Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

restauracje

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zapytać czy osoby robiące wesele w restauracjach byli w 100 % zadowoleni czy jednak coś poszło nie tak ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra robiła w restauracji,wiekszość dań była z mrozonek,barszczyk był z torebki,ja zrobiłam w domu weselnym wszystko było gotowane na świerzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkas
ja byłam zadowolona w 100% z restauracji Laura w Bełchatowie - klasa, na poziomie! sala piękna i przestronna. a jedzenie smaczne i też w ładny sposób podane. bądź co bądź, ale restauratorzy się znają na takich imprezach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiazet
też byłam w restauracji Laura. wesele było chyba na 150 osób, ale wszyscy bez problemu się zmieścili:) i obsługa też dała radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepsza jest w Gdyni www.mariaszek-gdynia.pl/  jadlam kilka razy rybe i jest przepyszna, super doprawiona i przede wszystkim swieza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart33
Akurat w Gdańsku to dobrych restauracji nie brakuje. Mi posmakowała już jakiś czas temu kuchnia w Amber Side. Najpierw korzystałem z ich cateringu, a ostatnio byłem osobiście w restauracji na pl. Solidarności. Miła obsługa, szybka wydawka zamówień. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demondis

Jeżeli chodzi o restauracje to polecam wam zapoznać się z sushi na żoliborzu http://www.mizumisushi.pl/ Jest to bardzo dobra restauracja azjatycka która posiada bardzo bogate menu, warto sie zainteresować tą ofertą ponieważ sushi na żoliborzu jest nie tylko bardzo smaczne ale również nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×