Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Co myśleć o takiej kobiecie pytajnik

Polecane posty

Poznałem dziewczynę w necie. Zastanawia mnie to, że nie chciała wymienić się zdjęciem. Ja podałem jaj swój rysopis. Ona mi swój. Mówi, że często bywa w moim mieście z różnych okazji i chce się spotkać w ciemno. Wygląda na to, że mój rysopis jej odpowiada, ale wymienić się zdjęciem nie chce. Jak myślicie? Co się może za tym kryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytaj ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślmy. Może boi się, że wstawisz jej zdjęcie na kafe. /aby pokazać tutejszym kobietom, jak wygląda piękna kobieta warta szacunku i że nie dorównują Jej do pięt/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buchaj_28
jest brzydka smutne ale prawdziwe jeżeli nie chce foty wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ma zeza, trzy rude włosy na krzyż, piegi na całej twarzy, podwójny podbrudek, nie ma szyji, jest kulką z budowy ciała i ma do tego długi nogi prostowane na beczce... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kogo ja widzę. Już myślałem, że się na mnie obraziłaś :) W każdym bądź razie przepraszam. Akurat weim tyle, że ma 170 cm wzrostu, jest szczupła i ma ciemne włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnych myślach ;) To było w lipcu. Pytałaś się, ile PK ma wzrostu. Odpowiedziałem, że koło 163. Ty napisałaś, że masz niewiele więcej, bo 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PK się na pewno nie równa. Ale zacząłem pisać z nią sms-y. I nie wiem czy się z nią spotkam. Chciałem tak o, jak spotkałem się z dwiema poprzednimi dziewczynami, żeby zdobyć nowe doświadczenia. Wychodzi na to, że kiedy miała wolny czast, to ja nie miałem, a teraz go nie ma, kiedy jestem wolny:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie chce ocenić towar zanim podejdzie, nie przypasuje jej to nie będzie narażona na żaden kontakt z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bez sensu, bo jest spoza mojego miasta. Gdybyśmy się wymienili zdjęciami, a bym jej nie przypasował, wtedy miałby fatygę z głowy po mojemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może spotkasz się z Beruthiel? Też dokładnie nie wiesz, jak ona wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×