Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przelewanie wosku lub jajka nad dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

prosze o dokladne isntrukcje jak to zrobic Nie interesuja mnie wpisy obrazajace, ze to ciemnogród i bajki.Wierze w to i chce poznac sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknij sie w czolo to ci sie zrobi wesolo. To nie chodzi o to, ze jestes glupia czy prezentujesz ciemnogrod tylko o fakt, ze odprawiasz nad dzieckiem czary a to jest niebezpieczne dla jego duszy, narazasz je na dzialanie samego szatana. Zastanawialilas sie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
sprowadzasz zło na swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest niebezpieczne a kościół tego nie neguje- chyba, ze niedouczony ksiądz. Każdy egzorcysta powie, ze zło jest w różnych postaciach i katolicyzm go nie wyklucza. Jeśli rytuał jest robiony w dobrej wierze to jest jak najbardziej zgodny z naukami Kościoła. W Kościele jest cała masa rytuałów i modlitw egzorcystycznych- chrzest to też rytuał z egzorcyzmami- tak dla jasności. Klątwy istnieją naprawdę i potwierdzi to każdy DOUCZONY ksiądz a już na pewno każdy egzorcysta. Co do zdejmowania uroku najlepsza jest kąpiel w pewnym ziele- nie pamiętam nazwy... ale w każdym sklepie zielarskim jest. Instrukcje z jajkiem znajdziesz u wujka google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama miala 7 dzieci i nigdy nie odprawiala zadnemu z nas urokow. Wszyscy zyjemy i nie ma na nas zadnych klatw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże i takie pustactwo się rozmnaża :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko ;/ Skąd Ty się urwałaś? W uroki wierzysz? Ostatnio o tym usłyszałam od młodej kobiety i padłam, do dziś się podnieść nie mogę, że XXI wiek podobno kraj rozwinięty a tacy ludzie się uchowali o.O'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest cos takiego jak Czarcie żebro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie jest niebezpieczne a kościół tego nie neguje- chyba, ze niedouczony ksiądz." Może najpierw sama się doucz, bo piszesz bzdury. Możesz sobie wierzyć w gusła i przesądy, każdy ma prawo do własnych przekonań, ale nie mieszaj do tego Kościoła i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?????? a co to takiego? Ja cię kręcę, skąd Wy bierzecie takie nowości?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bratowa jakieś kokardki czerwone wiązała nad dzieckiem czy tam nitki, masakra jakas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za mentalna zasupiasta wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że najlepszym odczynianiem klątw i uroków jest wyrzucenie niemowlaka z 10 piętra przez okno. Spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są gusła własnie. Jakbyś interesowała się religią katolicką dostatecznie to byś wiedziała o czym pisze. Jestem demonologiem i pracuję z egzorcystami- a oni jak wiadomo są właśnie KATOLIKAMI. A co do tych co się wyśmiewają z uroków i klątw :) otóż inaczej jak ciemnogrodem was się nazwać nie da ;) Ciemnogród to tak naprawdę brak rozwoju duchowego i naukowego na równi- w czasach Kopernika ludzie zatracili się w rozwoju duchowym i olali naukę o mały włos zacnego Mikołaja nie spalili na stosi- dziś jest to samo tylko w drugą stronę- ludzie są tępi i idą tam gdzie drogę mają wskazaną- kasa i nauka a na resztę mają klapki. Ostatnio usłyszałam, ze człowiek nie ma duszy, że to tylko mózg itd... nie no super :D Gdzie w tym jest człowiek? Toż to zwykłe zwierzę- nie inaczej! Bo czymze człowiek byłby bez duszy? Już pomijam, ze dowodów jest na pęczki, ale Ciemnogród zapatrzony w to co doczesne i to co teraz nakazane i tak się nie dokształci w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah! Tak Cię skomentuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ja Cię skomentować mogę, bo za mało żeś widziała ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.02 ma rację..........niestety dużo jest takich głupich mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie są gusła własnie. Jakbyś interesowała się religią katolicką dostatecznie to byś wiedziała o czym pisze. Jestem demonologiem i pracuję z egzorcystami- a oni jak wiadomo są właśnie KATOLIKAMI." To są gusła. Co robi egzorcysta? Modli się do Boga, aby wygnał Szatana, bo Bóg jest wszechmocny. Co ma jajko do szatana? Z punktu widzenia wiary (i logiki) jajko nie ma żadnej mocy. Nie wmówisz mi, że egzorcysta kościelny przelewa nad ludźmi wosk lub jajko. I jeszcze jedno - Szatan wstępuje w ludzi, którzy go zaproszą do swojego życia poprzez uprawianie magii, okultyzmu itd. Nie wstępuje w dzieci, bo ktoś na nie krzywo spojrzał. Z punktu widzenia Kościoła (z którym nie każdy musi się zgadzać) wiara w zabobony, wróżki i przesądy jest grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10.49 każdy ksiądz wgzorcysta c***owie,że takie praktyki są niebezpieczne i że otwiera się furtkę szatanowi !!!nie pisz bzdur!