Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa jakiekolwiek senswone kursy dla 30 latkow pracujacych na zlecenie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos cos wie o kursach angielskiego, na prawko jazdy kat.B, kursach robienia stron www? Czy tylko kursy dla osob zatrudnionych na umowe o prace, do 25 roku zycia i po 50-tce? Czy jest cokolwiek dla osob chcacych polepszyc swoj byt ktorych nie stac na doksztalcanie sie, bo maja marne pensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z samorozwoju polecam test predyspozycji zawodowych. Ja go robiłam parę miesięcy temu i uważam za bardzo pożyteczne narzędzie do określenia mocnych i słabych stron oraz predyspozycji. Ja robiłam na tomastest.eu za 50zł i szkoda, że nie poczekałam, bo teraz mają promocję i można zrobić za 1 zł. Co darmowych szkoleń to niestety, wszystko dotyczy długotrwale bezrobotnych, najczęściej tych, którzy mają najwyżej zawodowe wykształcenie. ( Ja, jako bezrobotna ale z mgr nie miałam szans się załapać na żadne szkolenie, niestety). Ale poszukaj jeszcze może na stronach inkubatorów przedsiębiorczości, może coś się w tej kwestii zmieniło i znajdziesz jakiś kurs dla siebie. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i jeszcze, jeśli chodzi o darmowe kursy, to ja robiłam sobie darmowe kursy na Akademii Rozwoju. Może nie są najwyższych lotów i doktoratu po nich nie zrobisz, ale zawsze to jakaś dodatkowa wiedza. Wrzuć do wyszukiwarki, bo jak wpisuję link to mi blokuje wiadomość :) Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze to zdrowo przeplacilas. W necie jest od groma testow predyspozycji zawodowych za free. Dzieki, ze napisalas, ale w zasadzie zalezy mi na tych trzech: prawko, angol i strony www :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×