Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
STEREOTYP. No właśnie tylko to. Brutalna prawda..żadna to prawda. Możecie nigdy nikomu nie ufać,ale nie czujcie sie lepsze od tych,które ufają,bo lepsze nie jesteście i niewiele tak naprawde sie różnicie. Stereotypy,uogólnianie,zależnie od strony - ślepe zaufanie lub totalny jego brak... mnie to nie pasuje,a Prawda obroni się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, jak facet nie zdradza, to tylko dlatego, że musi się powstrzymywać, lub nie ma okazji ku temu- więc co to za "zasługa" z jego strony? Żadna!!!!!! Faceci są zaprogramowani do zapładniania jak największej ilości samic, to jest tak wbudowane w ich naturę, jak oddychanie. Więc nie łudźcie się kobiety, że faceci nie zdradzają lub nie marzą o zdradzie- monogamia jest jarzmem dla ich samczej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia, prymitywna suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak trudno Wam pojąć,że świat nie jest dla każdego taki sam? Że Wasze otoczenie to nie są wszyscy? Dlaczego ludzie wciąz i wciąz sie upierają,że faceci to jedno a kobiety to drugie. I to pierwsze jest czarne a tu drugie białe.. Pogódzcie sie z tym,że nigdy nie dojdziecie do całkowitej prawdy o wszystkich samej zdrady też nie da sie wsadzić do jednej szuflady - bo i tutaj motywy postępowania są różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety taki fakt że mężczyzna ma mózg w gaciach .... i nikt ani nic tego nie zmieni .. możecie to wypierać ze świadomości a to i tak będzie istniało wieki wieków tak było jest i będzie bo biologii , fizjologii i psychologii nikt nie zmieni .... a samozaprzeczanie nic wam nie da Mężczyzna lubi ********* ć a zwłaszcza to co młode i atrakcyjne , a jeśli takowego nie ma na horyzoncie to wtedy r ż n i e co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to jakaś lesba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, ze chłop ją zdradził jak ona wolala z babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko dlatego.Nie każdy jest zezwierzęcony..to pitolenie o samczej naturze jest na tym samym poziomie co zarzucanie kobietom materializmu,który wynika również z ich natury...albo lecenia na drani...albo nawet było takie śmieszne tłumaczenie,dlaczego kobiety zdradzają...bo szukają samca który przekaże ich dziecku najlepsze geny to tylko wymówki dla zezwierzęconych prymitywnych ludzi ja nie jestem materialistką,nie lece na drani,nie szukam "samca" tylko Meżczyzny,to na pewno są faceci którzy nie są zaprogramowani,ale mają własny rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie różnią się tylko i wyłącznie drobiazgami, każdy chce wierzyć, że jest wyjątkowy- ale to kłamstwo, są pewne cechy, które charakteryzują cały rodzaj ludzki- wszyscy mają nie wiem... dwie ręce, tak samo są cechy charakterystyczne dla całego gatunku męskiego- np. mają penisy i tak samo mają pewne instynkty potrzebne do przetrwania gatunku! A jak ktoś ma je w zaniku, to jest tylko wyjątkiem od reguły, a nie NORMĄ dla gatunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaczarna
zdradzają kobiety i mężczyźni ale widzę ostatnio same kretynki tu jak autorka, które uważają, że kobiety nie mają wad i są na równi z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro mezczyzna ma mozg w gaciach...to milo,ze kootas jest taki twórczy i wynalazł tyle fajnych wynalazków :classic_cool: kurcze,nawet tutaj wpisal sie facet ktory mial wiele okazji,z zadnej nie skorzystał i już samo to obala stwierdzenie,że facet jest wierny tylko jak nie ma okazji darujcie juz sobie to pitolenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zaniku to autorka ma rozum :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzaju męskiego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze,ale mężczyzna to nie tylko kootas i instynkty,do jasnej ciasnej :D kobiety też mają prymitywne instynkty,ale nie każda