Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość jej maż
Autorka to głupia kurfffa której się nudzi w wekend, c**a ją swędzi, bo dawno chłopa nie miała, to wmawia a na kafe, ze wszyscy mezowie zdradzają Wal się debilko i wszystkie żony pocałuj w doope -------------CIEBIE debilko szmato napewno mąż facet zdradza kto by wytrzymał z takim śmieciem jak ty, a masz wogłole faceta kijem bym cię nie tknął a napewno by mi nie stanął ________________ Stul morde śmierdząca korfffo niedoj****** co założyła głupi wątek i go sama rozwaliła, bo ludzie jej nie przytakiwali i ją wyśmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie ma żadnej zemsty.śmieszne ;) zastanawiam się nad praca doktorską na ten temat.Poważnie.Są wyniki badań,można lepiej dopracować,może być ciekawy temat poruszający od wieków pytanie-skąd biora się zdrady?dlaczego ludzie zdradzają ,i tu już bez względu na płeć-i kobiety i mężczyżniz dradzają,i od czego zależy-że jedni zdradzają,a inni nie.Mogłaby być naprawde ciekawa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie łamię żadnego prawa.równie dobrze ktos może mi zarzucić ,że sama te listy napisałam,ułożyłam treśc.Czy ktos wierzy czy nie,nie zależy mi na tym.Chciałam tylko luźno powymieniac myśli z osobami zainteresowanymi tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej maż
autorko kretynko z tobą się nie da dyskutować bo ty na siłę chcesz udowodniuć brednie które sama wymyślilaś w swym pustym łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzem
Autorko, skoro piszesz, że KAŻDY facet zdradza, to rozumiem, że skrzynka pęka Ci w mailach od wszystkich mężczyzn świata? A myślisz, że jakbyś napisała anons, poznam zamężną kobietę na niezobowiązujące spotkania, to nikt by nie napisał? Takie uogólnianie jest bardzo prymitywne, bo zdradzić może każdy, zarówno facet, jak i kobieta. Poza tym, facet nie zdradza kogoś sam ze sobą, tylko z inną kobietą, która zgotowuje Ci taki los, więc to kwestia soldarności kobiet i tego, - jak to się mówi - gdyby suka nie dawała to by pies nie brał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGŁOŚCIE TAN temat do usuniecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciekawa
P R O W O K A C J A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nic nie cche udawadniac.ktos tu mnie prosił o listy,i tyle w tym temacie.Przykro mi,że zapewne niejedna żona teraz pomyśli-a może to mój mąż.To nie było moim zamiarem aby siać w was niepokój,lęk.Jedne z tych żon mnie teraz agresywnie atakują nie wiadomo o co,a inne niestety moga zacząć się zastanawiać nad swym mężem.Przykro mi,bo nie było moja intencją siac w was niepokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w dom nie łamię żadnego prawa.równie dobrze ktos może mi zarzucić ,że sama te listy napisałam,ułożyłam treśc.Czy ktos wierzy czy nie,nie zależy mi na tym.Chciałam tylko luźno powymieniac myśli z osobami zainteresowanymi tematem. ----- To jesteś prawnikiem? I na prawie zamierzasz pisać doktorat o zdradzie? Albo ten temat to prowokacja, albo poziom intelektualny autorki naprawdę przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to debilka, pusta zdzira, głupia k****. Idż szmato dyskutować pod latarnie. Tam twoje kumpele otworzą japy i będą łykać jak młode pelikany. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGŁOŚCIE TAN temat do usuniecie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
nie,nie każdy facet na chwilę obecną zdradził.a jak będzie za rok,dwa,pięc?Nie wiem,może i nie zdradzi.I super.O tym że kobiety zdradzają,też już tutaj rozmawialiśmy.nawet ktoś dał propozycję,aby takie ogłoszenie dla kobiet zamieścić i zobaczyc efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość w dom nie ma żadnej zemsty.śmieszne oczko.gif zastanawiam się nad praca doktorską na ten temat.Poważnie.Są wyniki badań,można lepiej dopracować,może być ciekawy temat poruszający od wieków pytanie-skąd biora się zdrady?dlaczego ludzie zdradzają ,i tu już bez względu na płeć-i kobiety i mężczyżniz dradzają,i od czego zależy-że jedni zdradzają,a inni nie.Mogłaby być naprawde ciekawa praca. x Praca doktorska pisana przez osobę, która nie zna podstawowych zasad poprawnego pisania? :D Gimbusie, przygotuj się do następnej prowokacji lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
Smutne jest to, że zaślepiona autorka nei zdaje sobie sprawy z tego że kobiety również zdradzają, odbijają żonatych mężczyzn, no ale to ona jest świeta męczennica doświadczona przez świat i wie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
tak,usuńcie temat.Jestem zmęczona poziomem waszej głupoty i chamstwa. Zwyciężyliście :) temat ten nie był sprawa i życia dla mnie,tak jak dla niektórych z was,ale widocznie boicie się żyć w prawdzie.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda udowodniona przez marną prowokację? Oceniasz inteligencję użytkowników swoją miarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos kafe rozsądku
