żadnemu facetowi.Ale jak żyć z tą myślą?Udawać jelenia i grac słodką,naiwną idiotkę? szukac ,sprawdząc,obłęd. NIE MA WIERNYCH FACETÓW. Mogłabym teraz bank adresów mailowych założyć.......Panowie-nie potrafią mieć tylko jednej partnerki seksualnej,oni tego po prostu nie potrafią.......Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ameryki nie odkryłaś :D :)) ja od dawna tak robię/robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lou Lou
Jejku ale musiałabyś dostać od każdego żonatego/w związku stałym maila, każdego na tym świecie (i mieć pewność, że to nie jeden facet albo baby robiące sobie jaja) żeby mieć dowód, że KAŻDY. Także, dowód z pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Ale to jest niemozliwe..... Gdyby te żony -partnerki (ok.5000 wiedziały o tym,zapewne nie uwierzyłyby w to....Widzisz tu takiego tatusia,m ężusia na urodzinkach u teściowej,na sylwku,itp.A on z językiem na wierzchu lata za d**ą,nie chce miłości innej baby,nie chce w nic nagazowac się ( bo mu w domu juz wygodnie)-ale innej dosłownie do du.... tez włazi.Mało tego-jeszcze dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, weź szybciutko te leki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Lou-ale to był tylko TYDZIEN czasu.Skrzynka zapchana.Uwierz,nie byłam w stanie otwierać i wszystkiego czytać. Co za perfidia tych facetów,przykładnych oficjalnie mężusiów. A dla nas kobiet pytanie: jak zyć dalej z myślą,a może mój też?....Oczywiście co bardziej fanatyczne,i zaslepione powiedzą nie,nie.Każdy inny ale nie mój.Bo kupił mi to czy tamto,bo mówił że kocha,bo cos tam i cos tam.A to sa potwory,kanalie bez sumienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Tak,sa kobiety co wybaczą i 77 razy......I co z tego wynika? Że facet doceni? Zrozumie? Nie,to tylko my,kobiety myslimy tymi kategoriami.A on będzie dalej to robił,tylko bardziej sie krył i uważał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka zera ci się pomajtały, bo w pierwszym poście piszesz, że dostałaś 500 maili, a w kolejnym piszesz już, że 5000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelcham
ja doskonale wiem że fajny facet nie musi być wierny kobiecie bo kobieta nie ma naturalnej potrzeby wyłączności faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
"pies" święte słowa......Aby jednak chciał,musi upaść na dno,a jak nawet upadnie nie zawsze chce z tego wyjść... Tak,pomyliły mi sie zera,ok.500 w tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
kobieta nie ma potrzeby wyłączności faceta? Lubi się nim dzielić? Pokaż mi taką.Chyba uposledzenie w stopniu co najmniej lekkim ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,pomyliły mi sie zera,ok.500 w tydzień xxxxxxxxxxxxxxxx z tego 3/4 od kobiet, ktore sobie jaja robiły haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla kontrastu zrób listę maili tych którzy do Ciebie nie napisali, jedyne co pokazuje Twój eksperyment to to że takich 'chętnych' jest dużo, a internet jest medium które ułatwia takie 'rzeczy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nawet mowi,ze jej to nie przeszkadza to KŁAMIE bo tak musi zyc i tyle, bo nie ma wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelcham
jeśli facet daje jej pieniądze, wspaniały seks, poświęca swój czas to może się nim dzielić, ile kobiet jest tą drugą, a pierwsza to żona, co powiesz na takie układy których są miliony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haka, idź bajki opowiadać upośledzonym dzieciom, bo te normalne to cię wyśmieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