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis dowod na istnienie duszy poprosze. Ciemnogrod to wiara w urojenia typu demony, uroki i klatwy. Wiadomo ze bedziesz bronic swojej profesji, bo zarabiasz na wciskaniu bajek, podobnie jak cyganka wrozaca z reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość "To nie są gusła własnie. Jakbyś interesowała się religią katolicką dostatecznie to byś wiedziała o czym pisze. Jestem demonologiem i pracuję z egzorcystami- a oni jak wiadomo są właśnie KATOLIKAMI." To są gusła. Co robi egzorcysta? Modli się do Boga, aby wygnał Szatana, bo Bóg jest wszechmocny. Co ma jajko do szatana? Z punktu widzenia wiary (i logiki) jajko nie ma żadnej mocy. Nie wmówisz mi, że egzorcysta kościelny przelewa nad ludźmi wosk lub jajko. I jeszcze jedno - Szatan wstępuje w ludzi, którzy go zaproszą do swojego życia poprzez uprawianie magii, okultyzmu itd. Nie wstępuje w dzieci, bo ktoś na nie krzywo spojrzał. Z punktu widzenia Kościoła (z którym nie każdy musi się zgadzać) wiara w zabobony, wróżki i przesądy jest grzechem. X Mylisz się! Egzorcysta również sięga po tego typu "głupie" dla was rzeczy. Kiedy egzorcysta oczyszcza dom to używa m.in. szałwii stosowanej przez Indian i niejednokrotnie obsypuje dom również solą ;) Cóż masz prawo tego nie wiedzieć- ja ze względu na pracę muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pracę" :D Nie nazywajmy szzamba perfumerią maleńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jakis dowod na istnienie duszy poprosze. Ciemnogrod to wiara w urojenia typu demony, uroki i klatwy. Wiadomo ze bedziesz bronic swojej profesji, bo zarabiasz na wciskaniu bajek, podobnie jak cyganka wrozaca z reki. x z neandertalami nie mam co gadac i udowadniać ;) skoro ty nie jesteś w stanie czuć, ze masz duszę a życie człowieka jest bez znaczenia bo mija i już to sobie żyj w takiej świadomości ;) ja nie jechowa żeby nawracać :D A twardymi dowodami dzielić się nie mogę, bo nas też obowiązuje tajemnica zawodowa- dlatego nigdzie nie można znaleźć np nagrań z egzorcyzmów- można tylko o tym mówić, ale udostępnianie jest zabronione. Ze zwykłych dowodów, które może tak naprawdę zdobyć każdy- polecam wybranie się na górę templariuszy (jak mieszkasz w Polsce) i porobienie fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz pedze:D arumenty ci sie skonczyly to zaczely sie wyzwiska, typowe. A egzorcyzmy i inne podobne to takie same bzdrury i zerowanie na naiwnosci ludzkiej jak wrozby cyganek, tylko kosciol ma duzo lepszy PR. Wracaj do pracy, analiozwac ile demonow miesci sie na glowce szpilki;D tylko prosze, nie nazywaj tego demonologia, bo koncowka sugeruje ze ma to cos wspolnego z nauka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wierzysz w tego typu rzeczy to idz i sie pomodl do kosciola. Wiecej pomoze niz przelanie jajka nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jak to się robi, jak byłem mały to mój dziadek często stosował zlewanie wosku, Najdziwniejsze jest to w tym ze to pomagało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tej pory przelewam wosk 3 razy swojemu dziecku. I wiecie co za każdym razem strasznie się boję i jest mi z tym bardzo źle że robię takie rzeczy wierząc w Boga ale to niestety pomaga. Pierwszy raz nie wyszło nic, drugi stara baba z krzywym nosem, trzeci kot. I dziecko po każdym przelaniu całkiem inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza rada dla autorki: stań na przeciw ściany, zrób kilka kroków do tyłu, pochyl lekko głowę, rozpędź się i z całej siły walnij głową w ścianę. Innymi słowy zafunduj sobie tzw. baranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23.12 bardzo współczuję twojemu dziecku, bo ono niewinne a fundujesz mu straszne życie w przyszłości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko po każdym przelaniu całkiem inne x Ciekawe tylko, jakie żniwo zbiorą te demoniczne praktyki w przyszłości dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×