Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

piesek w kocyku i wózku spacerowym czyli jak starym pannom na łeb bije

Polecane posty

Gość gość skóra i kość
LedZeppelin- nie lubisz yorków?:o Powiedz mi, bo dzisiaj akurat nie piję piwa, a Ty wina- co jest ze starą kotką, pcheł nie ma a takie swędzące strupki dostała i ostatnio moja klientka mi nadała, że jest jakaś cuchnąca maść do rozrabiania z olejem i problem znika- podobno srtasznie to cuchnie. Podobno jakaś muchówka jaja mogła złożyć:o Ja leczę ją, ale efektów brak. Też zeskrobywała wet coś do hodowli, ale nie ma wyników i karmę na Hills Mature zmieniłam z Whiskasa jakiś czas temu i saszetki podaję. Nie wiesz co to za maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogłybyście sobie założyć swój własny temat adoracji swojego towarzystwa i gadać sobie tam, zamiast rozpierrdalać co drugi top, na którym się wypowiadacie nie na temat? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytam marketowego zarcia dla zwierzat, nie dalabym tego im :)ojeeeej, no tak, to bardzo prawdopodbne!! od ponad 3 miesiecy dzieli sie miloscią. sa takie fajne do kontaktu rzeczy uspokajajace dla kotow, ale przy dziecku tego chyba bym nie stosowala. widzisz, i doszlysmy do sedna :)autorko, wybacz, ze zrobilysmy offtopic, ślemy ciumki 😘 padam do stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co ja mam przepraszać? za to, że się wbiłam w jakiś durny temat o psach w wózkach dziecięcych? pechowiec.gif bez przesady, temat prosto z d u p y - to przynajmniej czymś mądrzejszym go zapełnię x no, tak przypuszczałam - burak nie wie, że jest burakiem. Narty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można w ogóle podawać Whiskasa? :/ Acana ewentualnie Orijen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Led - mówisz o kocich hormonach policzkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led gdzie studiowałaś weterynarię i gdzie miałaś praktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Led, jesteś weterynarzem to mi pomóż :). Czy karma Purina jest dobrej jakości? Czy nadaję się dla goldena? I pytanie drugie. Mój maltańczyk bardzo łzawi, robią się mu aż takie brązowe zacieki w kącikach oczu i przy nosie. Od czego to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tego kota ze strupkami to nie mam pojecia co to za masc? moze to ktos terapie amitrazą na nużeńca zastosował? to nieziemsko śmierdzi... a gdzie studiowałam? medycyna weterynaryjna jest w 4 miastach, dużego wyboru nie ma do podejrzewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie rozwalaja
tacy ludzie KTORZY WSZYSTKICH ROZNIACYCH SIE OD NICH SPOSOBEM ZACHOWANIA, UBIORU, STYLEM BYCIA (ale nie robiacych jednoczesnie niczego szkodliwego spolecznie) MUSZA OD RAZU ZLOSLIWIE WYSZYDZIC I ZMIESZAC Z BLOTEM. Tak strasznie sie dziwia i rubaszny rechot ich ogarnia na widok czegos w ich ocenie ekscentrycznego bo w d***e byli i gowno widzieli. W ich ciasnych rozumkach nie miesci sie cos takiego ze jesli samemu nie chce sie pozostawac ciagle pod ostrzalem oceniajacych spojrzen ktore przywoluja do porzadku jesli tylko wychylisz leb i przestaniesz pozowac na jednego z klonow to warto sie nauczyc jak ZYC I DAC ZYC INNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skóra i kość
fajna babka, dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalą Purnę, jest OK, ale moja koleżanka w rodzinnym domu je Royala.:)Maltańczyki tak mają, na pewno go gdzieś strzyżesz to podcinają mu kłaczki nad oczam, żeby nie wlazily. miedzy strzyzeniami, jak C***ozwoli to podcinaj sama w domu :) jest specjalny plyn ktory wywabia choc troche te zacieki. taki urok maltanczykow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też rozwalają te kurze rozumki :) nie uwłaczając ptaszorom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led z całym szacunkiem, ale nie mam zamiaru zgadywać, więc z tych 4 miast, to które? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, dns, jest teraz taka fajna obrożą z feromonami dla takich zmartwionych kotek :D good behavior settle down, alb calm. działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durne, internetowe porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skóra i kość
A ja kupiłem Feliway dla kota, żeby się nie stresował, gdy pojawił się nowy domownik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocenianie ocenianiem, ale niektóre zachowania są niezdrowe. nie dajmy się zwariować, psy i koty ani żadne inne zwierzęta to nie są dzieci. a niektórzy tak je właśnie traktują, w zastępstwie. nie wiem czy to jest do końca takie dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kuźwa, czeka mnie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada, ze pytasz mnie zyczliwie, ale to tutaj bardzo podejrzane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie rozwalaja
NAWET jezeli owa kobieta kompensuje sobie w ten sposob brak potomstwa (chociaz nie jest to wcale takie oczywiste) TO I TAK W ZADEN SPOSOB NIKOMU TO NIE SZKODZI ANI W NICZYM SPECJALNIE NIE WADZI. Skoro sprawia jej radosc wozenie kanapowego pieska w specjalnym wozeczku to co wam do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie poczytałam o tych obróżkach :) zamówię jej taką, niech ma coś od życia dziewczyna :) taka smutna ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, to bardzo sie odbija na takich ukochanych zwierzakach... tu ktoś tez pisal o feliway :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie rozwalaja
PS moja ciotka chociaz ma dwoje dzieci wychodzi na spacery z kotem na smyczy...(jeszcze pare lat temu prymitywni ludzie nie potrafili pogodzic sie z tym, po prostu im sie to we lbach ciasnych ni miescilo...bo jak to, z kotem?? No ale jakos przywykli) a druga (rzeczywiscie bezdzietna "stara panna" nie ma żadnego zwierzaka a wolny czas przeznacza na udzielanie sie w wolontariacie. Nie ma prostych reguł za pomoca ktorych mozna na oko ocenic ktora pani na ulicy jest niezamezna i bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o feliway czytałam kiedyś jak chciałam trzeciego kota adoptować, ale w końcu się nie zdecydowałam na to. Myślę, że mogę kupić też ten feliway w sprayu i popryskam im drapak i legowisko :) wyluzują futerka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz, ktore z tych podejdom Twoim dziewczynom. a do a mnie rozwalaja - tak, bo wedlug takich ludzi o ktorych piszesz, kot ma mieszkac sobie na piecu i jeść myszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha, podejdom! w zyciu nie napisalam czegos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×