Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Typ kobiety chuda czy kobieca

Polecane posty

Gość gość

Panowie... wolicie kobietę : 170 cm wzeostu, figura klepsydra, rozmiar 38 , nogie o gługości 105 cm i piersiach 75D o słowiańskiej urodzie, delkiatną i subtelnę, czy chudą kobietkę, o figurzez tzn. patyczka... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuda też może mieć piersi w rozmiarze D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkoz
rozne kobiety mi sie podobają i chude i te wieksze.. nie wiem co znaczy noga o grubosci 105 cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj... miałem napisac o długości 105 cm... ;) sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahahahahaxD
Nazywaj rzeczy po imieniu... Chuda czy kobieca? Raczej chuda czy GRUBA tak dla ścisłośc***anno z nadwagą :P typy faceta są różne więc zadałaś głupie pytanie. Jedni wolą takie a inni takie :P Można być szczupłą i wyglądać atrakcyjnie i kobieco! Oj ktoś tu chyba chce ego podbudować :P hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jestem facetem... gdybyś czytał/ czytała uważniej to nie było by nieporozumienia ;) a po drugie.... jestem CIEKAWY ( nie ciekawa), jakie sa zdania tak na prawdę.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkoz
tak sylwetka jest dobra www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb58f90207c6443f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa miesiące temu rozstałem sie włąsnie z taka kobieta jak w opisie/ na zdjęciu... powód" była zbyt idealna oprócz ciała , urody i intelektu... miała jeszcze w sobie " to coś" była wierna i lojalna, a ja głupi robiłem jej sceny zazdrosci nawet jak jakis facet się na nia popatrzył... żenada, ale tak było... a teraz tego żałuje bo to był anioł a nie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
mam taką samą figurę:D jestem NAJPIĘKNIEJSZA! 168cm, 53 kg, biust A, tyłeczek jędrny, w talii 65, w biodrach 85, w biuscie 83. chudziutka i PIĘKNA!!!!! Najcudowniejsza jestem o tak! I mam długie włosy jasny brąz z jasnymi PASEMKAMI i niebieskie oczka, zgrabny noseczek.. TAK WŁAŚNIE JEST!!! I mam włoski deikatniutkie i skóre taka jedwabiscie deikatna golnie jestem kruycha... wiecie nie wolno mnie dotykać jestem zbyt aksamitna by mnie mogl byle kto dotykaććć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
według mnie idealna figura wyglada tak www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/934d71e788abcbed.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
i dlatego musze czesto być chowana w szklanej gablotce pod specjalnym kloszem, w miekkim PUCHU żeby nikt nie chcial mnie TKNAĆ swoimi brudnymi łapami A KYSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasztankaaa... nawet jeżeli tak jest, w co szczerze watpię to i tak jesteś nieatrakcyjna.... z jednak bardzo prostego powodu i ja fecet Ci to mówie... jesteś głupsza niż pustaki na budowie. Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
ZBOCZEŃCY czesto gdy sobie po prostu ide to oni mnie nagabuuja slinia sie na moj widok na szczescie mam ochroniaża! Który musi mnie chronic przed napaleńcami o! moga sie tylko lapczywie slinic zboczone zboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Dziewczyna pochodzi z Czech ma wymiary 91-61-93 Ta sykwetka jest troche inna, ale równiez zblizona do ideału . www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca832abdf7e122bf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj głupia jestes do granic niemożliwości... i na dodatek myslisz pojecia... alfons drogie dziecko to nie do końca ochroniarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
Ta sama Czeszka tylko od przodu www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e130adb1a206f75.html Nie mam dokladnie sprecyzowanego gustu . Ale po tych 3 fotkach pewnie już wiecie co mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole chude...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
nie musze sie rpzed nikim tłumaczyć tak sie składa że musze byc chroniona inaczej by mnie rozszarpano... a ja sie CENIE i SZANUJE. A ochroniarzem jest mój BRAT:D zawsze jak ide wieczorem to on na mnie czeka albo odwozi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowictwo pospolite128.... kurde... z tego co się zoriętowałem to wiekszośc facetów marzy właśnie o takiej jaką ja moim zachowanie zmusiłem do rozstania... takie ciało plus wieność intelekt, lojalność , wielkie serce.. ach... idiota jestem do sześcianu!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic piekniejszego od lini bioder i szczuplego brzucha. Nie rozumiem facetow co tylko na cycki patrza. Maja byc male i ksztalte a nie takie wymiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
cóż spadam musze wyjść z moim yorkiem na SPACEREK mam nadzieje ze nie bedzie tych dresiarzy z bramy obok chociaż oni czuja przede mna respekt, to i tak sie zawsze ŚLINIĄĄĄ... bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
85 cm w biodrach to troche mało sie wydaje bez zdjecia nie da sie ocenić , może nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na mnie każdy kto dotknie mojej d u p y mówi że jestem ideał ..... ha ha ... ale jak powiem że nie lubię chamów i zbeczeńców i nie życzę sobie takiego zachowania od razu zmieniają zdanie i mówią że żaden ideał bo samce to mają do siebie że tylko cię chcą przerznąć i wtedy widzą w tobie ideał a jak nie dasz d u p y to przestajesz być ideałem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasztankaaa... jabys sie nie zorietowala ... to fajnie by było gdybys przestała tu wypisywac te farmazony... teraz próbujesz pokazac, że nie jestes tepa, ale sorry po Twoich wpisach to nic innego nie można pomyslec o Tobie.... Jestem facetem dla jasności i nic tak mnie nie odtrasza jak takie tepe dzisy ja Tyyy !! Byeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
nie wiem kto o czym marzy , mi sie doda nie podoba Jej sylwetka nie jest zgrabna. Poza tym skreslają ją silikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
:* muaaa moge byc tepa, puszczalska szmnata nie bede nigdy. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
ideał a jak nie dasz d u p y to przestajesz być ideałem .. troche w tym racji jest. Laski ktore sie nie rozbierają sa pomijane i nikt ich nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to też prawda.... Moja była niestety kobieta... poznaliśmy sie na wakacja... ona była ze swoja przyjaciółką, a ja z paczką.... Jechalismy z tego samego biura... jak tylko weszła do autokaru to ustrzelił mnie amor... mocno musiałem walczyc o nią, bo zawsze miała wielu adoratorów, ale jej przelotne romanse nigdy nie interesowały, na takich gośc***atrzyła z politowaniem. Oniesmielała mnie od samego początku.... kiedys przez przypadek wpadliśmy na siebie w knajpie. Dosiedlismy się do niej i jej przyjaciołki... od razu uderzyła mbnie ta mieszanka uroda+ inteligencja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaa
Zwykle jest tak że jak kobieta odrzuc***odryw to leczą kompleksy i nagle sie ona staje nieatrakcyjna tępa i lecaca na kase i zaczynaja sie mscic. Dobrze ze w pl nie oblewaja kwasem jak araby bobym juz twarzy nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu nie placz... nie ta to inna... co to jedna fajna dziewczyna jest. A jak Ci tak brakuje to pros ja na kolanach ale nie polecam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×