Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student23sfs

studia psychologiczne

Polecane posty

Gość Student23sfs

Prosiłbym, aby osoby studiujące psychologię odpowiedziały mi na kilka pytań. Czy to są trudne studia? Czy psychologia zaoczna jest łatwiejsza od dziennej? Czy trudno jest się utrzymać na studiach zaocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszedlem podatki
studia jak kazde inne wiadomo ze jak studjujesz zaocznie to jest trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na 4 roku, nie jest ciężko, ale ja studuję hobbystycznie,a nie żeby znaleźć pracę w tym zawodzie, więc traktuję szkołę na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz studiować hobbystycznie to śmiało, ale jeśli chcesz później z tego żyć, to czeka Cię 7 lat chudych, niestety. Mam koleżankę po psychologii, która skończyła ją dziennie, z bardzo dobrym wynikiem, niestety sam dyplom niewiele daje, bo trzeba jeszcze zdobyć odpowiednie uprawnienia, staże itd. itp. Ja sama chciałam iść na psychologię hobbystycznie ale obecnie nie mam, niestety, wolnej gotówki na ten cel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamia33l
Zawsze można dorobić jeszcze jakieś studia podyplomowe z pokrewnej dziedziny np. z psychologii w procesach rekrutacyjnych. Psychologia akurat w HR bardzo się przydaje. Informacji o tym jakie studia u nas w kraju są prowadzone można znaleźć na stronie http://www.studiapodyplomowe.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×