Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Układy 2m plus 1k Przeżyła to któraś z was

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny.. Strasznie ostatnio mnie kręci taki układ, ogolnie lubie byc zdominowana przez faceta. Zastanawiam sie nad podjęciem kroków w strone zrealizowania tej fantazji choc troche sie boje.. Jak to było u Was ? Mam 28lat i juz troche doswiadczenia z jednym partnerem w łozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zre postinor raz w tygodniu
kupilem se zone w harlemie fajna dupa tylko troche dzika chyba ja oddam kumplowi i kupie sobie mlodsza d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam,było świetnie, szkoda,że mój obecny facet się na to nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale u Was to wyszło tak spontanicznie czy się umówiliscie na grupowy seksik ? Doświadczyłas podwójnej penetracji ? Bo ja bardzo bym chciała poczuć dwóch w sobie ale tak sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraj na swój lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło spontanicznie :) Poruszyłam temat i dalej samo się potoczyło, chciałabym to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys bardzo chciałem z kumplem kochac sie z jedna kobietą.niestety nie odważyła się.fajnie by bylo to kiedys zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Ja też marzę o tym by przeżyć 2m + K nawet rozmawiałem o tym ze swoją panią przyznała ze ja to kręci ale temat przycichl niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys miałam sex 2k+m było famnie mnie penetrował k***skiem a mojej koleżance minetke robił i na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys ze swijimi kumpelami tak miałem one lezały jedna na drugiej a ja wkładałem z dziurki do dziurki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Kamilka, byłaś w układzie 2m? Jeśli tak to czy któryś z panów był twoim partnerem, ogólnie prawda jest taka ze taki układ w rzeczywistości to wręc. Ewenementem tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napewno ułatwia taki szalony wyskok, skąd jesteś? Co byś mi doradzila żeby wkońcu zrealizować tę fantazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kaamilko! Opowiadaj ,żebym w nieświadomości z tego padołu nie zeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Akurat ja do końca nie wiem co masz na myśli ;p Ajjjj ta fantazja nie daje mi spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Podbijam temat. Może ktoś się jeszcze wypowie na ten temat? macie takie doświadczenie za sobą? I pytanie do pań przyznacie że fantazjujecie o tym by mieć dwóch na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet o tym fantazjuje:) ale odradzam to robić ze stałym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Też tak myślę że stała partnerka czy partnerem mógł by być problem choć w układzie wolnym mogło by to mieć sens, chyba nie do zrealizowania niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest odpowiedni uklad miedzy dwojgiem ludzi to i chyba w zwiazku mozna. zalezy od indywidualnych preferencji... a jak u mnie doszlo do tego? coz, studencki spontan co mam powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotanimfomanka
Hej laska. Mam 20 lat ale dla mnie sex majac w sobie tylko jednego fiuta nigdy nie mial sensu, jezeli chcesz przezyc cos naprawde wyjatkowego zapraszam do wspolpracy. Poszukuje 15 facetow dla samej siebie. Jesli sie namyslisz to poszukam 4 wiecej na poczatek i dopiero jak przez 2 dni nie siadziesz na swojej pieknej pupci wspomnisz moje slowa i powiesz ze bylo genialnie, cudownie, ze bylo po prostu Z***BISCIE, jezeli sie namyslisz to dorota.frac@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmmmmmmmm:) a ładni ludzie tam byli ?:) oprócz tego młodego?:) laski fajne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały przekrój społeczeństwa. Jak ktoś gustuje w młodzieży to są specjalne imprezy kiedy osoby poniżej 25 lat płacą połowę. Ja polecam darkroom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ciało nie jest idealne wiec to chyba krepowaloby mnie w takim klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotanimfomanka
Ja tez nie jestem idealna ale jestem holernie atrakcyjna poniewarz nie ma dla mnie czynnosci niemozliwych i wiem ze moi znajomi nigdy nie zalowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotanimfomanka
Drogie panie jest ktoras z was z Mazowsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYklo powinno się przgotowac meża i by był podczas badań u ginekologa zwłaszcza na fotelu.Widzi jak obcy facet wkłada wziernik potem palce do pochwy.Nie chowac go za parawan lecz obok nas mamy Prawo do obecnosci tak piszą i to prawda sprawdzałam to w Warszawie.U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach. Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach. Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma. Pozdrawiam i gdy nie ma wielkiej milości w związku nie można próbować trójkatów bo związek może się rozpaść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z dwoma facetami w tym mąż przeżycie nie zapomniane.Nigdy poza mężem nie miałam obcego człona w sobie i to okazałego.Mąż też to przeżywa pozytywnie.Oczywiście że trzeba w Prezerwatywie z obcym.Ssałam mu bez prezerwatywy do wytrysku bez łykania bo mężowi łykam spermę.Zamierzamy powtórzyć tę zabawę mąż nalega a mi się to podob.Nigdy bym nie zostawiła meża dla innego bo may urozmaicenie w seksie.Dodam ze mężowi proponowałam czworokąt lecz dopiero po nastepnym maratonie ze mna.Bo to był maraton kilka godzin mnie rżnęli na zmianę z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez przezylam trojkat i bylo cudownie mezowi tez sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez rżnał mnie dobry ogier przy meżu widział jak wchodzi w cipkę jego penis i mnie dyma.Mówił mąż że myślał że dojdzie do wytrysku u niego gdy jęczłam.A przytrzymywał mnie bym się nie zsówała z jego członka by mi dogodził do końca.Mąż gdy wszedł po nim od razu sie spóścił tak dużo spermy nigdy nie wydał z siebie.Wspominamy to z wielką podnieta.Chcemy to zrobić jeszcze raz lecz we dwie pary.Najpierw facet mnie zerznie mąż będzie patrzył z jego żona potem odwrotnie my będziemy patrzec z facetem jak mąż rżnie jego żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×