Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia3030

Kontakty z synem

Polecane posty

Gość Madzia3030

Hej dziewczyny mam pytanie.Moj syn ma 7lat i chce miec kontakty z ojcem i chce by go odwiedzal ja natomiast z ojcem dziecka prowadze wojne a dziecko na tym cierpi i przez to z synem nie chce rozmawiac ani nic.Do lat 3syn sporadycznie widźial ojca.CZY MOGE WNIESC DO SADU O NADANIE UREGULOWANIE KONTAKTOW JEZELI NIE MA PRZYZNANEJ WLADZY???SZKODA MI SYNA BO SYN CHCE I DZIECKU JEST PRZYKRO I POPADA W CHOROBE SIEROCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sądu możesz wnieść wszystko. Jeśli sąd będzie mądry, to zbada sprawę dokładnie i pozbawi cię praw rodzicielskich. Ale raczej nie ma mądrych sądów. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2929
A mnie Sad niby za co mialby pozbawic praw do syna,dobra matke??to z ojcem syna cos nie tak jest bo msci sie zawsze jak nie jest tak jak on chce a na dziecku zawsze sie odbija,toź ja dzieckv ojca nie zastapie jak dziecko go chce,honor honorem ale dziecko to nie nie karta przetargowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to: ja natomiast z ojcem dziecka prowadze wojne a dziecko na tym cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmusisz ojca do widzen z dzieckiem jeśli ten nie chce wiec to nie ojciec tylko jakiś d**ek i szkoda czasu na kogos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta waleczna kobieta chce żeby dziecko było amunicją w jej wojnie przeciwko jego ojcu. A facet, jak każdy normalny człowiek, od wojny ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakby go policja na widzenia dowozila hahaha Dlaczego nie ma władzy rodzicielskiej? Jak wygladaly jego kontakty z synem przez ostatnie 3 lata? Czy on wie ze syn za nim teskni,chce sie z nim widziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2929
A wiesz dla mnie to de*** i psychopata ktory przez inne osoby patrzy (gorzej jak mi jego jakies kretynki wydz w ciazy po ciazy i zawsźe jak zajezdzal to potem od tych kretynek byly tele znieslawianie dobijanie psychiczne az bylo szkoda nerwow)aby gadaly a jak on to nazywa-ze ma czyste rece!Osobiscie ja mam za duzo wstretu i pogardy do niego bo to oszust klamca i dwulicowa szuj* i klamania to we krwi chyba ma,czlowiek sie msci i bedzie sie mscil bo nie bylo tak jak on chciał a msciwościami msci sie na synie A NIE NA MNIE,a do mnie to by w trymigi zajechal gdybym chciala ale do syna to od 3lat nie nie odezwie sie.Chyba z 4msce temu zadz. by dac mu syna ale chyba pijany byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2929
Jak ostatnio zachodzilam na komende to powiedzieli by go nawet do domu nie wpuszczac,A syna to on sie teraz wstydzi po tym jak mu wlasny syn przez tel nagadal,ze az sama w szoku bylam,.No,tak facet unika wojen ale tylko taki ktory wie,ze wina jest po jego stronie i chocby sie bronil na wszystkie sposoby to i tak sie nie wybroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na komendzie każą ci go nawet do domu nie wpuszczać.... "Własny" syn mu nawtykał przez telefon.... Ty prowadzisz przeciw niemu wojnę.... I jesteś zdziwiona że facet ucieka od was jak o zarazy. Toż to tak jakbyś chciała żeby pies merdał ogonem, jak go kijem po grzbiecie naparzasz. WYOBRAŹNI trochę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2929
Wyobrazni troche? Ale wiesz normalny facet to by do wlasnego syna zajechal a taki d**e*k to jak do mnie to odrazu ze az mu jego rece swierzbia i sie lepia do mnie.A syn to co??Zeby do syna chcial zajechac to ok,ale ja to mu po co?Bo jak chcial zajechac to wtedy kiedy syna nie bylo.I to nie idiot*?czy moze mu wstyd na syna zerknac,ze go unika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać do ciebie ma sentyment, a do gnoja nie. Może do sąsiada podobny, albo uszy mu odstają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×