Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dark_ side

A może dla odmiany porozmawiamy o seksie

Polecane posty

Gość dark_ side

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie... mozemy porozmawiac. od dawna nikt nie poruszal tego tematu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha dobre :D przeciez tu tylko o tym. O czym wy ciagle gadac chcecie? Tak malo wiecie? Frida ty to juz dosc stara jestes kolo 40 jak mniemam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza nawet, niz dosc stara 😴 ale co to ma do rzeczy.. nie moge rozmawiac z dzieckiem o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko o tym? To chyba pomyliłam fora;) Uważasz Frido, że seks bez miłości jest pod jakimkolwiek względem lepszy od seksu z ukochanym partnerem? Widzisz jakieś plusy takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze nie jest... jest po prostu zaspokojeniem checi/chuci. jest tylko seksem... mozna odleciec... wytrzec sie i powiedziec do widzenia. czy to moze byc plusem... czasem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark Side a co z Grubciem(twoim karpiem) zyje jeszcze, czy już go zamordowalas.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusy uczucia w seksie
Tylko uczucie powoduje , że chcę pewnych rzeczy w seksie. Przy dziewczynach, w które po prostu chciałem wytrysnąć oralnie, bimbało mi czy połknie, czy wypluje. Już wytrysnąłem, już swoje odczułem, a co POTEM z moją spermą, to już nic nie zmieni. Ale z moją Ukochaną? To zupełnie inna sprawa. Jeśli połknie do brzuszka, to on strawi, rozłoży białko na aminokwasy, one przenikną do Jej krwioobiegu, dotrą do do komórek, które łakomie wbudują je w siebie.. Ja połączę się. Z Moją Dziewczyną na poziomie komórkowym, a nie tylko "objęciem się". Ale tylko z Nią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... nawet nie mozna pogadac ;) spij dziecko... i snij pieknie.. o seksie z uczuciem w gratisie 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark Side czemu znowu znikasz? Kurz za lozkiem posorzatant, Grubcio jeszcze zywy i czeka na swój los.Moze przynajmniej napiszesz, jak smakowal.Co tam jutro będziesz jeszcze robic ? Pozdrawiam i mam nadzieje, ze Grubcio będzie smaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikam, bo obiecałam karpiowi, że poczytam mu trochę żydowskiej poezji żeby przygotować go odpowiednio do roli karpia po żydowsku, którą zagra w ostatnim akcie naszej(mojej i jego) sztuki. Kiedyś wrócę, ale teraz już muszę...🖐️ Fri:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko gdzie ja ciebie znajde Dark Side, aby się dowiedzieć jak grubcio smakowal? Pewnie będzie pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×