Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Też mi się podoba ;) jeśli nie znasz filmu, to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie znam tego filmu ;) dziekuję :) z musicali to tylko ten, Mama mija, Abby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam, że stary ;) sprzed 35 lat .... ja bardzo go lubię i czasem wracam do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio 'Pamiętnik' oglądałem, i... ryczałem jak bóbr... ;) :D fajny film :) również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, Algiro, już ci nie mogę towarzyszyć :( i nici i z filmu...;) Przyszła ciemna chmura, a z nią straszna wichura i nie mam prądu... :( Zostały tylko telefony...:) Zapowiada się chyba wieczór przy świecach...;) Miłego słuchania Algiro i relaksuj się i odpoczywaj ;) dziękuje za fajna muzyczkę :) Miłego popołudnia wszystkim ;):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prąd powrócił, nie będzie świeczek... ;) chociaż jeszcze nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co, gram dalej? ;) dopóki nas SPAM nie rozłączy ... ;) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, na razie graj swoją ;) U mnie słonko i lazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce nadal , duje nieźle , ale nie urywa głowy. Byłam z mamą w castoramie- ziemię do rozsad , żarówki , d**erele , które na każdym kroku znajduję popsute i zatruwają mi żywot. oczywiście kupiłam nie taka prowadnicę - bo leżała nie w tym miejscu . dobrze że jutro i tak tam jadę to wymienię . Zarówki są ok. Ziemia to się okaże. Miałam kupić skrzynki do pelargonii , ale jak były to nie było podstawek - Q! nic nie można nadal załatwić za 1 razem . Jak było 1000 małych sklepów to się przynajmniej człowiek nie nastawiał że w 1 m-cu dostanie. czyli niewiele się zmieniło dla kupujących , a polacy potracili m-sca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zniknąć na chwilę i zainstalować aktualizację ;) zaraz wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Algiro ;) ja kiedyś się tak załatwiłem na całą godzinę... aktualizował i aktualizował... ;) :D * Oj Naszatce nie do śmiechu, współczuję, bo poświeciłaś swój czas a i tak nie załatwiłaś do końca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×