Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
stara, zlezala torbo, umawialam sie z niejednym zonatym. tak sie sklada, ze sa lepsi w lozku od singli :) wiem, o czym mowie. teraz mam meza i sie nie spotykam, ale jeszcze 2 lata temu.. :P takze poluzuj zwieracze, bo jestes smieszno-zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość stara, zlezala torbo, umawialam sie z niejednym zonatym. tak sie sklada, ze sa lepsi w lozku od singli usmiech.gif wiem, o czym mowie. teraz mam meza i sie nie spotykam, ale jeszcze 2 lata temu.. jezyk.gif takze poluzuj zwieracze, bo jestes smieszno-zalosna x Gratuluję :) W szczególności tego c musi chodzić c**** główce jak mąż przebywa poza domem... Wiem, wiem co napiszesz, on jest inny. Tamci byli źli, ty jesteś ku.wą, ale mąż jest porządny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Wstawiłaś tu kilka ogłoszeń i maili, które ponoć dostałaś i uważasz, że to już wszyscy faceci? :D:D:D Łyknij szybko prochy, bo te co wzięłaś na noc już nie działają. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy jest porzadny, szczerze watpie :D ale wie, ze jak go zlapie, koniec balu. a nie bardzo mu sie to oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokoj autorce,chciala cos udowodnic i udowodnila a jak komus sie nie podoba proste nie wchodzic,ja sie z nia zgadzam duzo takich idiotow,a poszliby do b*****u i byloby po sprawie ,tylko im pewnie szkoda pieniedzy lub zona rozlicza,ech samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość stara, zlezala torbo, umawialam sie z niejednym zonatym. tak sie sklada, ze sa lepsi w lozku od singli wiem, o czym mowie. teraz mam meza i sie nie spotykam, ale jeszcze 2 lata temu.. takze poluzuj zwieracze, bo jestes smieszno-zalosna x x a mąz wie, że trzyma w domu zawodową korfe, co ją stado bawołów przeleciało? a może sam lazi na dzifki, a ty teraz nic innego nie robisz tylko śledzisz jego ogloszenia, wstawiasz do tego wątku i żeby sobie choć trochę humor poprawić to pieprzysz, że wszyscy faceci zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość dajcie spokoj autorce,chciala cos udowodnic i udowodnila a jak komus sie nie podoba proste nie wchodzic,ja sie z nia zgadzam duzo takich idiotow,a poszliby do b*****u i byloby po sprawie ,tylko im pewnie szkoda pieniedzy lub zona rozlicza,ech samo zycie x Co udowodniła??? Jesteś kolejną zdradzoną przez faceta babą, która własne niepowodzenia życiowe tłumaczy tym, że każdy facet to świnia i każda kobieta ma to samo? A może jesteś samą autorką? Wydaje mi się mało prawdopodobne, że w jednym czasie jest tu tyle kobiet o poziomie IQ niższym niż posiada moja świnka morska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacytowałam zły post, moja wypowiedź dotyczy postu nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a to jest twoja matka, dlatego oceniasz innych tak samo :) ja sie nie zapieram, ze moj nie zdradza, bo tego nie wiem. ale zaloze sie, ze twoj stary zdradza az furczy :D :D dlaczego? bo zawsze te stare p***y, ktore bronia facecikow, dostaja od nich po d***e. lepiej posprawdzaj maile mezusia, komorke (chociaz moze miec dwie, jedna schowana w schowku w aucie, jak moj jeden facet :D) ciao, idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyzej witamy w klubie ; ) tak bylam zdradzana przez bylego meza,mialam jeszcze innych facetow po nim ale to ja pierwsza odchodzilam,juz sobie nie pozwolilam na to zeby mnie ktos zle potraktowal ale nie wazne,ja mam swoje zdanie ty masz swoje ale widze ze cie to boli przykro mi ,nic na to nie poradze milo mi powitac w klubie ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha autorka też pisala, że zostła zdradzona. Kolba odbija korffom co kiedyś same się lajdaczyły z zonatymi i w końcu je to samo spotkało. Dobrze wam tak podłe dzifffki. Sprawiedliwa kara was spotkała. Wyjcie teraz ile wlezie a każdy i tak każdy ma was w dopie szmaty p**********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Hahahaha autorka też pisala, że zostła zdradzona. Kolba odbija korffom co kiedyś same się lajdaczyły z zonatymi i w końcu je to samo spotkało. Dobrze wam tak podłe dzifffki. Sprawiedliwa kara was spotkała. Wyjcie teraz ile wlezie a każdy i tak każdy ma was w dopie szmaty p**********e" - niech pani może troszkę zluzuje, bo udławi się pani własnym jadem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z niektorych to wychodzi prawdziwy kulturalny charakter tylko po co? na co? jestes mezem ?czy zdradzona zonka? widze ze ktos tu sie niezle unosi....pogratulowac tylko blyskotliwosci i dobrego wychowania,jak ktos nie potrafi sie odciac w kulturalny sposob to robi to po chamsku i wychodzi charakterek ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty korfo piedolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad do burdelu dzifko a nie wlazlaś na kafe wlasne lajdactwo innym przypisujesz Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to korfa! Autrorka to korfa! Autorka to korfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D dawaj dalej, ide po popkorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to korfa! Autrorka to korfa! Autorka to korfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D jestes monotematyczna, wtorna, wulgarna, ale w jakis sposob intrygujaca (jak np. kobieta z broda) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to korfa! Autrorka to korfa! Autorka to korfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz, juz, bo cie jeszcze w kaftan wezma i w zamkna w pokoju bez klamek :P wszedzie widzisz wlasna matke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to korfa! Autrorka to korfa! Autorka to korfa! Co sama się lajdaczyla żonatymi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie, masz bledny tok rozumowania. lajdacza to sie mezowie, ktorzy zdradzaja zony :D wolne kobiety moga spotykac sie z kim chca. to zonaty ma zobowiazania, zlozyl przysiege wiernosci i to on jest k***a :D tak, kazdy zonaty. moj, jesli zdradzi, tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci qrwo tak :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mial chłop racje, ze ci kopa wdope sprzedał, bo który by chciał mieć żone prosty.tutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o to zapytaj swego ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź się powieś dziwo będzie jednego s****wa mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, nieladnie tak mowic do mamy :D to, ze jest goscinna w kroku, nie znaczy, ze masz ja tak wyzywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×