Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kapsulki piorace Perlux

Polecane posty

Gość gość

co o nich sadzicie dobre sa czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziew... kapsulka nie dopiera lekko zabrudzonych ciuchow a kapsulka do koloru pachnie jak kostka do kibla bleeeeee dobrze ze dostalam tylko probke jakbym miala kupic ten badziew to wydalabym pieniadze w bloto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foksik6
kapsułki żelu z proszkiem Perlux są niesamowite! istna innowacja! Mała kapsułka a usuwa wszystkie plany, szczególnie polecam do białego. Wszystko czyste, świeze i pachnace.. tak jak powinno byc zawsze. Juz nigdy nie kupie zwyklego proszku! W Perluxie mam wszyso: proszek, zel, odkamieniacz etc etc. Dzieki temu oszczedzam nie tylko pieniadze ale i swoj czas. Nie musze kupowac i dzwigac wszystkich rzeczy co do tej pory. Polecam w 100 procentach. Kto stosowal ten wie jak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moloko85
Zrobiłam już dwa prania - z użyciem kolorowych i białych kapsułek. Przede wszystkim super zapach, duża skuteczność i innowacyjność jeżeli chodzi o opakowanie i sposób dozowania. Nie pozostały żadne plamy ani z soków ani z wina, a tych zawsze u mnie najwięcej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też sie łamałam bo polskie to pewnie do kitu ale w końcu kupiłam i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie widzę róznicy w praniu a wcześniej używałam Ariela, wizira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp202
Według mnie okropnie śmierdzą. Dostałam próbkę, na więcej się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetestowałam kapsułki perlux do białego i do koloru i stwierdzam że są rewelacyjne , jeżeli chodzi o zapach to kwestia gustu mi sie bardzo podoba ubrania są czyste i świeże zapach utrzymuje się dość długo, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziul
U mnie za pierwszym razem nie doprały, ale tylko dlatego, że użyłam jednej kapsułki. Przy twardej wodzie trzeba użyć 2. Efekty super. A co do zapachu- mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to właśnie chodzi , wiele osób ma ten sam dylemat - jak kapsułki Perluxa mogą być dobre ,jeśli to polska marka. Ja też byłam wierna niemieckiej chemii. Jednak skoro już wiem ,że mam pod ręką porządną jakość , to czemu miałabym nie używać Perluxa , "Deutsch Qualität " i beze mnie sobie poradzi. Problem widzę raczej w dostępności polskich kapsułek w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandras77
Dostałam kapsułki perlux do testowania. Niestety nie poradziły sobie z plamami z zupki pomidorowego. Muszę przyznać, że zapach jest ładny i pozostałe ubrania są czyste zwłaszcza na białych widać efekty. Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dostałam kapsułki Perluxa do testowania ze streetcomu. Powiem tak: jakościowo nie są gorsze od kapsułek z Vizira , Persila itp. Wielkim plusem pereł jest tzw. "all in one", działają jak porządny proszek, wybielacz, odplamiacz, calgon i troszkę jako płyn do płukania.Zapach mają o wiele lepszy niż sie spodziewałam po opiniach z kafeterii. Choć ja i tak dodaję swój ulubiony lenor do płukania. Mogę spokojnie polecić perełki- zmora czyli skarpety moich bezkapciowych domowników - wrrr, urwisów doprały sie bez wcześniejszych zabiegów w vanishu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu spam i czemu g****o? bo chyba nie łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kto pisze o tych kasulkach dobrze to spamer. Kupilam to gowno w intermarche gdzie były na promo. Badziew jakich mało , nie dopiera, pranie smierdzi no i trzeba pamietac żeby prac powyżej 60 st bo na mniejszej temp nie dopieraja już niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kapsułki Ariel uniwersalny i jestem zadowolona.Pranie ma śliczny zapach, tkaniny po wyschnięciu są delikatne w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura209
