Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wózek wielofunkcyjny

Polecane posty

Gość gość

Witam! Czy któraś z forumowiczek użytkuje Bebetto nico plus?? Szukam wózka w rozsądnej cenie (max 1500zł), Na allegro jest zatrzęsienie, ale sama nie wiem na co patrzeć. Chciałabym by dobrze się prowadził, żebym sama mogła go pakować do samochodu. Proszę o propozycje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero się przymierzam do zakupu. Bardzo podoba mi się camarelo carera. Ostatnio oglądałam go w sklepie stacjonarnym, cena ok. 1500 zł. Ale w necie jest niewiele opinii na jego temat bo to chyba nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zakupić używaną gondolę, a zainwestować dobry wózek spacerowy. Dlaczego? 1. Gondole będziecie używać ok. 4-5 miesięcy, 2. fotelik prawie 11 m-cy ( czasem dłużej ),3. a spacerówkę nawet 2 lata. Kupując 3 w 1 ( jak tak zrobiłam i żałuję ) szybko nie odsprzedasz i z reguły spacerówki są ciężkie i nieporęczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też rozglądam się za wózkiem typu 3w1 narazie bardzo podoba mi się roan bebe beni 4runner i adbor marsel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie poczytam opinie na temat w/w wózków od mam, które miały z nimi do czynienia. przede wszystkim jakie mają wady/zalety,,, spodziewam się pierwszego dziecka i wszystko wydaje mi się nie do ogarnięcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam używane Graco Evo 3w1 w stanie idealnym! Jestem baaardzo zadowolona, to chyb anjlżejszy z dostępnych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam wozek 3 w 1 za 650 zl plus przesyłka , nie uzylam go jeszcze bo jestem w ciazy :P, ale z tego co moj facet patrzal to bardzo fajny wozek :))), albo po prostu pooglodaj gdzies w sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja posiadam nico i najchetniej wyrzucilabym go z 4 pietra :/ wyglad ladny nie powiem, jestem osoba wysoka 178 cm i wozek jest dla mnie za niski poza tym kopie na dole w hamulec chyba robie za duze kroki ;) wozek prowadzi sie spoko czasami przednie kolka sie ósemkują jak jada po nierownej powierzchni albo jak chce szybko nim pojechać.. narazie uzytkujemy gondoli synek ma 4 miesiace nie wiem jak bedzie ze spacerówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest ciezkki jezeli chodzi o wage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilputka
ja polecam wózek 3w1 producent MAKED LUCKY DUŻA GONDOLA. Na allegro zamawiałam , z kosztem przesyłki 1200 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem na etapie wyboru wózka, na razie wygrywa Babydesign Lupo. Jeśli mogę doradzić to zwróć uwagę, czy gondola łatwo się wypina, jesli chcesz sama pakować wózek do auta. W wózkach Jedo jest to jakoś dziwnie rozwiązane i gondolę trudno się wyjmuje. Ciężkie będą wszystkie na pompowanych kołach, a dla mnie priorytetem są właśnie pompowane koła. Co do spacerówki - moje dziecko urodzi sie jeszcze w zimie, więc kolejnej zimy nie będzie miało jeszcze roku. Zależy mi, aby jeździło wówczas w porządnej, ciepłej, dużej spacerówce w dużymi kołami (zdolnymi do jazdy po śniegu). W międzyczasie, a może później i tak pewnie zakupię dodatkowo jakąś wygodniejszą i lżejszą parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lupo jest podobny do nico, tylko w tym drugim są jakieś systemy przednich kół, tylko nie bardzo wiem czy są przydatne. wolałabym by była możliwość ich zablokowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka333
ja już od 6ciu miesięcy korzystam z wózka passo marki euro-cart 2w1 a właściwie nawet 3w1 bo dokupiłam do niego również fotelik. Gondola jest całkiem spora, posiada regulację oparcia i funkcję bujania. W zestawie z wózkiemdołączone było pare ważnych elementó takich jak: folia przeciwdeszczowa, moskitiera, pokrowiec na nóżki, torba i nawet pompka do kół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć autorko uwagę na to, żeby wózek: > nie był za niski dla ciebie. Teraz jest dużo takich wytworów, że kobiety prawie na kucka prowadzą. Wózki dla bardzo niskich mam i ich mikro dzieci. < duża gondola. Nie wiesz ile cm będzie miało dziecko a większość wózków ma b krótkie gondole > najlepsze pompowane koła, ale taki wózek będzie ciężki > w wielofunkcyjnych wózkach po przerobieniu na spacerówkę kopie się w koła i hamulce :) > z mojego doświadczenia lepiej kupić porządną używkę na początek, i zbierać na dobrą spacerówkę jak dziecko zacznie siadać, tj ok 8 miesiąca +- To tyle. Pewnie tu zaraz rozpisze się wiocha, że trzeba mieć taki wózek jak wszyscy w ich prowincji, tylko nowy i ze ten bebetto jest super. Nie słuchaj, to mentalność taka, żeby ładnie wyglądało nie ważne że to badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_87
A ja jestem bardzo zadowolona ze swojego wózka 3w 1, posiadam model Primo marki Riko, z gondoli korzystałam bardzo długo, ponieważ jest duża, ze spacerówki nadal korzystam na codzień, bo dziecku jest wygodnie,i nie budzi się, bo wózek jest na dużych pompowanych kołach, ma dobrą amortyzację, moja koleżanka posiada zwykłą spacerówkę typu parasolka na plastikowych kółkach i jej dziecko tak nie śpi na spacerach ja moje, ale owszem też posiadam taki wózek, lekki, mały po złożeniu model Solo z euro-cart, zabieram go na zakupy czy na wycieczki za miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emersooonka
Moim zdaniem wózki polskich producentów są najlepsze. Mogę polecić Tutka, model Timer. Porządny, dobrze zrobiony, baaaaardzo przyjemny dla matki, ojca i dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czego się od wózka oczekuje ja mam porównanie emmaljunga z adamexem i ten pierwszy wygrywa! Duże koła na każdy teren i prowadzi się dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wiadomo, że zależy czego się oczekuje. Faktycznie wózki emmaljunga to solidne wózki. Warto zwrócić uwagę na jakość a nie tylko na cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak ja też właśnie zwracałam uwagę na jakość jeżeli chodzi o wózek I tak samo moge polecić wózek emmaljunga W porównaniu z innymi na prawdę się wyróżnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My mamy emmaljunge nxt90 i jak dla mnie to jest wózek nie do zdarcia.

Daje radę na każdym terenie, ma super koła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałam 2 w 1 bo jednak fotelik samochodowy warto dobrać do samochodu. 

A nasz wózek to wózek do zadań specjalnych. 

Jeździmy emmaljunga nxt90 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

ja robiłam zakupu w sklep-tosia.eu i wybrałam model wózka 2 w 1 od cybexu i fotelik osobny tej samej marki i sprawdzają się genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×