Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japapatatapapatata

porównuje mnie do EX

Polecane posty

Gość japapatatapapatata

Moj facet porownal mnie niby przez przypadek do swojej byle zony...nie wiem jak to mam rozumiec. nic przypadkiem sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu porównywać? Żadna dajka nie dorasta żonie (nawet byłej) do połowy cycka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japapatatapapatata
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żonkę się wymienia mimo, że gotuje i sprząta :D taka darmowa pomoc domowa (sorry, łańcuszek na święta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie rozumiesz japapata..? Nie wiesz gdzie jest poziom połowy cycka żony? To jest jakię trzy ch...je powyżej poziomu twojej inteligencji i około pięć powyżej twojego poziomu przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
była żona to nie żona, inteligencie od cycków była żona to rozwódka, kolejna była dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak była żona, może być tylko prawnie odcywilniona, co niczego nie zmienia oprócz tego że nie jest się razem pod jednym dachem (i też nie zawsze.). A następne to tylko zacywilnione kochanki, takie do ryppania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, żona może być tylko JEDNA. Ta prawdziwa , pierwsza żona. Reszta towaru babskiego to Popłuczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój były po rozwodzie powiedział mi że już nigdy ślubu z żadną nie weźmie i dziecka też nie będzie miał...po rozwodzie jesteśmy 6 lat,w tym czasie już kilka partnerek miał...ma ze mną córkę 9-letnią.mimo ze tamte naciskały na dziecko to on nie chce.Ja uważam że on nie dorósł do roli ojca ale też ma do mnie dalej słabość.Lubi ze mną rozmawiać,mimo że jestem mężatką już...jak to mówią pierwsza żona jest najważniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotyczne myślenie, ale skoro wam, pierwszym, poprawia nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza to jest pierwsza miłość. Pierwsza żona to najważniejsze zobowiązanie. A reszta? No cóż - człowiek coś ****** musi, inaczej sie udusi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*roo_chać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ex mąż wziął sobie następną panią o takim samym imieniu co ja.Pewnie żeby imion nie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie przebierał w was jak w ulęgałkach. No i wybiera to co chce. To musi być FACET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te teksty że tylko żona pierwsza ważna itp.to wszystkie byłe porzucone kobiety piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwód ma sie cywilny,ale po slubie kościelnym rozwodu nie masz nadal, jest przysięga,złozone sluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa Pani
Nie przejmuj sie, ja muszę iśc do jego eks w święta, bo oczywiście rozwodnicy ze względu na dzieci lubia udawać, że rozwód nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezwykle odkrywcze stwierdzenie. No chyba że sie tych małżonków przerzuci ze dwie setki - wówczas jest niebezpieczeństwo że w pamięć zapadnie co trzeci. Gościówo powyżej - ja myślę że mąż zdradzał cię....... ...... przede wszystkim intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby naprawdę były takie jedyne i najważniejsze to faceci by się z nimi nie rozwodzili jak jest dobrze to się nikt nie rozwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ci miał powiedzieć? Że zawsze będzie podziwiał twoją mądrość i urodę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu miałby chcieć? Tu miał uprane skarpety, tam miał śiągnięte majtki.... Dobrze mu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×