I tu pudło.Tez tak myslałam,że może chociaż jedna kobieta napisze-że czy mi nie wstyd,i co ja robię,i takie tam.żadna,żand akobieta nie napisała.Sami panowie,od 23 do 49lat,i jeszcze z pełnym zaangażowaniem przekonywali mnie,iż spełniają warunki bo mają żonę,dzieci.I cudownie iż takie ogłoszenie konkretne jest,iż nie musza czarować,zabiegać,tylko sama im kobietka mówi że chce tylko seksu a nie faceta do zycia na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura ze zdradzaja, sam tu dawno temu opisywalem moja akcje. nie zdjadzaja jesli nie chca. zdradzaja jesli chca. ale to nie jest tak ze facet = zdrada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ,że jest czegoś mnóstwo i jest dowodem na to ,że te kobiety są szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkapsotkalubikotka
A właśnie że są i kobiety którym nie zależy na kasie tez istnieją - oczywiście to bardzo nieliczna grupa i pewnie nigdy ich nie spotkacie ale na 1000% przysiąc mogę ze istnieją !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie ma bajek.Powtarzam,sama byłam podle oszukiwana,i wmawiano mi iż nic złego sie nie dzieje,że mam dac dowody twarde,itp.Przeszłam drogę przez mękę.I dlatego ta myśl-że mężczyzna zdradza-mimo iz nie chce odejśc od kobiety ( bo go wyrzucałam) i błaga aby zostać-nie pokrywa sie w tym że jest już wierny.Panowie po prostu tak mają,nie poptrafią uprawiać seksu z jedna partnerką.A my kobiety lubimy sie okłamywać,iż to bajki,iż jakieś pomówienia,iż brednie,że jest mnóstwo wiernych facetów bo takiego sama mam albo widze znajomych związkki itp.Tak,mówisz to co widzisz,doświadczasz na codzień-a co z tym czego nie widzisz?Nie wiesz? I się nie dowiesz? Ja nie mam żadnego interesu kłamać,ja tylko pisze coś co przeszło moje naśmielsze wyobrażenia,że ąz tyle odpowiedzi praktycznie codziennie piszą...... I kądy się reklamuje jak może,.....no gdyby ich kobiety to widzialy,czytaly,czułyby sie upokorzone,zszokowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Tak,kobiety zdradzane sa szczęśliwe ( occzywiście dopóki tego nie odkryją),bo jak powiedział psychoteraputa A.Jabłoński: wtedy facet w związku stoi na dwóch nogach.Jedno ma w związku,a drugie ma w kochance.Taki facet szcześliwy,zaspokojony,zrealizowany,i może być dla swej kobiety kochającym misiaczkiem,bo....stoi " na dwóch nogach"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiarygodna ta proba statystyczna i powalajacy dowod godny kobiecej logiki. Ja nigdy nie zdradzilem i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżentelcham
nie grajcie niewiniątek. facet musi zdobyć doświadczenie w seksie. prawiczkiem gardzicie a żonatego nie skreślacie od razu, same ładujecie się do wyra żonatym a jak przyjdzie co do czego to chcecie faceta na własność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotkapsotkalubikotka
Piszesz tak bo zostałaś skrzywdzona i nie ma się co tobie dziwić ze straciłaś wiarę. Ale nie mierz ludzi ta sama miara. Nie wiem ile masz lat ale z czasem się przekonasz ze życie nie jest takie proste by ustawiać wszystkich pod jedna ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Niegdy nie zdradziłes i dobrze Ci z tym,albo masz małę potrzeby,albo....nigdy nie mów nigdy.Niegdy każdy z nas nie wie,czy nie ulegnie chwili,potrzebie,sytuacji,itp. Chodza mi dośc długo po głowie słowa mojego dawnego znajomego :"nie ma wiernych facetów.Wierny facet to gej,albo ofiara losu.Jeśli nawet na razie nie zdradził,to wcześniej czy później zrobi to....No chyba że jest gejem lub ofiarą losu....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, jak ciebie faceci zdradzali, to jeszcze nie dowod na to, ze wszystkie żony są zdradzane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie ma wiernych facetów.Wierny facet to gej,albo ofiara losu.Jeśli nawet na razie nie zdradził,to wcześniej czy później zrobi to....No chyba że jest gejem lub ofiarą losu....." - przykre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×