Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anika3456

USG co gdzie za ile KRAKOW

Polecane posty

Gość anika3456

mamusie, z polecenia lekarza mam wybrac sie na badanie USG w kierunku wad płodu. z tego co mam napisane robi sie je miedzy 18 a 24 tc. czytałam gdzies ze badanie 3D to trójwymiar -widać zarys dziecka stworzony metoda komputerową, a 4D to usg trójwymiarowe ale ogląda się dziecko w rzeczywistym czasie w takim razie badanie w kierunku wad płodu to 3D czy 4D? i byłabym wdzięczna za namiary klinik gdzie można wykonac to badanie tanio a dobrze z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci dr Zarotyńskiego, przyjmuje przy Zyblikiewicza, koszt wizyty to 250 zł - jeden z najlepszych i najbardziej polecanych ginekologów od USG (ma dodatkowo specjalizacje z ultrasonografii i członkostwo w którymś z prestiżowych stowarzyszeń ultrasonograficznych) a przy okazji jest niezwykle ciepłym i pozytywnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Wiecheć, najlepszy dr od usg, wad genetycznych, lepszego w małopolsce i w kraju nie znajdziesz. 1usg to cos kolo 150zl. Terminy dlygie. Strona www.dobreusg.pl kazdy gin poleca wlasnie jego, poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo tak! Wiecheć mistrzem w Krk usg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiechec jest dobry, ale dzięki tej swojej polularności wizyta u niego wygląda tak że USG robi kto inny, on może z 3 minuty popatrzy i podpisuje sie pod tym a Zarotyński spędza z każdą pacjęntką tyle czasu ile trzeba i cieszy się równie dobrą opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze slysze... A jestem lek gin i wysylam do niego swoje pacjentki. całe usg przeprowadza dr, wymiennie prowadzi gabinet z koleżanką, również dobrą w swojej specjalizacji, ale w innych godzinach i dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Zatorski może i jest dobry, ale daleko mu do perfekcji dr wiechecia. Zdarzają się mu również niewielkie, ale jednak bledy w wielkośc***omiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Wiechecia, bylam u niego na usg jakoś 2 lata temu w ciąży. Swietny favjowiec, z wielkim zaangazowaniem podszedl do tematu, a do tego delikatny, mily. profesjonalsta. nagral mi na pamiątkę plytke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaamajka
Wiecheć albo Nocuń-pracują w jednym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaamajka
a no i usg są u niego po 250zł, a to w 32tc jest chyba po 220zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
ja bylam 3 raz u Wiechecia. Niezbyt mily czlowiek,ale sporo osob go poleca. u mnie wszystko bylo ol ale np kolezance nie powiedzialze dziecko ma kosc udowa na granicy normy. Teraz dziecku nie rosna nozki. mam nadzieje,ze u mnie sie nie pomylil i rzeczywiscie bedzie wszystko dobrze. wizyta 250zl robilam na ul Felinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w końcówce 2 trym i robiłam 3D dwa razy. super było w 13 tc, kiedy widać całą dzidzię na monitorze :) chodzimy na Norymberską, tutaj www.sofimed.pl i jest naprawdę bardzo ok. ja jestem panikara, ciągle coś zsobie wymyślam, a te wizyty mnie uspokajają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Wiechecia usg genetyczne już 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrób obydwa myślę, że lepsze będzie 4D, ale niech lepiej ocenią to w jakimś specjalistycznym gabinecie lekarskim, w krakowie znam kilka, ale najlepiej korzysta mi się do tej pory z http://www.sofimed.pl/usg-info.html mają każdego typu badanie USG, którego będziesz wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widok usg w 4D jest niesamowity i myślę, że każda przyszła matka powinna sobie takie zrobić podczas najbliższej wizyty. Mi niedawno takie zaproponowano i jestem pełna podziwu dla technologi, która przez te wszystkie lata naprawdę się rozwinęła. W Krakowie można takie badania wykonać w www.sofimed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki98
