Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raaafffaaal

Szukam samotnej mężatki po 30

Polecane posty

Gość Raaafffaaal
"Ja tylko" - czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal , mnia sie nie interesuje od ponad dwoch lat :P 'kocham cie ' mowi tak automatycznie ze czterolatek by sie na tym poznal , lozko zimne , az sie chce wyjsc z kina , jakby powiedzial inz Mamon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gość każdy ma Swje upodobania,modni lubią czysta kopulacje, a inni z dodatkami i wlasnie o to chodzi by kaZdy znalaz swojego.. MelP masz racje teorie trudno czasem przełożyć na praktykę..wazne by " pieprzyc " głęboko, zwrotne i jak najdłużej:). A ze sam ani 13 ani 22 ro Ci na temat praktyki z tym wymiarem nie powiem.. Wazne by ociekac o górna ściankę:) Pozdrawiam, Tajemniczy31 @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
"panandtilt" w większości zgadzam się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Panandtilt...co mam powiedzieć,trafiłeś w dziesiątkę...tylko,że to nam odbiera chęć na rozpoczęcie czegoś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
Jak się wyrwać? Jak zacząć żyć? Czy warto próbować zacząć od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Czyli cokolwiek byś nie zrobił, będziesz się czuł z tym zle,tak samo ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz chyba nie dalbym rady stworzyc czegokolwiek nowego , jak kiedys odejde to raczej pozostane sam poki co waruje u budy na lancuchu , myslalem ze stac mnie na skokk w bok , ale pomimo tego ze bylem blisko , odezwal sie glos rozsadku ( albo glupoty jak kto woli ) i pozostalem wiernym kundlem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
Ona chyba przyjęłaby rozstanie z ulgą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Ja nie wiem czy warto?Ale trzeba,bo stracimy to co tak naprawdę jest nam w zyciu potrzebne...bez czego nie mamy skrzydeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
"panandtilt" Miałem podobnie. Nie potrafię jej zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
No są jeszcze takie osobniki obu płci,dla których zdrada to świństwo...wiem,wiem...to przeżytki,ale się zdarzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal , na poczatek , proponuje cos co bedziesz mial tylko dla siebie , jakas ucieczke , - pasje . Szczera rozmowa o ile masz w sobie dosc odwagi , bo przychodzi taki moment ze trudno o tym gadac ze jest nie tak . ja czasem rozmawiam , ale wszelkie moje pytania sa kwitowane kontrpytaniami , i suma sumarum , ja odkrywam karty , a druga strona ma przewage i pozstaje mi tylko poczucie winy . wiem to glupie ale tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz ja zacząłem od cyber seksu( ktory czasemmdo dzis uprawiam, bo jak jest ciekawa partner ato to fajna zabawa) a pozniej czasem jakis zdrada ze sprawdzona znajoma i to...dobry sposob na zdrowy związek takim układzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko , potrafie flirtowac online, nawet live , ale granicy cielesnosci nie potrafie , a nie powiem ze bym nie chcial bo cialo sie domaga, niestety nie jestem od pasa w dol sparalizowanym kaleka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
"Ja tylko" a Ty potrafilas, lub potrafilabys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Tajemniczy...nie lepiej będzie jak założysz sobie topik sam?My nie o tym rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tajemniczy wazne żeby przy grubym oprzyrządowaniu nie szukać partnerki z malutkimi stópkami;) i odwrotnie! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
Zdrada to dla mnie granica nie do pokonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy , nie odbieraj tego jako krytyki , ale to zalezy od charakteru , smialosci , podejscia do sprawy, juz nawet nie chodzi o to ze zdrada jest be , nie wiem , ja mam jakis wewnetrzny hamulec , jak szybkie cofniecie reki sparzonej rozgrzanym do czerwonosci metalem , odruch taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Zdradzić?Nie...i wybaczyć też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
Tylko co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odbieram tego jako krytyki bo to każdego wewnętrzna osobista decyzja...bardzo trudna..założyłem topić dla takich...aby tu nie śmiecić..sorry jeszcze raz za zaśmiecanie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczenie zdrady wiąże się z dojrzałością emocjonalną. Kto ją ma? A poza tym miłość to emocjonalne wykolejenie i jaki to ma związek ze stabilnością emocji? Kogo, kto potrafi kochać na to stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie , na razie nie znam odpowiedzi , ale powiem tak, juz mam niedaleko do krawedzi klifu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Może dać sobie trochę czasu,może zmienić coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaafffaaal
sa tu jakies panie po przejsciach, ktore umalyby pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko na słówko
Widać, niektórzy tej dojrzałości emocjonalnej nie posiadają...i nie potrafią wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×