Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raaafffaaal

Szukam samotnej mężatki po 30

Polecane posty

Gość gość
Mnie mineta nudzi i żenuje Dobry sex powinien nie posiadać minety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pierwszy
trudno zrozumieć, ja do tej pory nie rozumiem, ale już nie muszę... Trzeba cieszyć się z codziennych radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
Co tu "mineta" ma do rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
To właśnie ciekawość nas zbliża.Zauroczenie,fascynacja,zakochanie....jakkolwiek to nazwiemy kiedyś może się skończyć przez....no właśnie przez co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
Tajemniczy31. Nie bylabym taka pewna z tymi gabarytami i czy opowiadaniem o potrzebach da sie sprawic by male 13 czuc jak 22:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlacze sie . Juz walkowalem moj przypadek na innym temacie , ale mam podobna sytuacje jak autor , ale na skoki w bok jak inny odpowiadajacy nie chodze. zyje sobie jak zakonnik i czekam az peknie ta przyslowiowa zylka i czym to sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic piekniejszego niz wiejąca sie w spazmach rozkoszy kobieta gdy jej robisz dobrze.. Tajemniczy31 @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Tak,jestem kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręci tradycyjna kopulacja a gabaryty są tu kluczową kwestią jeśli o moje doznania chodzi:PPPP Bzdety minety i inne pierdoły z fetyszami na czele niech idą na inną imprezę może na paradę wolności seksualnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
"Ja tylko" masz sporo racji, ale to mi nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ja tylko ... sam szukam odpowiedzi na to kiedy zaczeo zdychac ... dla partnerow rezygnujemy z wielu rzeczy , przyzwyczajen , pasji , czasem porzucamy przyjaciol , i zostajemy z gola dupa na wietrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
To co mam C***owiedzieć?Dasz radę...trwaj...może jutro będzie inne?Sam musisz wiedzieć...być pewnym własnych posunięć aby nie skrzywdzić nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
Super sie tematy przeplataja:-):-):-) Duchowe z penisowymi:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
"panandtilt" I Ty masz sporo racji. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raffal , nie wiem jak ty , ale ja probuje rozmowy , flirtu rozpalm na nowo , jestem cierpliwy , i zdeterminowany zeby wszystko odbudowac , jezeli sie nie da to odejde poki jeszcze nie jestem stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pierwszy
Raaafffaal, a jak długo czujesz się tak samotny? czy coś się miedzy Wami zdarzyło, co mogło ją zniechęcić do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w ogóle gryzie z naturą żeby wylizywać coś co i tak samo się nawilża to tak jakby poić napojonego konia i nie pozwolić mu przy tym oddać moczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
"Ja tylko" jesteś mądra, nie skrzywdzić nikogo to najwyższy wartość. Ale jak nie krzywdzić siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Każdy musi z czegoś czasami zrezygnować,to jest cena partnerstwa...ale muszą być też plusy...coś dla czego nie będzie nam zal wyzdyc się,czy ograniczyć wszystkiego z naszej duszy?osobowości?charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelP
Tajemniczy31 w twori sie zgadzam w 100% :-):-):-) W praktyce to nie mozliwe moim zdaniem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy31 dodatek? Dodatk do sexu porównam z dodatkiem do choinki ubieranej przez grupę dzieci! Zbędny, zbyteczny i obrzydzający temat. Kopulacja sama w sobie x 20 wystarczy oczywiście bez gabarytów się nie obejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
Czuję się samotny, bo mnie odtrąca. Od niedawna, ale niepokój się budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Zawsze dwoje ludzi będzie skrzywdzona...nie łudz się...nie wyjdziesz z tego obronna ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
jesteśmy z sobą od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko ... niestety milosc zaslepia i to cholernie , szczesliwi ci ktorzy ten okres przechodza krotko , i traca niewiele . Czasem zwiazek jest tak niezrownowazony ze zaczynamy sie czuc jakby druga strona spychala nas w strone krawedzi klifu i przychodzi moment ze juz nie mozna oddac pola i albo zaczniemy isc do przodyu albo spadniemy w przepasc z gorycza , depresja i skrzywionym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×