Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzyłam męża w twarz

Polecane posty

Gość gość

Mąż jest nienormalny. Pracuję od 6-22. Prowadzi dość dobrze prosperującą działalność gospodarczą. Zajmuje się handlem i produkcją. Kilka dni temu wymyślił że powinnam rzucić swoją pracę za 1180 złotych miesięcznie i pomóc córce w studiach i karierze. Córka ma 6letniego syna którym nie ma się kto zająć w wolnej chwili. Nie wytrzymałam i dałam mu w twarz za to że chciałby rządzić moim wolnym czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes nienormalna, wręcz je**nięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karm trolla! :D to tylko ta, ktora podnieca sie prowokacjami z dziedziny patologii :P jutro bedzie ze uderzyla tesciowa, albo brat uderzy jej meza, albo siostra meza splunela na nia, itp itd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka 94
na pewno przesadziła z tym że uderzyła męża ale skoro faktycznie on tak dobrze zarabia niech da córce na opiekunkę nawet kwotę którą zarabia żona skoro i tak uważa że 1200 zł to dla niego nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to da? Uważasz że jak ktoś dużo zarabia (czyli dużo i ciężko pracuje) to ma rozdać pieniądze tym którzy nie pracują, ale potrzebują? To jaki jest sens dużo pracować i dużo zarabiać? Lepiej wyciągać małe, brudne, cwane rączki i powiedzieć: DAJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to durna prowokacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×