Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
Misiu, kilka słów wyjaśnienia. Będzie w punktach to może zrozumiesz: 1. nie muszę iść do prawnika, bo sama nim jestem (choć może dla kobiety, której jedynym celem w życiu jest znalezienie męża będzie to trudne do zrozumienia); 2. nie mam kochanka (jeśli właściwie rozumiesz znaczenie tego słowa). XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Hahahahahahahahahahahahaaha z ciebie taki prawnik, jak z koziej doopy trąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszlam tu by pogadać fakltycznie o zdradach a widze same kłocące się idiotki, po co tu wchodzicie małpy , do buszu tam wasze miejsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Misiu, kilka słów wyjaśnienia. Będzie w punktach to może zrozumiesz: 1. nie muszę iść do prawnika, bo sama nim jestem (choć może dla kobiety, której jedynym celem w życiu jest znalezienie męża będzie to trudne do zrozumienia); 2. nie mam kochanka (jeśli właściwie rozumiesz znaczenie tego słowa). XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Hahahahahahahahahahahahaaha z ciebie taki prawnik, jak z koziej doopy trąba x Już skończyłaś seksik się z mężem? Nie dziwię się, który wytrzymałby z takim prymitywem dłużej niż 10 sekund :D A jak pójdzie do innej, zachowującej się jak kobieta nie zapomnij napisać: to wina tej szmaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej maż
Dobra, ja idę seksić się z mezem, bo nas naszła ochota, a wy szmaty dalej tu głośno wyjcie, gdyż wam tylko tyle pozostało --------------to mąz twój to debil i nieudacznik skoro zadaje sie z taką szma tą, zdzirą niedorozwiniętą umysłowo idiotką, czy ty wiesz debilko co to jest sex, \\\\\\\\\\\ coś ci sie Qrvo ****** nie podoba? jakieś wąty masz dzivo p********a? idź poliż jaja obcego chłopa jak ci da. będziesz podjarana że mialas seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja idę seksić się z mezem, bo nas naszła ochota, a wy szmaty dalej tu głośno wyjcie, gdyż wam tylko tyle pozostało --------------to mąz twój to debil i nieudacznik skoro zadaje sie z taką szma tą, zdzirą niedorozwiniętą umysłowo idiotką, czy ty wiesz debilko co to jest sex, --------- A PRZY TOBIE DEBILKO CZY MU STANĄŁ w co wątpię szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilki i idiotki nie wysilajcie się bo zadnemu facetowi na wasz widok nigdy nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co zrobiłyscie z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie rozwalać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w postach babola powyżej (tej co niby w tej chwili seksi się z mężem) macie najlepszą odpowiedź na pytanie dlaczego mężczyźni zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej maż
Autorka to głupia kurfffa której się nudzi w wekend, c**a ją swędzi, bo dawno chłopa nie miała, to wmawia a na kafe, ze wszyscy mezowie zdradzają Wal się debilko :D:D:D i wszystkie żony pocałuj w doope :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej maż
to kurfy temat rowaliły. bo nie dyskutowały tylko próbowały wymusić na wszystkich żonach, zeby zabraly dzieci i odeszły z wlasnych domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to głupia kurfffa której się nudzi w wekend, c**a ją swędzi, bo dawno chłopa nie miała, to wmawia a na kafe, ze wszyscy mezowie zdradzają Wal się debilko i wszystkie żony pocałuj w doope -------------CIEBIE debilko szmato napewno mąż facet zdradza kto by wytrzymał z takim śmieciem jak ty, a masz wogłole faceta kijem bym cię nie tknął a napewno by mi nie stanął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej mąż --------to szmata zdzira ,k****** śmieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie forum gdzie ludzie przerzucają się treścią a nie formą i komlpeksami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
gość 10.40 -podtrzymuje Twoje zapytanie..pewnie jakies forum psychologiczne.Tu niestety kompleksy pod osłona anonimowości są wyrzucane z taka frustracją z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleksy mają ci co są NIE ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
