Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość salija

opakowania z tworzyw sztucznych

Polecane posty

Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, z którą będzie można podjąć współpracę w tym zakresie. Od siebie polecam wam www.foliapetroplast.pl Są producentem folii przeznaczonych do opakowań technicznych i artykułów spożywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto akurat tego typu opakowania poddawac później recyklingowi, aby powstało z nich coś nowego, a nie by zostały tylko wyrzucone i zaśmiecały naszą planetę. Recyklingiem takich tworzyw zajmuje się np. https://www.mag-bar.pl/ . Warto dbac o ekologię i o czystość w środowisku, w którym na co dzień mieszkamy i zyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maecjju

Jak szukacie namiaru na dobrego producenta tworzyw sztucznych to sprawdźcie sobie też firmę Boral z Poznania. Wysoka jakość produktów, terminowość, rzetelność, ogółem współpraca z nimi układa się jak najlepiej, bardzo ich sobie chwalimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoljj

Bardzo solidne opakowania z tworzyw sztucznych dostaniecie w Onplast  www.onplast.com.pl Specjalizują się w produkcji opakowań dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i chemicznego. Mają dobre ceny i wysoką jakość produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma www.zapakujemy.pl Zajmują się sprzedawaniem różnego rodzaju materiałów do pakowania takich jak folie, wypełnienia do paczek, taśmy czy kartony. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian

Hej. Ja kupowałem zawsze w warszawie w Less Mess. Maja fajne promocje co jakis czas i zakupy wychodza taniej niz na allegro 🙂 a maja tez strone internetowa i wyslki. Super jakość kartonów! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian

sprawdziłem. ekartony.pl to to 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dast

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzonym producentem opakowań z tworzyw sztucznych polecam skontaktować się z firmą www.zgrzewaniezfolii.pl Sam korzystam z ich produktów i jestem zadowolony z ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobrą ofertę opakowań jednorazowych można znaleźć w hurtowni www.gemini-euro.pl. Wysoka jakość i wyjątkowo konkurencyjne ceny. Zamówienia realizują bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy opakowania się już zużyją nie wyrzucajcie ich do śmietnika. Lepiej oddać je do recyklingu. Moja firma od lat korzysta z usług firmy www.wtorplast-recykling.pl. Nie dość, że dbamy o środowisko to jeszcze zarabiamy oddając odpady do skupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexican

Opakowania z folii PET kupicie w dobrej cenie w www.tubiflex.eu/ Mają m.in. folie przeznaczone do kontaktu z żywnością, a także folię PET GAG. To producent, firma solidna i z dobrymi cenami, elastyczna i terminowa. Są z Opola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja dla mnie bardzo dobrą oferte na opakowania z tworzyw sztucznych ma firma SUPRAVIS z Bydgoszczy. Firma oferuje sprzedaż takich foli jak : folie przeznaczone h do procesu termoformowania na maszynie rolowej,  opakowania  termokurczliwe pakowania typu  - flow pack, worki  vacuum a nawet możemy u nich nabyć tzw osłonki poliamidowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

Tutaj nieocenionym producentem będzie z pewnością firma www.tuby-opakowania.pl/. Ma olbrzymie doświadczenie w produkcji tub wysokoprzezroczystych i wykorzystuje je do perfekcyjnego wykonywania opakowań. Otwarci na wizje i pomysły klienta. Super współpraca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Najlepsze opakowania tworzą w C2C, kto korzystał z zamówień tego dostawcy to wie i też poleci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaję tylko opakowania kartonowe – tworzywa sztuczne są i brzydkie, i mało ekologiczne. Dlatego pakuję w kartony, opakowania ze SmartPack.com.pl, gdzie mam możliwość dopasowania pudełka także pod kątem szaty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wszelkiego rodzaju opakowania z tworzyw sztucznych warto się zgłosić do firmy Conus z Krakowa. Produkują opakowania dla wielkich firm typu Trefl, Bic czy Kodak, więc mają w tym doświadczenie. Mają w asortymencie pojemniki, ale też tuby flokowane, kuwetki i tuby foliowe. O ich ofercie można poczytać na stronie: https://www.conus.com.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt teraz nie kupuje opakowań z tworzyw sztucznych, wszystko idzie na szczęście w karton i drewno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×