Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

które z was podejrzewały że są w ciąży przed terminem okresu

Polecane posty

Gość gość

i czy podejrzenia się sprawdziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkanaście razy podejrzewałam :D Ale jak faktycznie zaszłam w ciążę, to nawet przez mysl mi nie przeszło, że tym razem sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona94xx
Tak . sprawdziły się . oznaki były " obrzęknięte piersi. zawroty głowy i ulubione potrawy przestały smakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja tak samo, jak okazało się że jestem w ciąży to wcześniej przez myśl by mi to nie przeszło.A wtedy jak "podejrzewałam" to nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolało mnie podbrzusze, a okresu nie dostawałam, byłam rozbita i osłabiona. 2 razy byłam w ciąży i 2 razy wiedziałam, że w niej jestem przed wykonaniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam o tym dzisiaj już ;) tak, ja miałam zmieniony kolor brodawek, baaardzo ściemniały. potem przyszło krwawienie w terminie oczekiwanej @ ale to była zmyłka. ;) podejrzewałam ciążę przezd miesiączką już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czułam i 2 razy trafiłam :) za 2 razem robiłam test tydzień przed spodziewaną miesiączką bo czułam się fatalnie, po prostu strasznie. wszedł negatywny, po czym po 10 dniach już były 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak miałam przy każdych staraniach - i kiedyś w końcu okazało się że dobrze czuję ale to było za 4tym razem - polecam robić test gdzieś 2 dni przed @ - tylko koniecznie z pierwszego porannego moczu bez picia i sikania w nocy - przy ciąży blada kreska powinna wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czulam sie swietnie do urodzin znajomego na ktorych po wypiciu piwa strasznie zle sie poczulam co bylo dziwne, a to bylo 4 dni przed miesiaczka. W nocy wracajac z mezem kupilam test i wyszly piekne wyrazne dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5dni przed terminem zrobiłam juz test i wyszedl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułam, że jestem w ciąży jeszcze przed terminem kolejnej miesiączki :) Byłam okropnie śpiąca, do tego pierwszy raz w życiu przydarzyło mi się usnąć na nocnej zmianie w pracy :D Byłam swojego odmiennego stanu tak pewna, że kupując test nie myślałam o tym jaki będzie wynik, ale o tym, że ten test będzie fajną pamiątką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i mąż też wyczuł, że jestem jakaś nieswoja.. Test zrobiłam wcześnie rano, a później obudziłam go, żeby pokazać dwie kreseczki na teście :) Pobudka natychmiastowa :D ach i jaka radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam tak, ze zanim zaszlam, to kilka razy bylam pewna, ze jestem w ciazy, a jak naprawde bylam, to dopiero tydzien po terminie planowanej miesiaczki zrobilam test, bo akurat wtedy bylam pewna, ze to niemozliwe w danym cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×