Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśćć

to nie zdrada

Polecane posty

Gość panandtilt
gosc, jej odpowiada ktos kto wszystko robi za nia , nienajgorzej zarabia , ni ejest glupi ani strasznie brzydki , posprzata , pozmywa, a gdy juz pojdzie na piwo to i tak wroc**** godzinie bo dzwoni etelefon ze kochani ebardzo zle sie czuje . wiem to posrane . ale jak juz wspomnialem zblizam sie do krawedzi. ostatnio sobie uswiadomilem zet to ona straci a nie ja . zapomnialem wspomniec ze mieszkamy za granica wiec ni ema wscibskich tesciow i zadnych ingerencji ani presji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośśćć..panandtilt...dochodzę do wniosku, że szukacie usprawiedliwienia by zdradzić swoich partnerów. Lub definitywnie zmienić swoje życie. Tu raczej nie radzę słuchać "dobrych rad" jeśli macie nieco oleju w głowie. Szukajcie rozsądku we własnych dorosłych głowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
gosc . wierze w swoja dorosla glowe . i na to co staram sie ratowac od kilku juz lat wielku machneloby reka . sam jestem zdradzany . i to nie domysly .mam maile i smsy skopiowane. gdybym szukal pretekstu to zapewne znalazlbym w realu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panandtilt skoro woli innego to stary ona ciebie nie kocha....może zacznij myśleć nad nowym początkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
hmmm to nawet nie jest ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takie przypadki...ale wszystkim czasem odbija. Nie bądź zazdrosny - jeśli rozmowy nie nie dają...warto się dręczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
dalsze moje argumenty bylyby tylko uzalaniem sie, a nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie - a to forum to tolerancyjnych nie należy jak wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
ale jak widac czasem znajdzie sie ktos potrafiacy zlozyc logicznie kilka wyrazow a nawet zdan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimgall
autorze, masz zone, ktora cie zupelnie nie docenia, nie zdaje sobie sprawy jaki skarb ma w domu - skad u ciebie taka cierpliwosc*****swiecenie? a czy rzeczywiscie jestes bez "skazy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśćć
Fakt, pisałam, że w złości mam myśli "zdradzić", jednak wiem, że to nie jest żadne rozwiązanie. Założyłam ten temat by porozmawiać z kimś kto mnie nie zna, z kimś kto bardziej obiektywnie na to spojrzy, może coś doradzi itp. Nie jest powiedziane, że kogokolwiek tu posłucham... po prostu chce by ktoś mnie wysłuchał. Nie mam przyjaciółek, nie mam kogoś zaufanego do takiej rozmowy. Też chce poznać innych sytuacje... Zwłaszcza te podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimgall
przepraszam, pomylilam, to nie autor tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem zdarzy się coś skrobnąć z sensem :) Nikt nie jest bez skazy - ja mam ich wiele i nigdy się nie wybielam. To byłaby hipokryzja... Zdrada realna jest banalnie prosta....często bez zastanowienia. Nie analizuję czy dobrze czy źle. Tylko stwierdzam fakty. Jedni mogą z tym żyć, inni nie potrafią schować sumienia do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Pseudo . Zalezy co uznasz za zdrade . Jezeli zabawowy flirt online , ale bez zadnych kamerek , cyberseksow i innych udziwnien . Jezeli spotkanie z obca kobieta w jej domu i przegadanie calej nocy bez cienia fizycznosci . To owszem nie jestem be skazy . Ale nikomu (oprocz czlonkow rodziny) nie powiedzialwm "kocham cie" i jak sie mowi kolokwialnie nie skoczylem w bok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśćć
Ja wychodzę z założenia, że jeśli związek składa się z 2 osób i jeśli cos się sypie to zawsze po trochu każda ze stron jest za to odpowiedzialna-gorzej jeśli udaje się ,że nic się nie dzieje złego, bądź przymyka sie oko na pewne sytuacje, nie rozmawia się o tym i to tak narasta... Jedna z stron też może nie widzieć swoich błędów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Jestem bestia socjalna . Lubie kontakt z ludzmi dzialam w wilontariacie , a druga osoba chcialaby mnie tylko dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Gosccc autorka . Racja , ja wciaz mam problem z wytykaniem jej bledow . A czasem trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśćć
Czasem tak...Żona wie, że ty wiesz o jej romansie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Przspraszam za literowki . Ale przenioslem sie na gore do lozka i pisze z komorki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Gosc. Nie , mysli ze jestem naiwny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miała pociąg do kobiet? może to chwilowe zauroczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśćć
Ja bym nie wytrzymała. Dlaczego jej nie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski zawsze są emocjonalne...sprytny facet zawsze to wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Ni to nie chwilowe .6 lat temu poznchilerka orzhsnalemnL. B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zasypiasz kolego i widać, że piszesz z telefonu :) rozumiem, że to nie pierwsza jej kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Wybaczcie . Fakfycznie zasypiM .piNa pora i miekkie lozko ro ia swoje. Co do jej kobiet . Nie wiem wiem o tej konkretnej zreszta jej zachowanie , feminizm i gloryfikacja kobiet . Kiedys dla zartu zapytalwm jaki facet , aktor, muzyk ktos inny slawny ja kreci ? Nie odpowiedziala stwierdzila ze glupi kestem . Zreszta to juz sgandaftowy twkst . Ja spadam . OcY iatk mam Amkbiete . Jakby co zostawilem maila . 3 majcie sie . Milo bylo z wMi poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×