Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie jakiś patent na czyszczenie toalety pod obrzeżem

Polecane posty

Gość gość

dzisiaj zapuściłam się przy sprzątaniu pod tak zwane obrzeże muszli klozetowej i przeżyłam szok - straszny syf do tej pory wydawało mi się, że tak jak na reklamach ;) płyn, którym myję toaletę rozpuszcza cały brud, który jest potem wypłukiwany przy spuszczeniu wody nawet mam specjalną piankę z Lidla, którą się wpsikuje pod obrzeże i ona niby rozpuszcza cały syf, ale dzisiaj umyłam kawałek pod obrzeżem po prostu szmatką i przeżyłam szok, tam jest syf i malaria czy macie jakieś sposoby na czyszczenie tego miejsca? są specjalne szczotki? ciężko tam czymkolwiek wjechać, tak tam wąsko w internecie nie znalazłam żadnych sprytnych patentów, tylko wszyscy producenc**płynów do mycia toalet chwalą się, że ich płyn zwalcza brud pod obrzeżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotka "dziwaczka", o taka: www.opinie.egospodarka.pl/K-Classic-Szczotka-do-WC-podwojna,55717.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie myję ręcznie kibelek i no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są szczotki do toalet z dodatkową małą szczoteczką skierowaną do góry specjalnie do mycia obrzeża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję zwykłą chusteczką (taka uniwersalną do mycia wszystkiego). Najpierw ta chusteczką przecieram sedes a potem pod obrzeżem. jak robisz to regularnie, to brudu jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam zużytej szczoteczki do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Harpic w czarnej butelce lub wc picker:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem o jakim obrzeżu mówisz, kiedys taki miałam kibelek i to było okropne, mycie tego, bo nie dało się idealnie domyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś lepsze środki do czyszczenia, chemia do toalet? Tez wiem o co chodzi, u moich rodziców jest taki kibelek i fakt, miejsce kiepskie do czyszczenia, ale o wiele łatwiej idzie, jeśli ma się dobre środki czyszczące toalety - http://www.toyka.pl/?mod=oferta&filtr=2& - u nas zamawiamy tutaj aqua kem, taki płyn do toalet, który radzi sobie całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zł za żel do kibla?...chyba kogoś pogrzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam taki płyn do kibla gęsty bo mocno przylega do ścianek i wciskam tego dzióbka jak najgłębiej się da i zapuszczam tam na jakieś 30 min. Czasami wciskam tam na noc chusteczki takie dla niemowląt nawilżone octem (tylko trzeba je policzyć żeby wszystkie wyjąć). Staram się też co jakiś czas odkręcić spłuczkę i tam wrzucam kostkę toaletową albo wlewam płyn do wc albo ocet z sodą, zazwyczaj żeby stało przez noc. Potem spłukuje tą wodą kibelek i chcąc nie chcąc dochodzi nawet do tych szczelin. Czasami wciskam tam też szczoteczkę do zębów ale nie bardzo się daje ale ile mogę to wyczyszczę. Oczywiście rękawiczki jednorazówki biorę do tego a szczoteczka też jest przeznaczona tylko do tego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperow tu trochę jest :( nie brzydzicie się myc kibla rekami w sredku bez rękawiczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowego mieszkania kupiłam miskę wc Cersanit bez kołnierza i nie ma już takiego problemu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podłączam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazwyczaj zalewam płynem do wc na noc i rano dokładnie szoruje. Praktycznie zawsze wszystko schodzi. Tylko pamiętaj by kupić dobrej jakości płyn. Ja najczęściej zamawiam z www.domowy.expert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Rzeczy jak srodki do mycia domu, płyny, spraye itp. wszystko kupuje w markecie. NW polo mają markę UFO i w zasadzie można kupić wszystko co jest potrzebne do domu. Po co przepłacac za jakieś markowe jak tez dobre można mieć w naprawde nizszej cenie a są moim zdaniem super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrrbara

To prawda- zawsze wychodzi to taniej jak porównać te wszystkie markowe produkty,które faktycznie są drogie ale nie zawsze własnie jest tak ze działają lepiej od tych tańszych. Ja tez je kupuję, bo uważam ze nie różnią się jakością, a ceną owszem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×