Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość globe

Dodatkowy zarobek

Polecane posty

Gość globe

Potrzebujesz troszkę kaski? Jakiś dodatkowy dochód? Praca na szybko możliwa w swoim zaciszu domowym a do tego zakupy za atrakcyjne ceny? Jeśli tak to dobrze trafiłeś. Ale może zacznijmy od początku. Na serwisie zalogowałam się jakiś czas temu, na początku myślałam, że to jedna wielka ściema, ale pomyślałam co mi tam szkodzi, dużo nie stracę. Powoli zaczęłam czytać i dowiadywać się o co chodzi, zapraszać znajomych i wciągać się w to zajęcie. Wiem, wiem pewnie myślicie tak jak ja niedawno, ze to znów jakaś bujda, ale co wam szkodzi. Wystarczy, że wejdziecie w ten link: https://www1.za10groszy.pl/start/518512368/index.html, zarejestrujecie się (rejestracja jest darmowa) i za 30złoty możecie kupić przelewem najtańszy pakiet tak zwanych bidów i wziąć udział w licytacji, wylicytować sobie sprzed AGD lub inne cuda za grosze. A do tego jest możliwość zarobienia na tej stronce, wystarczy, że zaprosicie do gry znajomych a oni wykupią najtańszy pakiet bidów przelewem a zarobicie 5zł i 8% jego bidów. Wiem, że nie jest to jakaś oszałamiająca kwota i możecie myśleć, że to zbyt mało, ale można zarabiać pisząc również teksty na forum. A jeżeli nawet nie uda wam się na tym zarobić niewiadomo ile to skorzysta na tym wasz dom i wy kupując artykuły domowe, sprzęt AGD, kosmetyki lub wiele innych. Spróbujcie, dużo to nie kosztuje, a może dojdziecie do takich samych wniosków jak ja, że jednak warto było. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×