r**********------miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kompleksy mają ci co nie uprawiają sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim kompleksem jest to że ludzie są nieogarnięci i p******ą takie kocopoły że żal d**ę ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w dom wrzuc jakies teksty z maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w dom wrzuc jakies teksty z maila -popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jakich wielu
litości, autorko, Twoja teza ,,Nie ma wiernych facetów dowód " jest co najmniej zabawna, o pseudo dowodzie nie będę się nawet wypowiadał... bo nawet nie ma o czym... Nie wiem jak inni, ja mogę mówić o sobie, i pomimo moich doświadczeń nie będę stawiał tez, że wszystkie kobiety mają naturę prostytutki... Wybaczcie mi tę dosadność stwierdzenia lecz sądzę, że tylko mocne określenia jako kontrargument mogą podziałać... W kilku słowach o sobie ... żonaty od 23 lat, miałem wieele propozycji i umizgów od panien, żon, przyjaciółek żony, nawet Jej SIOSTRY i.... nic, bo niestety kocham swoją żonę i dopóki jesteśmy razem, nie tknę innej. To tyle, wię nie wszyscy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Witaj , zainteresowała mnie Twoja propozycja , a właściwie ogłoszenie , myślę że spełniam Twoje warunki . Mam 42 lata , 170 cm , mam dom i rodzinę , ale szukam odskoczni i kochanki , najlepiej na stały układ. Jeśli zainteresowało Cię to co napisałem to proszę o wiadomość . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wszystkie kobiety to prostytutki, to współczuję ci, że z jedną się męczysz od 23 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz upoważnienie autorów tych maili do ich publikacji? Jeśli nie, to w tej zemście na całym męskim rodzie zapędzasz się chyba daleko za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Witaj ja ..... lata ,wysoki 190 cm wzrostu ,waga normalna , podobno miły normalny men , żonaty , z ..........ale mobilny , doswiadczony po cichym układzie z kobietą , szukam do miłych dyskretnych spotkań . wybacz zdjęc przez internet nie wysyłam pozdrawiam pa . Ps. szukam kobiety o kobiecych kształtach tu i tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
hej z tej strony ....letni facet. Jestem żonaty zadbany,zdrowy o miłym wyglądzie i wesołym usposobieniu. Ta drogą chce poznać miłą wesołą i spontaniczną kochankę. Mam 180 cm 86 kg. Jestem z ............ Jeśli choć trochę jesteś ciekawa zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
Czesc jestem z ......... zonaty ma34lata.Jestem normalnym facetem .Mam179wzr 95kg bladyn wlosy krotkie.Jestem zonaty.Pracuje w .......................Z tego wzgledu ze jestem zonaty i wymagam dyskrecji i tez gwarantuje dyskrecje to foto nikomu nie wysylam bo by to bylo grubo przesadzone.Ale jak zadzwonisz to sie mozemy spotkac chocby na 15minut i bedziemy sie widziec na zywo moge podjechac i wtedy mozemy podjac decyzje czy jestesmy na tak czy nie i czy bedziemy kontynuowac dalej znajomosc.A jak nie to obrot na piecie i tyle.Mysle ze jak sie spotkamy to nie bedziesz zawiedziona choc jestem troche podobny do shreka:-).Moj numer .........................Zadzwon nawet dzisiaj po 22bo jade na noc do pracy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie naruszam żadnych dóbr osobistych-nie podaje miasta,telefonów,zdjęc,itp. Albo ktos uwierzy w treśc tych listów,albo nie.Nie zależy mi na tym.Chciałam tylko z ludźmi reprezentującymi pewien poziom kultury i mającymi pewne doświadczenia w życiu-po prostu tylko podyskutowac.Niektórzy wyzywają,ubliżaja,idealni pacjenci na terapię.Ale to juz nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w dom nie naruszam żadnych dóbr osobistych-nie podaje miasta,telefonów,zdjęc,itp. Albo ktos uwierzy w treśc tych listów,albo nie.Nie zależy mi na tym.Chciałam tylko z ludźmi reprezentującymi pewien poziom kultury i mającymi pewne doświadczenia w życiu-po prostu tylko podyskutowac.Niektórzy wyzywają,ubliżaja,idealni pacjenci na terapię.Ale to juz nie mój problem. - Zanim zaczniesz się wypowiadać na jakiś temat doczytaj. Nie chodzi o naruszenie jakiś dóbr, ale o tajemnicę korespondencji którą w tej chwili naruszasz. Nie wiem co chcesz udowodnić, ale łamiesz prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×