Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

i jak tu żyć

Polecane posty

Gość gość

codziennie szukam pracy i tak już trzeci miesiąc i nikt nie zadzwoni...załamka, szukam pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz wyksztalcenie i staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam od sierpnia, wysyłam i zero odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam od lipca po urlopie wychowawczym i jest dramat. Na 100 CV jedna rozmowa kwalifikacyjna przypada średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast szukać pracę zabralibyście się za robotę? Nie wstyd wam pasożytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zmieńcie coś w swoim CV, żeby było bardziej atrakcyjne. Albo dodajcie coś, co wyróżni was pośród innych kandydatów na te stanowiska. Ja po dzieciach (mam 2 córki) też długo szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej niech zmienią coś w swoich głowach! Jak można być takim ... ?! Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam średnie wykształcenie i 17 lat pracy w korporacji. Mam dobrze napisane CV, bez żadnych wydziwień. Byłam na jednej rozmowie. Mam 52 lata. Załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być takim czyli jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie załamka. Może coś w takim razie do tego CV dodać, co zainteresuje pracodawców bardziej, niż inne? Może masz jakieś nietypowe hobby, tzw. miękkie umiejętności, które mogłabyś wpisać? Albo dołącz test predyspozycji zawodowych, który wskazuje na to, że jesteś idealna na to stanowisko. Nie zaszkodzi spróbować czegoś, na co możesz "złapać" rekruterów. Wiem, że czasami szlag trafia. Sama to przerabiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKIM? Nawet ciężko mi jest dobrać odpowiednie określenie! Tępym? Nierozgarniętym? Niedorozwojem? Chamskim pasożytem? Cwaniakiem? Przecież dzisiaj każdy głupi wie, że pracy niema i już nigdy nie będzie! A takie szukanie to nic innego jak albo chamskie cwaniactwo, aby usprawiedliwić swoje pasożytowanie, albo tępota - bo nie można znaleźć tego czego niema! Naokoło jest full roboty i innych możliwości radzenia sobie finansowo. Tylko że tam trzeba coś robić, wykonywać jakieś zadania, brać na siebie jakąś odpowiedzialność. Ale niektórzy wolą miesiącami i latami "szukać pracy", żeby wszyscy im współczuli i wciąż utrzymywali. Patrząc na takich rzygać się chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby komuś prawda oczy kłuła? Jeśli to jakiś bełkot, to przedstaw swoje argumenty. Gdzie jest ta praca i dlaczego ci wszyscy ludzie nie potrafią jej znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem mistrzem bo szukam pracy ze 3-4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo są jełopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jelopem jest twoj stary i twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni mają pracę a ty nie :D jełop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja stara daje d00py za gar z00py od twojego starego ktory daje d00py za wiekszy gar z00py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoja jest zwykła k***ą a stary .... szmatą i k***ą:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhahah ale trafilem, zabolalo cie to hahaha ze az sie usmiechasz glupkowato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów ten wieprz przylazł na żer ?. A to natręt i głupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje głupoty twoim bliskim! Utrzymywać pasożyta przez 3-4 lata i się nie zbuntować? Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym postawiła na dołączenie np. testu predyspozycji zawodowych. Sama sobie taki zrobiłam parę miesięcy temu na tomastest.pl. Bardzo fajnie wyszło. Myślałam, że się do niczego nie nadają itd, bo długo szukałam pracy, a się okazało, że jednak się nadaję.I mam to na piśmie :) Trzeba szukać wszelkimi sposobami, długo i cierpliwie. I w miarę możliwości wykorzystywać każdą możliwość zdobycia nowych umiejętności czy nawet wiedzy o samym sobie. Cóż, przecież nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×