Jestem teraz pod opieką dr Łabiaka, a w zasadzie jestem ja i dziecko. Doktor ma dobre podejście, jest kulturalny, miły i przede wszystkim zna się na swojej robocie. Gabinet ma na Podkowińskiego, ale jeśli chodzi o pełne USG to trzeba się do Ultramedica umawiać na Piłsudskiego. Poza tym doktor pracuje też w poradni przy klinice szpitala uniwersyteckiego, także tam też go można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinkę ginekologiczno-położniczą Arka na Salwatorze. Ja byłam na usg u dr Jakubowskiego i jestem bardzo zadowolona. O jakości usług świadczy też to że mają podpisane umowy z medicover i enelmedem na bezpłatne badania. Ja akurat mam abonament w enelmedzie i robię badania właśnie tam. www.nzoz-arka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek musi się reklamować! Usg i każde badanie nawet krocza powinno być przy partnerze bo chyba nie jesteście zacofane by się wstydzić osoby najbliższej! Bo można nawet tak natrafić. .Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl.. Nasz ginekolog nauczył i zalecił mężowi osuchiwanie uchem tętno płodu kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Joanna Górecka, świetny lekarz i człowiek. Bardzo dokładna i oddana swojej pracy. Przyjmuje w gabinecie na Salwatorze na Królowej Jadwigi 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zadanie o dr Łabiaku. Prowadził moją ciążę i wszystko przebiegło planowo. U siebie w gabinecie robi standardowe USG, ale już w Ultramedica gdzie też przyjmuje można było zrobić bardzo precyzyjne USG 3D gdzie naprawdę ten efekt był rewelacyjny, można było podejrzeć dzieciątko bardzo dokładnie, efekt super. Kontakt do lekarza można przez jego facebooka wyszukać – facebook.com/GabinetLabiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, cześć. Dobrym ginekologiem jest pan Łabiak, kontakt do niego jest na www.facebook.com/GabinetLabiak Otwarty, życzliwy człowiek, potrafi dobrze doradzić. Jestem dopiero na początku ciąży, ale póki co wszystko przebiega wzorcowo. Lekarz jest dyspozycyjny, w Ultramedica można się umówić na bardzo precyzyjne USG, ogólnie – pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambionette
Doktor Magda-Rybak Krzyszkowska. Olbrzymie doświadczenie poparte certyfikatami w tym elitarnym FMF, oraz specjalizacja z genetyki klinicznej. W Krakowie trudno o lepszego specjalistę od usg genetycznego i echa serca płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Franczak , dobry lekarz , robił mi dwa usg prenatalne i jest bardzo dokładny , wszystko opisuje. Nie jest moze jakiś bardzo rozmowny , mówi tyle ile trzeba ale jest Ok . Dr Łabiak tez jest bardzo dobry . Miałam z nim styczność na ujastku kiedyś , bardzo dobry specjalista . Dla mnie najlepszy był dr Diaków ale niestety juz nie żyje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka679
Nie ma co liczyc na nfz, juz bylam w kilku miejscach i cale zycie to samo, ehhhhhhhhhh. U mnie wybor padl na klinike na Kostrzewskiego. Przyjmuje tam dr Jankowski, on pomogl mi zajsci w ciaze i przeprowadzil mnie przez nia, lacznie z porodem. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam specjalistyczny gabinet SOFIMED. Nie pamiętam, ile kosztuje, ale wiem, że byłam bardzo zadowolona z całego badania - szybko i profesjonalnie. Polecam! Podsyłam stronę: http://sofimed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jak potrzebujesz dobrze zrobionego USG to zobacz ofertę gabinetu www.knapik-rybka.org.pl/. Mają nowoczesny sprzęt na najwyższym poziomie więc faktycznie mogą wykonać bardzo dokładnie badanie, dodatkowo Pani Monika świetnie radzi sobie ze sprzętem i dokładnie obrazuje każde badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×