Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
Widząc jak bardzo kobiety zdradzone są zgorzkniałe i rozgoryczone zastanawiam się czy to przyczyna czy skutek. Czy facet zdradził bo takie są z natury (kto chciałby zasypiać się i budzić przy kimś kto intelektem i klasą przegrywa nawet z Ferdynandem Kiepskim), czy stały się takie dopiero po zdradzie... Stawiam na to pierwsze niestety. Nie sądzę, aby można było upaść tak nisko... Wszystkim, których komórki mózgowe znajdują się we właściwej części ciała życzę miłego dnia :) A pani, która wypowiadała się wczoraj w nocy współczuję traumatycznych przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek964
Ja nie zdradzę:) Jak się ożenię będę wierny. Na razie się na to, co prawda nie zanosi (znaczy ożenek) :P Zresztą tak mam że jak mi ktoś wpadnie w oko to inne laski mnie nie interesują. Więc może wielu facetów zdradza ale nie wszyscy. Piszę szczerze bo i tak nikt mnie nie zna. I proszę nie pisać, że i tak ktoś mi wpadnie w oko albo sex... brzydziłbym się sobą do końca życia. Wiem co piszę, a mam ponad 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A pani, która wypowiadała się wczoraj w nocy współczuję traumatycznych przeżyć." ... a ktos tu opisywal jakies przezycia? sam jestes marnym k*****m z traumatycznymi przezyciami w postaci braku mozgu i malego kikutka w gaciach, dlatego pewnie przyciagasz do siebie tępe baby, a potem wnioskujesz ze po pierwsze wszystkie takie sa, po drugie albo sa glupie od urodzenia, albo po zdradzie. Spadaj marny naplecie ze swoimi wypocinami na forum bravo girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernu juhc wie czemu
Bez kobiet kochanek nie ma zdrady,przecież to proste jak drut. Równie dobrze można odwrócić sytuację,ale wy szmaty nie posuniecie się do tego aby odpowiadać na takie ogłoszenia. Wygodnie wam jeśli pozostaje to tylko w waszych głowach kim jesteście.Powód?Mężczyźni nie cierpią z powodu zepsutej reputacji. Będąc szparodajkami macie opór pytonów do wyboru. Celowo wypowiadam się chamskim językiem,bez owijki mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "A pani, która wypowiadała się wczoraj w nocy współczuję traumatycznych przeżyć." ... a ktos tu opisywal jakies przezycia? sam jestes marnym k*****m z traumatycznymi przezyciami w postaci braku mozgu i malego kikutka w gaciach, dlatego pewnie przyciagasz do siebie tępe baby, a potem wnioskujesz ze po pierwsze wszystkie takie sa, po drugie albo sa glupie od urodzenia, albo po zdradzie. Spadaj marny naplecie ze swoimi wypocinami na forum bravo girl x Po pierwsze, jestem kobietą. Kikuta raczej nie posiadam. Po drugie zapoznaj się ze znaczeniem słowa "przeżycie". Po trzecie forum bravo girl to chyba twój poziom, ja nawet nie wiem o jego istnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pięknie.dzisiaj sprawdzam.komórkę męża.czy przypadkiem pod wpisem andrzej nie jest zapisana jaką basia. cholera . czego to chłop nie wymyśli. nie lepiej się rozwiesc? niż tak kombinować?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taaaaka cisza :) a było tak wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak: Jeśli są wierni faceci-obowiązkowo proszę zgłosić się do mnie! :) A jeśli jesteś tzw.singlem -mamy szansę się poznać ;) p.s. wolę jednak świadomość,że jest gdzieś tam pan o pewnych zasadach,niż świadomość że oni tacy są jak opis w topiku..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera.zaraz sprawdze komórkę mojego męża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka widać głupia jak but. Zaraz zrobię kasting do drużyny piłki nożnej i będę rozgłaszał, że nikt nie lubi grać w koszykówkę. To chyba logiczne, że tylko zdradzający odezwą się na propozycję autorki a Ci wierni nie będą zainteresowani tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie odkryła Ameryki. facet to świnia i ugania się za sukami .od zawsze wiadomo że jak maja tylko okazję to zaliczą.a jak brak d**y to nawet taki kochany mąż i ojciec - zabawi się w sponsora i da kasę - byleby zerżnac jaką d**e .oni tak maja.i nic nie zmienia głosy wyalienowanych tutaj z rzeczywistość prostakow - buraków. wystarczy ogłoszenia przeczytać- sponsorów co to zonka jest a on tylko zabawić się chce- nie brakuje.ale z was ciemnogrod !;) mocherowe berety !! ;) ino patrzec jak będziecie tu na kafe pisać że was zdradził! mało tu takich kobiety?! chore wariatki boicie się prawdy!! ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , tak każdy facet to świnia i każdy zdradza TYLKO K***A Z KIM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jedyna obserwacja jaką zauważyłam to wszystkie kobiety w tym moje znajome które zostały zdradzone uważają potem że każdy facet to k***a , ch*j , itp . I potem do takiej mężatki gadają że na pewno cie zdradza ,każdy facet zdradza ,a potem taka bierze do głowy siada na kafe i pisze temat że się boi że jest zdradzana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w tym cały problem- że nie z żona! ona do tego akurat mu nie potrzebna ! gary,czyste skarpety,opieką nad dzieckiem- praczka kucharka sprzątaczka- tu tak,potrzebna! ale sex?! nie k***a z żona nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się mówi nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość h Latacie z*******czami to wasz problem. Jakoś inne kobiety wybrały porządnych mężczyzn i nie mają takich problemów jak Wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idź do psychologa może nie jest jeszcze za późno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was gimbusy! wystarczy poczytać na kafe ile kobiet zakłada topiki bo zostały zradzone i cierpią! że nie spodziewaly się! że wszyscy wiedzieli tylko nie one o tym! do cholery! przestańcie żyć w iluzji! te zboki tylko tego chcą i stąd tak tu atakują autorkę.a ona k***a niestety ma rację! tylko że prawda zawsze boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość i w tym cały problem- że nie z żona! ona do tego akurat mu nie potrzebna ! gary,czyste skarpety,opieką nad dzieckiem- praczka kucharka sprzątaczka- tu tak,potrzebna! ale sex?! nie k***a z żona nie! x Jak lecisz na takich facetów pipko to miej pretensje tylko do siebie! U mnie związku mąż gotuje, sprząta, zajmuje się dzieckiem i pracuje zawodowo. A jak ty nie potrafisz docenić takich mężczyzn to lepiej sama bądź i nie zganiaj własnych błędów na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniaczko co ma wspólnego autorka z tym- że zonaci faceci zdradzają?!!! powiedz debilko jednej i drugiej żonie zradzonej - że to jej wina! że ma iść do psychologa! bo to biedny mezus - przez nią zdradzał! bo k***a faceci wg ciebie nie zdradzają! a wszystkiemu winna autorka! n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja jako Facet się wypowiem . Mam żonę od 5 lat . Przed ślubem byliśmy parą 3 lata . Nie po to pobraliśmy się , założyliśmy rodzinę , żebym ja teraz latał za inną i ją zdradzał . Kocham ją i nie w głowie mi rujnowanie sobie rodziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zamiast tępe lachony k***a poznać faceta to bierzecie k****arzy a potem biedne bo zdradzane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja coś dodam od siebie . Mam kolegę facet 35 lat . Ma czwórkę dzieci , każde z inną kobietą nie ukrywa tego on przed żadną kobietą , dziewczyną . Lecz te wszystkie dziewczyny same lgną mu do łóżka on się spotyka z taką rok może dwa ona zachodzi w ciąże on ją zostawia a one głupie się łudzą wiedząc że ona ma dzieci że ona będzie tą jedyną . Niestety wielokrotnie byłam świadkiem jak on bajerował te kobiety które urodziły mu dzieci. Obiecywał im różne rzeczy oświadczał się a one pewne że ch*j tam ma trójkę dzieci , Oświadczył mi się to nie zdradzi mnie napewno potem taka rodzi mu czwarte dziecko a on się umywa . Naprawdę jestem kobietą ale jak widziałam jak on bajeruje je wszystkie i jak one łatwo dają się nabierać , to może wniosek jest tylko jeden to nie faceci są tymi najgorszymi k****arzami i c*****i tylko może to z wami problem bo same skaczecie im do łózka łudząc się że ten napewno bedzie tym