Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenobil

zona pisze donosy do inspektora budowy

Polecane posty

Gość zenobil

zona jest współwłaścicielem domu i jesteśmy w trakcie rozwodu pisze donosy i po oględzinach kazano mi i dla niej przedstawić dokumenty albo rozebrać ja mogę rozebrać ale tylko ja poniosę koszty a dom i szopty sa na nas oboje i nam oboje kazano przedstawić dokumenty Zona SAMA ZGŁASZAŁA DOM ale zapomniała zgłosc inne zabudowania jak budynki gospodarcze wiate na drzewo a teraz napisała ze to ja niebyłem solidny i nie zgłosiłem by uninąc podatku jak to zrozumieć szuka na mnie haka by rozwód wziąć z mojej winy a ze ja nie pijak i nie ma co mi zarzucić to pisze na policje ze budowałem dom a miałem siedzieć i ja za raczke trzymać bo budowa domu to nie budowa miłości ona domu nie chciała ale teraz chce za niego kase a ja na bruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka k
drogi znam taka co po rozwodzie przy pomocy dziecka wlazła mezowi dołozka w nocy by jego nowa zona jak wróci rano z pracy zastanie ich w łóżku to ucieknie Kochni tak się stało ale meza sparaliżowało jak zobaczył ze była lezy naga a NOWA ZONA STOI W DRZWIACH A DZIECKO 17 LETNIE SMIEJE SIE dziś ten pan już zmarł a była niszczy to nowa ze to jej wina bo nie powinna być 2 zona bo taka to k,,,,,,a tylko ona ta prawdziwa ale ta prawiwa sama meza zdradziła i sama wzięła rozwod by być z kochankiem ale kochanek porozwodzie ja zostawił wiec zaczęła umilac zycie byłemu i sama zniszczyła ale wini inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty tak umiesz budować domy, jak umiesz pisać - to lepiej będzie ten dom rozebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×