Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka w kuchni

Witam wszystkie kobiety po 30

Polecane posty

Czesc dziewczyny chciala bym was zaprosic na moj blog o gotowaniu :) mam 30 lat , moze nie zupelnie bo dopiero 30 stycznia koncze wiec .. :P Mimo wszsystko zapraszam was , przepisy ktore bede tam udostepniala sa proste ale smaczne nie zawieraja udziwnien typu przyprawy o nazwach ktorych wiekszosc nie ma pojecia itp :) od dawna moi znajomi namawiali mnie na blog lub chociaz strone na fejsie ale balam sie czy sobie poradze z tym (mam 2 dzieci ) jednak kilka dni temu moj maz powiedzial cos co pchnelo mnie w tym kierunku mianowicie '' Kruszynka pokaz ludzia tym co nie umieja gotowac jak i tym co potrafia by sie nie bali eksperymentowac i by gotowali tak jak ty wielu ''mezow'' bedzie ci wdziecznych '' hahahhahaha rozbawil mnie ale i dzieki temu postanowilam zaczac :) zapraszam wiec na moj blog kruszynawkuchniszaleje.blogspot.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzalam,ale poki co tam prawie nic nie ma. To raz. Dwa.Uwielbiam te "udziwnione"przyprawy, czyli... zapewne normalne przyprawy zamiast glutka sodu i vegety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynka, widać że kawał baby z Ciebie ;-) pozdrawiam i życze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedzenie masakrycznie niezdrowe, kupa smazonego, od tego dópsko rosnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie że masz pasje ,fajne zdjęcia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super! gratuluje fajnego bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny tak trzymaj,masz pasję to ją realizuj nie przejmuj sie te baby sa po prostu zazdrosne że postanowiłam coś zrobić dla siebie.Od taki mały swój świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze fajnie. Mnie się podoba i będę zaglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×