Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sallana

Projektowanie zieleni placów zabaw Poznań

Polecane posty

Gość Sallana

Hej dziewczyny, wiosną planuję poszerzyć teren swojego ogrodu. Poszukuję więc firmy, która zajmuje się pielęgnacja i utrzymaniem zieleni (a właściwie na początek- jej zaprojektowaniem ;) ), może też jakiś plac zabaw dla Maluchów? Kojarzycie może firmę Abies (http://www.abies-zielen.pl/)? Słyszałam, że mają w ofercie całkiem ciekawe propozycje, ale chętnie upewniłabym się u którejś z Was, czy warto tam zajrzeć :-) Pozdrawiam i przy okazji- Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są to nie wiadomo jak drugie usługi, ja wynajęłam firmę www.ogrody-opoka.pl i wykonali usługę bardzo profesjonalne, jeśli koszenie trawy to tylko z opoka.waw.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i nie wiadomo jakie nie są, ale ja tak samo wolałam oddać swój ogród projekt i realizację pod oko i rękę specjalisty - www.ogrodycorylus.pl - naprawdę zajęli się wszystkim na poziomie od projektu po dobór i nasadzanie krzewów i drzewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ogród projektowała firma Rock & flower studio. Jestem bardzo z nich zadowolona, współpraca sza nam bardzo dobrze. A ogród teraz mam jak z bajki. Cenowo też nie są straszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×