sie nimi kieruje.. a co z facetami którzy nie chcą uprawiać seksu z byle kim,nawet jak ciśnienie im skacze...tacy przecież też są i nie jest ich aż tak mało bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie korfy - to słowa mojego męża.Kazał wam przekazać, tym co wrzeszczą o zdradzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z facetami którzy nie chcą uprawiać seksu z byle kim,nawet jak ciśnienie im skacze...tacy przecież też są i nie jest ich aż tak mało x No to już było omówione- CHCIAŁOBY SIĘ, ale się powstrzymuje z jakichkolwiek powodów :classic_cool:. "Kto pożądliwie patrzy na kobietę, już w swoim sercu dopuszcza się z nią cudzołóstwa" czy jak to tam było. Nie jestem szczególnie religijna, ale ten cytat świetnie obrazuje takich zakłamanych facetów, co lubią sobie pofantazjować, choć nie realizują swoich seksualnych marzeń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz swojemu mężowi- że nie dziwi cię jego wulgaryzm ,bo co ma biedny zrobić gdy mam jego adres mailowy ,telefon i foto? powie ci że to nie tak jak myślisz kochanie.ale jesteś naiwna,aż śmieszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ludzie też potrzebują rodziców,rodziny...żeby 'wyjść na ludzi" ;) znikąd nie bierze sie pragnienie miłości,zazdrość i ból gdy dojdzie do zdrady,ból u obydwu płci...to nie jest tylko wymysł kultury,że ten ból jest tak destrukcyjny Nie może być aż takiego konfliktu,dla natury korzystna jest różnorodność w tym sensie,by ludzie mogli przystosować sie zarówno do mono jak i poligamii..zależnie od warunków i potrzeb. Facet ma ten swoj etap w życiu,gdzie może sie wyszaleć,ale potem nadchodzi czas ustatkowania się...i życia z jedną wybraną do założenia rodziny partnerką..jedni mężczyźni dojrzewają do tego inni niestety nie ale nie oznacza to,że ta niedojrzałość powinna być normą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety teżmają prymitywne instynkty, ale ich instynkty nie prowadzą do krzywdzenia nikogo, ich instynkty to przede wszystkim instynkt macierzyński, a co jest w nim złego? A w samczym instynkcie kopulowania z kim popadnie jest uprzedmiotowienie i krzywdzenie kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałoby się seksu,ale nie z byle kim. Facet powstrzymuje się nie dlatego,że sie boi czy nie ma okazji albo dlatego,że nie chce mu sie seksu,ale dlatego że nie ma ochoty na seks z byle kim,prostytutką czy koleżanką i ma zasady oraz swoje wartości :P To tak trudno pojąć? O to mi chodziło,nie o to,że skacze mu ciśnienie na byle kogo ale powstrzymuje sie bo "mama nie pozwala".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ma piernik do wiatraka? Jest dużo przeciętniar czy brzydul, z kórymi nie chce kopulować, ale jest na pewno mnóstwo takich, z którymi chciałby, partnerka nie jest nigdy JEDYNĄ kobietą, której pragnie, więc coś słaba ta twoja argumentacja. Co z tego, że są tabuny kobiet, na które nie zwraca uwagi, jak są też takie, na które zwraca uwagę, pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie tylko instynkt macierzyński ale także materializm,który..krzywdzi męzczyzn ;) wybieranie sobie na faceta "badboja" to też przykry instynkt.. dobieranie sie do żonatych również... rywalizowanie i niechęć do innych kobiet - jak wyżej a i instynkt macierzyński,niezdrowy może doprowadzić do rozpadu związku - jak kobieta zajmując sie dzieckiem spycha męża na boczny tor i go całkowicie olewa to niech potem nie biadoli,że on poszedł do innej... także już nie przesadzajcie robiąc z mężczyzn takie bezduszne zwierzęta,a z kobiet święte pokrzywdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieranie bad boya to przykry instynkt tylko dla kobiety, która "sama sobie zgotowała taki los", więc co to obchodzi facetów? A co do dobierania się do żonatych- to on ma zobowiązania wobec żony, tym argumentem znów sugerujesz, że facet jest tylko zwierzęciem podległym ślepo swoim instynktom- nie ma