Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
Zdrajca przeważnie sie wybiela,niezależnie od płci. Taki mechanizm dobra,moze juz skonczmy ten temat,bo ile można o tym dyskutować :) przynajmniej poziom sie podniósł,bo kilka stron wstecz było samo ubliżanie i wulgaryzmy bez sensownych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xD-jezeli do mnie-ten od cudownej pod każdym względem- to;moja partnerka jest wyjątkowo bardzo attakcyjna- ale to wyjątkowo- a ja znacznie znacznie mniej. Sekret tkwi w tym, ze jesteśmy mentalnie dardzo do siebie podobni, nwet rozumiemy się bez slow. Fajny związek.To ja moglbym się martwic, być zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, fajny temat :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne tematy się tak nie kleją coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reszta świata
Byli wierni faceci ale już nie są z mojej winy ..przepraszam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze tak trochę wulgaryzmów, to ktoś może zareaguje i tema się nie sknczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no koniec.świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok,zrobiłam sobie przerwe od tematu ale wróciłam na chwilę. Nie właże w tyłek facetom :O co za pomysł...beznadziejny! bronie swojego zdania i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niefajny temat,denerwujący i dobijający i powtarzalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym włażeniem to tak dla pikanterii napisałam, bo temat przymierał 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam autorce obejrzeć ''Projekt Kasandra '' nie była pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Witaj Zapytam tylko na wstepie czy wchodzi w grę taka znajomość z żonatym 33 latkiem, jesli tak to odezwij się proszę" "hej z tej strony 35 letni facet. Jestem żonaty zadbany,zdrowy o miłym wyglądzie i wesołym usposobieniu. Ta drogą chce poznać miłą wesołą i spontaniczną kochankę. Mam 180 cm 86 kg. Jestem z .............. Jeśli choć trochę jesteś ciekawa zapraszam do kontaktu " "Czesc jestem z ............zonaty mam34lata.Jestem normalnym facetem .Mam179wzr 95kg bladyn wlosy krotkie.Jestem zonaty.Pracuje w .............Z tego wzgledu ze jestem zonaty i wymagam dyskrecji i tez gwarantuje dyskrecje to foto nikomu nie wysylam bo by to bylo grubo przesadzone.Ale jak zadzwonisz to sie mozemy spotkac chocby na 15minut i bedziemy sie widziec na zywo moge podjechac i wtedy mozemy podjac decyzje czy jestesmy na tak czy nie i czy bedziemy kontynuowac dalej znajomosc.Mysle ze jak sie spotkamy to nie bedziesz zawiedziona..Moj numer .......................Zadzwon nawet dzisiaj po 22bo jade na noc do pracy.Pozdrawiam. " "Witam . Jestem zonatym wysokim szczuplym ciemnym blondynem. Mam 39lat i Szukam przyjaciółki do miłego spędzania czasu pare razy w miesiacu.niestety pisze z telefonu komorkowego i nie umie wysłać z tej strony zdjęcia ale jeśli podasz mi swój adres to chetnie je wysle.Jeśli bylabys zainteresowana taka znajomością odpisz na adres ............... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i suka zawyła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gość w dom czekam dalej na telefon od ciebie. Nie świruj tu tylko dzwoń, ponoć masz moj numer telefonu, maila i nawet moje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się.Doczytałam do końca.Powiem tak,autorka ma niestety rację.To ciemna strona życia w małżeństwie.Mnie zastanowił inny fakt.Przecież mówi się,że Polska to taki kraj katolicki.Jak to webec tego ma się do ich wiary? Stoją później z żonką w kościele jakby nigdy nic? Chyba że akurat c***anowie nie są katolikami.A le to i tak kazdego powinno obowiazywac niepisane prawo moralne.chory katolicki kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chora psychicznie autorko czy dłogo myślałaś nad ułożeniem ostataniego swojego postu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany! Znów będzie jęczała przez kilka stron jako gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i popierała sama siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kliknelam z ciekawosci,ogłoszenie pisze ze nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie umiesz wlasciwie skopiowac linka, ciezki tlumoku. i ogloszenie nie pisze, ani tym bardziej w ogloszeniu nie pisze, tylko "w ogloszeniu jest napisane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te rąbnięta autorka to już więcej maili nie masz, że zaczęlaś wstawiać pseudo ogłoszenia z innego forum pisane dla jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorka, cwiercmozgu :) i to nie sa ogloszenia pisane dla jaj, tylko normalne anonse towarzyskie. nie lzyj bezczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link sie nie wkleja: Lokalizacja: Toruń / Wrzosy Kategoria: Randki i przyjaciele / Pan szuka pani Opis oferty: Jestem żonatym 46-letnim facetem , szukającym : dyskretnej, najlepiej mężatki - przyjaciółki- kochanki na stałe, nie sponsoruję - proszę o przemyślane oferty pań z Torunia lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Zonaty szuka kochanki w wieku do 50 lat, jezeli masz ulozone zycie rodzinne i nie chcesz tego zmieniac tak jak ja, jestes znudzona i chcesz przezyc przygode. Napisz, to do niczego nie zobowiazuje. Pelna dyskrecja Mile widziane zdjecie Pozdrawiam"" ""krtoip2@gmail.com Gdańsk Witam miłe panie. Jestem wysokim 39 letnim żonatym brunetem 188cm, 96kg, piwne oczy. Anons kieruje do pani, najlepiej zamężnej, która ma ochotę na bliższe poznanie i z czasem dyskretną znajomość Proszę o kontakt mailowy, zdjęcie mile widziane."" :D Pozdrawiam Piotr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody żonaty pan szuka kochanki szukam najchętniej stałego układu, szukam kobiety w kazdym wieku z którą mogę wymienić się namiętnością, mile widziane mężatka! rootsmanfiyah@gmail.com a tu macie nawet portal dla zajetych, ktorzy szukaja na boku: http://www.szukamnaboku.pl/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem autorka, cwiercmozgu i to nie sa ogloszenia pisane dla jaj, tylko normalne anonse towarzyskie. nie lzyj bezczelnie x x niedorozwinięta umysłowo krowo, byłam na tym forum przez wiele lat, razem z moimi znajomymi i wiem jakie jaja ludzie tam odwalali i odwalają dalej. co ty chcesz udowodnić na silę? to weź i się umów z ktorymś żonatym facetem z tych ogloszeń. sama zobaczysz, że prędzej kopniesz w kalendasz niż zaliczysz z nim seks. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×