ogarnij się dziewczyno, skłonność do zdrad, to nie kwestia płci tylko tylko charakteru i wyznawanych wartości. Osoba zdradza nie dlatego, że między nogami ma siusiaka, a nie dziurkę, tylko dlatego, że NIE KOCHA. A w związek może tworzyć zarówno niekochajacy facet jak i niekochająca kobieta, którzy również gdzieś mają lojalność i wówczas zdradzają. Teza że nie ma wiernych facetów jest fałszywa, jesli odnosi się do ogółu, no chyba ,że stwierdzisz, że nie ma wiernych mężczyzn i kobiet. A to że facet Cię zdradzał, no cóż, byłaś z kimś, kto Cię nie kochał i możesz mieć do siebie żal, że go dopusciłaś do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak nie można tego doświadczenia zbyć milczeniem. Wydaje się, że dużo osób ma problem z niekochaniem. :/ są z kimś, kogo nie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są mężczyźni zdolni do wierności ale z jakiegoś powodu kobiety ich nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka Qrvo spadaj do zieleniaka po długiego ogórasa. Będzieswz miała zajęcie na cały weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wnikam kim jest autorka tego tematu,widzę oburzenie i wyzwiska pod jej adresem,nie wiem dlaczego ?Owszem zgadzam się z autorką,zdrady są,były i będą,sama jestem tą zdradzaną,dowiedziałam się po latach od tzw.przyjaciółki,przeżyłam szok bo nic na to nie wskazywało.W domu przykładny mąż,prezenty,rocznice,cuda na kiju.Prawda okazała się brutalna.Oczywiście już nie jesteśmy razem.Więc może troszeczkę spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos kafe rozsądku
Ludzie często są ze sobą, bo boją się być sami, bo wydaje im się że kochają, albo że nie spotkają kogoś lepszego. Są również razem niby "dla dobra" dziecka a potem się ludzie dziwią, że dochodzi do zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
juz wiem skąd te ataki niektorych tutaj,albo żadnie wręcz usunięcia tematu-to sa właśnie ci mężowie co zdradzają.strach padł na nich,abym broń boże nie zdrodziła ich personaliów-bo zona sie dowie,i dlatego : usunąc temat! a niby dlaczego? bo boicie sie!!!! :) żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos kafe rozsądku
Gościu z 11:27, ale też głosisz taką tezę że nie ma wiernych facetów, na podstawie swojego jednostkowego doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
gość 11.27-już wiemy dlaczego mnie tak niektórzy obrzucają i obrażają.Bo to sa ci zdradzający mężowie,którym temat,prawda,a nawet cytowane listy-nie są na rękę.Stąd ta ich agresja,a wręcz lincz-który tylko świadczy o nich samych,jak bardzo żyją teraz w strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos kafe rozsądku
Autorko, szkoda, że nie odnosisz się merytorycznie, tylko posługujesz się populizmem i demagogią, byle wyszło na Twoje - ja znam prawdę objawioną i każdy kto się ze mną nie zgadza, musi byc zdradzającym facetem : Do Ciebie naprawdę nie dociera że faceci zdradzają swoje lube właśnie z kobietami, którym to czesto nie przeszkadza, a poza tym, że i same kobiety zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bójcie sie bojcie, może to mężus ktorejś z was nie dziwię się że was zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
głos rozsądku-nie oceniaj mnie i nie przypisuj mi poglądów co do których się nie zgadzam.poczytaj dokłądnie co pisałam przez cały ten topik,i powtórze jeszcze raz: zdradzają jedni i drudzy.czy akurat wszyscy mężczyźni? Trudno stwierdzić to w 100%,temat topiku tak sugeruje-ale miał właśnie zachęcić do zapoznania się z treścia tematu.Jak widac swoja rolę spełnił.Nie wiem czy wszyscy zdradzają,tego nie wie nikt.Na pewno sporo zdradza,i nie powiedza że to zdrada-bo on zapewni że nadal kocha swą żonę.I chyba tu jest problem-że my kobiety kontakt seksualny naszego partnera z inna kobieta nazywamy zdradą,a oni tego tak nie odbierają,to tylko dla nich sex,a miłośc do żony nadal jest.No chyba że facet pierwszy raz zdradza,to zakłądam że przezyje to bardzo,i pomysli może nawet że to była zdrada.Za każdym następnym razem juz nie.Będzie kochał swa żonę,będzie o tym zapewniał że ja kocha,będzie błyszczał przed rodzina znajomymi jako wzór męża ojca-i po co to ma zmieniać? Dla jednej d**y? kochanki? nie opłaca mu sie psuc tego idealnego wizerunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soul of soul
ja bym Cię nie zdradził, więc chyba burzę Twoją teorię :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka głupai Qrvo no to dawaj te personalia "zdradzczy", ponoć nawet wlasne adresy c***odali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×