Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tydzień ciąży ile kg na plusie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny ile przytyłyście pod koniec 4 miesiąca ciąży ? Bo ja ok 4,5 kg i obawiam się, że to troche za dużo, chyba na święta będę musiała zrobić sobie dietę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już z 7... - 24 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam 18 tydzień i przytyłam już 6,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis zaczelam 17 tydzien i 2,400 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,diete w ciazy??co za pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam na myśli to, że żadnych ciast ani słodyczy przez święta nie zjem. No ale cóż, przykro mi że jesteś niedowartościowana bo tylko po obrażaniu innych poznaje się niskie poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jestes jakas p*****lnieta, chcesz mniej jesc bo co bo utyjesz??? to ciaze traktujesz jako zbedne kiloramy? pomysl,ze i moze dziecku potrzeba czasem słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo brawo, kolejna niedowartościowa osoba, jakie przykre ile kobiet w Polsce jest poniżanych skoro tak nisko siebie cenią i poprawiają swoją samoocenę wyzywając inne od np p*****lniętych, Na Święta życzę Ci więcej wiary w siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 tydzień i 3 kg na plusie, zaczełam tyć po 20 tygodniu, zresztą ja bym tego tyciem nie nazwała, puki co rośnie tylko brzuszek, dziecko macica, wody itp już swoje ważą... jem normalnie, a za słodyczami jestem taka głupia, że musze zjeść codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaa
dziecko nie potrzebuje pustych kalorii w postaci słodyczy a autorka pisze tylko, że ograniczy a nie ma zamiaru się głodzić. Co tu za ludzie piszą, którzy wiecznie tylko krytykują. Do autorki to podobno każdy przechodzi "po swojemu" w jednym miesiącu przytyjesz 4kg a w kolejnym tylko kg więc nie martw się jedz zdrowo przede wszystkim , bo dziecku słodyczy dużo potrzebnych nie jest :) jak to pełna pani napisała a w święta akurat ryby, kapusta itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaa
a jeśli chodzi o kilogramy ja zaczynam 15 tydzień i schudłam 8kg więc w końcu chciałabym coś przytyć, normalnie jeść i funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze że autorka postu zwraca uwagę na kg ciąża to nie jest wymówka do objadania się i jeśli zaczyna się za dużo tyć to znak że trzeb przyhamować i nie ma to nic wspólnego z dieta odchudzającą. Teraz lekarze pilnują kg mój mnie nie raz ochrzanił chociaż nie utyłam 20 kg ale jeśli w ciągu miesiąca pojawiły się ponad 3 kg to kazał się pilnować, ciasta słodycze nie są rosnącej w nas istotce do niczego potrzebne tak samo jak zbędne kg, to już nie czasy kiedy mówiło się że w ciąży się je za dwoje - także olej te głupie wpisy. A co do kg w pierwszej ciąży do 20 tyg nic nie przytyłam w drugiej około 3-4 kg chociaż jem dużo mnie niż w pierwszej i na prawdę się pilnuje jestem w 34/35 tygodniu i już mam 12 kg na plusie :) w święta też się będę pilnować zalecenie lekarza - rybka kasza a ciasta to symbolicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i 22 tydzień i 4 kg to nie jest dużo - le jak ktoś napisał nie wiesz ile utyjesz ja np w pierwszej mojej ciąży tyłam między 20-29tygodniem - 9kg a potem od 30 do 39 tylko 2 kg :) a teraz masakra ;) także różnie to bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 23 i tak jak ty ok 4,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×