Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 1234

ECO VITAL TELEMARKETER PROSZĘ O OPINIE JAKIE ZAROBKI JAKA PRACA

Polecane posty

Gość gość 1234

ESTEM PO SZKOLENiU. Od jutra mam pracować jako telemarketer. Może ktoś tam pracował i podzieli się ze mną swoimi odczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
nikt tam nie pracował???pzrecież firma działa w całej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca z żywym, często niezadowolonym, że do niego dzwonisz, klientem. Zarobki dla studenta albo minimalisty - ok. Wypłacają na czas, bez problemu. Można się dogadać, żeby pracować więcej godzin, jeśli są wolne stanowiska - też nie ma problemu. Trzeba mieć twardy tyłek i nie brać do siebie obelg ( a się zdarzają, i to często), trzymać się skryptu i być milutką. I będzie dobrze. Doświadczenia - bezcenne. Po takiej pracy o wiele trudniej wyprowadzić człowieka z równowagi. I nauczysz się rozmawiać z klientem, nawet niezbyt C**przychylnym. To tyle, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Patrycjo a możesz mi powiedzieć mniej wiecej ile zarabiasz??Powiedzmy przy standardowych 160 godzinach. Ja musze tam dojeżdzać 30 km wiec nie wiem czy warto bo duzo tarce na dojazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Patrycjo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazajcie na wszystki pozytywne wpisy na temat tej firmy krzak. To oszuści i naciągacze !!!!!! TRaktuja kandydatów do pracy i pracowników jak g***o. Przestrzegam wszystkich przed praca w EcoVital !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
a czemu pzrestrzegasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uważam Eco Vital za naciągaczy. Zarobki zależą od efektywności itd. Ja dostawałam naprawdę mało, ale nie pracowałam codziennie - więc głównie dlatego, bo mała godzinówka. Za godzinę płacili 6zł, więc 160x6 = 960 + ewentualnie premie dodatki itd. Pracowałam w Białymstoku i nikt mnie nie traktował jak g.,, więc to też chyba zależy od oddziału i przełożonych. Byłam tam 5 miesięcy. I, jak mówię, można się przy tej pracy nauczyć podejścia do klienta, i nie brania wszystkiego do siebie :) Co komu. Ja wolałam pracować w EV niż narzekać, że jestem bezrobotna. Gdybym miała inną sytuację i kogoś do pomocy w opiece nad dziećmi, pewnie dalej bym pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 123456
Ta firma oszukuje ludzi , bardzo, bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jutro ide pierwszy dzień do pracy, boje sie bardzo, pomoccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się, ja pracowałam tam pół roku i żyję. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na te k***y !!!!!!! nie wdepnij w g***o !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzajmy z tymi opiniami, pracowałam w EV, zarobi ok, praca nie koliduje ze studiami ludzie młodzi fajni jest z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w EV pracuję, jestem zadowolona! Praca całkiem spokojna w pensja niczego sobie. Nie warto czytać tych negatywnych komentarzy, tylko przekonać się samemu jak wygląda to od środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzam pójść i się przekonać, bo faktycznie może się okazać, że praca wygląda całkiem inaczej niż te wszystkie opisy w internecie. Ponoć pracuje tam dużo studentów, nie ukrywajmy większość pracodawców nie rozumie, studentów nie zatrudnia :/ liczę, że będzie fajnie, dam znać jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowałam w firmie na okres wakacyjny, było okej, uważam, że lepiej zapraszac ludzi na pokazy niż sprzedawać telefony. praca całkiem spokojna, trenerzy cierpliwi, a wypłata w terminie, jest szansa na premie dla najlepszych, mogę spokojnie polecić osobom takim ja ja, które szukają czegoś na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję złożyć cv własnie na okres wakacyjny, też słyszałam, że nie jest najgorzej, ponoć przyznawane są premie i trenerzy bardzo dbaja o morale zespołu, może uda się wycisnąc na dłużej, byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tacy wszyscy pozytywni? Praca telemarketera to trudna robota. Że zespół spoko i wypłaty na czas to słyszałam od kolegi, także nie wątpię, ale poza tym to pewnie każdy jak się wyrwie do innej roboty to obieca sobie, że na telefony już nie wróci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się praca telemarketera nie jest dla każdego! dużo cierpliwości i poczucia humoru :) wiadomo nie każdy klient będzie nastawiony pozytywnie. ale nada uważam, że łatwiej zaprosić kogoś na pokaz niż wcisnąć mu nowymodel telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, lepsze słuchawki w ev niż holicon albo inny moloch :/ okrutnie to brzmi, ale taka prawda. moim zdaniem jeśli płacą na czas i mają luźny grafik to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam telepromo, dobrze płacą i można ustalić elstyczny grafik, polecam, pracuję już 2 miesiące i jestem zadowolona, mamy tutaj fajny wyesoły klimat i własny mundial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasee
Nowe rozwiązanie dla branży telemarketingowej proponuje firma Call Center Online (www.callcenteronline.pl). Tworzy ona właśnie platformę online, która ma ułatwiać firmom call center kontakty z pracownikami. Na stronie znajdzie się giełda zleceń call center, giełda pracy dla telemarketerów, szkolenia oraz system call center z centralą telefoniczną, możliwością monitorowania pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×