wiernym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wiesniaczko co ma wspólnego autorka z tym- że zonaci faceci zdradzają?!!! powiedz debilko jednej i drugiej żonie zradzonej - że to jej wina! że ma iść do psychologa! bo to biedny mezus - przez nią zdradzał! bo k***a faceci wg ciebie nie zdradzają! a wszystkiemu winna autorka! x Ale ty jesteś ograniczona kobieto. Nigdzie nie pisałam, że to wina kobiety, że mężczyzna ją zdradza ale jej decyzją było, że takiego faceta sobie wybrała i często kobiety pozwalają na takie akcje. I co najważniejsze jesteś zaślepiona kompletnie bo widzisz wszędzie zdradzających mężów a sama uważasz, że my kobiety jesteśmy święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorkama coś z głową nie tak, skoro uważa, ze te kilka maili, ktore tu wstawiła to dowód, że wszyscy faceci zdradzają. Treść maili moze nawet sama wymyślila na szybko, dlatego jest ich kila. Na resztę chyba już pomuslów zabrakło, bo później zaczęla wstawiać linki z ogłoszeniami panów szukających kochanki. Tłumoku skończony, dowod na zdradę, to byś miala, gdyby wszyscy faceci w Polsce przelecieli cię i ty byś to łjdactwo udokumentowała w postaci zdjęć, bądz nagrań. To byś wtedy miala dowód na to, że w Polsce nie ma wiernych facetów, a na razie to masz porąbany mózg i bujną wyobraźnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wiesniaczko co ma wspólnego autorka z tym- że zonaci faceci zdradzają?!!! powiedz debilko jednej i drugiej żonie zradzonej - że to jej wina! że ma iść do psychologa! bo to biedny mezus - przez nią zdradzał! bo k***a faceci wg ciebie nie zdradzają! a wszystkiemu winna autorka! x Ale ty jesteś ograniczona kobieto. Nigdzie nie pisałam, że to wina kobiety, że mężczyzna ją zdradza ale jej decyzją było, że takiego faceta sobie wybrała i często kobiety pozwalają na takie akcje. I co najważniejsze jesteś zaślepiona kompletnie bo widzisz wszędzie zdradzających mężów a sama uważasz, że my kobiety jesteśmy święte. x Ona widzi wszędzie zdradzających mężów, bo sama ich szarpie i liże po genitaliacg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tutaj pisać bo się zleciały tutaj wszystkie zdradzane . I takie one mądre takie pewne tego że każdy facet to świnia a niech spojrzą same na siebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te głupie baby wrzeszczące na kafe o zdracie wszystkich facetow gdyby tylko mogły to rozwaliłyby każde małżeństwo bo znieść nie mogą że obok nich żyją szczęśliwi ludzie którzy się kochają. zdaleka od takich suk co ciągle pieprzą o zdradzie bo same dobiorą się do żonatych facetow upiją ich ściągą im gacie i nawet jak facet hafta puści na taką i ucieknie to i tak będą pieprzyć głupoty żonie że mąz ją zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość te głupie baby wrzeszczące na kafe o zdracie wszystkich facetow gdyby tylko mogły to rozwaliłyby każde małżeństwo bo znieść nie mogą że obok nich żyją szczęśliwi ludzie którzy się kochają. zdaleka od takich suk co ciągle pieprzą o zdradzie bo same dobiorą się do żonatych facetow upiją ich ściągą im gacie i nawet jak facet hafta puści na taką i ucieknie to i tak będą pieprzyć głupoty żonie że mąz ją zdradził. XXXXXXXXXXXX Sama prawda w kilku zdaniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale hipoktytki .same zdradzają a tu atakują autorkę.autorko brawo! trzeba powiedzieć zdemaskowalas męskie d******.bo jak inaczej nazwac zonatego co puszcza się za inna.wyraźnie widać że jedną osoba ma z wiernością problemy- bo jedną i ta sama osoba atakuje prostacko autorkę- podszywajac się niby pod inne osoby .autorko nie przejmuj się bo to jedną osoba- albo mąż który zdradza i jesteś mu niewygodna,albo kobieta.ale jakąś chora psychicznie.bo nawet gdyby miała inne zdanie jak ty- to tak oblesnie i prostacko nie wypisywalaby namiętnie tych bzdur- jako niby kilka osób.autorka ta mądra i rozsądna osoba.dobrze że was olewa i nie chodzi tu.bo sorki - ale jakiś widzę szaciawiec zasmieca ten topik.idź do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×