własnego mózgu, nie może się oprzeć takiej kobiecie? Oczywiście jedyny święty niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz swojemu mężowi- że nie dziwi cię jego wulgaryzm ,bo co ma biedny zrobić gdy mam jego adres mailowy ,telefon i foto? powie ci że to nie tak jak myślisz kochanie.ale jesteś naiwna,aż śmieszna ################# Idź się leczyć psychiczna korfo, co rozdaje wszystki swoje dane w nadziei, że może w końcu któryś ja przeleci i nie pamięta komu dała. Skoro twierdziesz, że masz mój nr telefonu to czekam na telefon od ciebie. No dzwoń śmiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dowodu na to,że nie ma facetów,którzy pragną tylko jednej kobiety. To,że takich nie znasz lub nie dostrzegasz o niczym nie przesądza. Poza tym chyba cos ci sie pomieszało - może masz inne pojęcie wierności niż ja ale ja nie jestem aż tak radykalna,facetowi mogą sie podobać inne,ale jednak dokonuje pewnego wyboru i jeśli mimo tego,że podoba mu sie wiele,wybierze jedną i dochowa jej wierności,nawet czasem mając pokusy..jest wierny moim zdaniem i jeśli motywem jest fakt,że nie chce skrzywdzić swojej kobiety to znaczy,że mu na niej zależy mimo tego że inne mu sie podobają. Potrafi z nich zrezygnować dla tej jednej. Tobie może sie wydaje,że wierność byłaby tylko wówczas gdy ten facet byłby zapatrzony w swoją kobietę a innych w ogóle by nie dostrzegał,byłyby dla niego całkowicie aseksualne..to już faktycznie mało prawdopodobne,ale to również jest bardzo rzadkie u kobiet!! która kobieta nie wzdycha chociażby do ulubionego aktora? No która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieranie badboja to przykry instyntk dla porządnych facetów którzy są ciągle sami i przegrywają z tymi kolegami chamami ;) Albo w związku muszą kryć sie z uczuciami bo boją sie,że ich kobiety sie znudzą spokojnym misiaczkiem Oczywiśćie,że żonaty ma zobowiązania wobec zony,ale to nie znaczy,że kobiety które sie do takich dobierają są bez winy. Nie napisalam niczego co by swiadczylo o tym,ze wg mnie facet sie takiej kobiecie nie może oprzeć. Może. To nie zmienia faktu,że są kobiety,które dobierają się do żonatych bo tacy ich kręcą i wynika to z ich instynktu "zajęty to dobra partia,już sprawdzona przez inną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest puszczalska autorko? Dlaczego nie dzwinisz? Numeru znależć nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie może sie wydaje,że wierność byłaby tylko wówczas gdy ten facet byłby zapatrzony w swoją kobietę a innych w ogóle by nie dostrzegał,byłyby dla niego całkowicie aseksualne..to już faktycznie mało prawdopodobne,ale to również jest bardzo rzadkie u kobiet!! która kobieta nie wzdycha chociażby do ulubionego aktora? No która? ­ Tak, jest właśnie tak, jak mówisz. Bo kiedy ja jestem zakochana to jakoś mi tak hormony pracują czy co, nie wiem, że żaden inny facet w moich oczach nie może się równać z moim facetem. I tak powinno być w obie strony, ale na pewno nie jest, choć niby mój facet twierdzi, że tak jest. Biorę te jego zapewnienia z przymrużeniem oka, bo na pewno nie jest ślepy, a faceci to wzrokowcy. To trochę niesprawiedliwe. Udaję, że wszystko jest okej, ale co wiem, to moje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet zdradzi, jak atrakcyjna dziewucha zamacha mu tyłkiem przed nosem. Dla atrakcyjnej zostawi rodzinę, dzieci, najukochańszą żonę :O Przykłądem i dowodem moze być taki projekt: nakręcono dwa filmiki, jeden przedstawiał atrakcyjnego młodego faceta, który podchodził do kobiet na ulicy i próbował namówić je na seks, żadna sie nie zgodziła. Drugi - atrakcyjna młoda dziewczyna podchodziła na ulicy do facetów i proponowała to samo - seks, każdy zaczepiony facet od razu chciał z nią iść się bzykać bez problemu. Byli obserwowani ukrytą kamerą. Wniosek: faceci to k*****arze, zdradzacze, pójdą za każdym atrakcyjnym tyłkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×