Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozzalonaa

zdradzic meza z jego przyjecielem pokusa i pożądanie

Polecane posty

Gość rozzalonaa
Polla28 - wiem i nie wiem dlatego napisalam na forum bo pokusa mnie rozwala od srodka,a moralnosc i milosc powstrzymuje..chociaz wiem,ze M by sie nie dowiedzial.mam zachamowania i nie wiem co ze soba zrobic czy karcic sie za to czy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
twój problem to że masz męza a ciągnie cię do innego i co wtym takiego dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ty trwasz w tym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można kochac meza i zdradzać .Pozadanie i milosc to zupełnie 2 różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalonaa
Polla 28 raz jestem gotowa i a raz zestrachana,ale jak on jest obok to moj umysl szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mezowi trójkącik z inna kobieta w zamian za trójkacik z przyjacielem, bedzie sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
bedziesz się karcic jak już bedzie po wtedy będzie powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalonaa
moze i sprawiedliwie,ale w moim mezu wygaslo to cos. ja sie staram kupije fatalaszki,gorsety a on jak dziadzius jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac przestalas byc seksowna. Pewnie jestes zbyt wulgarna, co widac po Twoich postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
tym bardziej jesli nie jsteś pruderyjna to korzystaj czas nie stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy on znowu was odwiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalonaa
nie wiem co w tym wulgarnego,ale ok. jestem spragniona i tyle. nie przestalam byc seksowna,on zdziadzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek90
Jest taka zasada niepisana. Kobiety kumpli/przyjaciół, są dla nich nietykalne. Rozumiem, że pokusa itp. Ale są też pewne zasady. Skoro chcesz sie pieprzyć z kumplem męża to najpierw od niego odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozzalonaa oj tam diabeł,to zwykłe pożądanie..pieprzyc mi sie z nim chce nic wiecej xxxxxxxxxxx Rzeczywiscie, nie jestes wulgarna :D I chyba nie znasz znaczenia slowa kur....a....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
zasada jest taka ze sexik uprawia sie z tym kto się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzalonaa
pieprzyc - rzeczywiscie. znam ,ale chyba ty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na meza nie dziala, maz odstawil to znalazla pierwsze lepsze portki (c**a swedzi) i tyle. Zaloze sie, ze pozadanie przez kumpla jest urojone, spojrzal, a ta ma juz mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debile jesteście i tyle .czy w tym zyciu jest sprawiedliwość? po co ma być w trójkącie skoro pożąda "przyjaciela" co jej da ten trójkąt ? ma udawać że jest jej dobrze ,jak większość z was to robi z mezami w łóżku?udajecie,jeczycie,klamiecie a potem tu na kafe zalicie się "udaje orgazm,mój mąż mnie nie pociąga bla ba bla........ i tak przez pól wieku a potem mając swoje latka na karku zakładacie kolejne tematy typu "nigdy nie miałam orgazm , zaluje ze poswiecilam jemu swoja wierność i td" bez sensu Wszechświat lubi szybkość , masz impuls -działaj . Życie masz jedno , bierz /wyciśnij z życia jak najwięcej , nie żałuj ,nie rozpamiętuj ,nie zastanawiaj się .Żyj pełnią życia , raduj się niech sex będzie przyjemnością, Nie ma czegoś takiego jak wierność - zapamiętaj. I nie słuchaj tych zakompleksionych desperatek ich nikt nie chce , a oni nie wiedzą co to znaczy kochać meza , być dla niego dobrą żoną , być przykładną matką a jednocześnie spełniać swoje pragnienia :):):) ich mózgi są ograniczone.Powodzenia Jul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
slowo k.. to jakoś dziwnie tylko działa w jedna stronę a jak facet sie zabawia z koleanką to co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur.a to taka baba, ktora uprawia seks bez zadnych zasad moralnych. Nikt jej nie musi placic. Pomylilas k***e z prostytutka, ale nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
cholera moralista się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niema co tu sie rozpisywać. Przy najbliższej okazji bierzesz jego k****a i robisz z nim co ci sie podoba. Oczywiscie opiszesz nam to poźniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek90
Polla28 Rozumiem, że gimnazjum ma już wolne, więc jest widoczna aktywność młodziaków na forach. Owszem, seks uprawia się z kimś, kto się podoba. To po co mąż w takim razie? Lepiej być singlem. Albo odejść od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polla28 slowo k.. to jakoś dziwnie tylko działa w jedna stronę a jak facet sie zabawia z koleanką to co to jest xxxxxx A to tez chyba troche zalezy od tego czy kolega jest wolny, czy nie. Poza tym jakos latwiej mi widziec facetow myslacych k****ami nic kobiety c****i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polla28 cholera moralista się znalazł To pieprzcie sie jak zwierzatka tylko nie dziwcie sie, ze ktos nazywa to k*******m. Wasze zycie, Wasza sprawa. Mamy bic brawo i podziwiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polla28
jak skończysz gimnazjum to się dowiesz po co mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ma odchodzić od meza skoro go kocha? co ma wspólnego pozadanie a milosc? 2 różne rzeczy ,kocha meza pożąda innego i dobrze niech ma i miłość i poządanie :) trzeba lączyć przyjemne z pożytecznym , a wam co żal d**e sciska? ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zal mi d**e sciska, ze mam jedno i drugie i nie musze rozkraczac nog przed kumplem mojego faceta :) Bardzo mi zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a dlaczego ma odchodzić od meza skoro go kocha? co ma wspólnego pozadanie a milosc? 2 różne rzeczy ,kocha meza pożąda innego i dobrze niech ma i miłość i poządanie usmiech.gif trzeba lączyć przyjemne z pożytecznym , a wam co żal d**e sciska? jausmiech.gif --------- Rozumiem, ze Twoj facet jest takiego samego zdania? Gdzie teraz jest? Moze z Twoja przyjaciolka? Nie szkodzi, wprawdzie Cie kocha, ale pozada innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×