Wiecie co, ja nie spotkałam się wcześniej z tymi z perełkami z Perluxa ,ale dziwi mnie ,że ktoś się spotkał z kiepską ich jakością . Nie wiem może coś w składzie zmienili , bo te co dostałam do testowania są naprawdę ok,poszarzałe skarpetki czy koszulki są bieluśkie. Perełki nie rozpuściły się całkowicie w krótkim cyklu - do szybkiego prania nie polecam. Fakt kapsułki z vizira - takie go pods, wypierają w 30 stopniach , jednak zapach mają - niezbyt - jak dla mnie. Spamerką nie jestem - gdybym była to pewnie nie wróciłabym do wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia Produkt: Perły piorące Perlux do kolorów oraz do prania białego Czas testowania: 22.09.2015- 16.10.2015 Liczba wykonanych prań: białe 7, kolorowe 12 Ocena całkowita 10/10 Ocena szczegółowa: - usuwanie plam: 9,5/10 - dopieranie i wybielanie: 10/10 - zapach: 10/10 - ochrona koloru i przed szarzeniem: 9,5/10 - ochrona przed kamieniem: 10/10 - bezpieczne dla alergików: 10/10 Na ten produkt ja i moja rodzina czekaliśmy od dawna! Łatwe używanie, skuteczność i piękny zapach to największe atuty pereł piorących Perlux. Nareszcie nie muszę się zastanawiać nad ilością płynu czy proszku, która muszę zastosować do prania. Plamy się świetnie usuwają, a ubrania długo ładnie pachną. Moi znajomi, którzy razem ze mną testowali perły piorące podzielają ze mną tą opinię. Nie ma co się rozpisywać, polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapsulki #Perlux to innowacyjne rozwiązanie dla każdej Pani domu. Dozowanie produktu jest bardzo proste. W kampanii streetcom otrzymałam do wypróbowania dwa opakowania produktu .Zarówno do białego jak i do koloru .Do rozdania otrzymałam 15 mini opakowań po 2 sztuki w każdym opakowaniu. Osobiście kapsułki #Perlux bardzo przypadły mi do gustu, zajmują mało miejsca w łazience. Radzą sobie dobrze z plamami,mają śliczny delikatny zapach, który długo po praniu utrzymuje się na ubraniach. Produkt zdecydowanie godny uwagi, nie musimy kupować dwóch osobnych produktów, czyli proszku i płynu do prania, bo wszystko otrzymujemy w jednej małej kapsułce. Kapsułki są świetnym rozwiązaniem dla osób mających problemy ze skórą, nadają się świetnie dla alergików, bo nie uczulają. Jestem pewna, że ten produkt zostanie ze mną na dłużej.Wszystkie osoby biorące udział w moim teście pozytywnie oceniają przygodę z kapsułkami# Perlux :) i wszystkie z nich zostaną z perłami piorącymi na dłużej. Dla niektórych osób spotkanie z tym produktem odbyło się po raz pierwszy, ale twierdzą, że to świetny sposób na szybkie i wygodne pranie. Piepkny zapach po praniu unosi sie bardzo długo na ubraniach. W końcu trafili na kapsułki które swietnie radzą sobie z plamami, nie są szkodliwe dla pralki i zajmują mało miejsca.Reasumując.Miłość od pierwszego użycia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaSz
Pierwsze perły piorące jakie kupiłam, były do ciemnych ubrań. Na rynku jest znikomy wybór, jeżeli chodzi o kapsułki do prania ciemnych ubrań. Zdecydowałam się na zakup Perluxa i inne już mnie nie interesują. Produkt zdobył moje zaufanie. Ciemnie pranie zawsze robię na pełen wsad ok8kg i wystarczy mi jedna perła! Obecnie korzystam też z pereł do ubrań białych i kolorowych. Z czystym sumieniem mogę polecić produkt do każdego koloru. Dlaczego mi się podobają? Najważniejsze, że nie rozsypują się jak proszek (czego nie nawidzę). Jedna perła zastępuje proszek, płyn, odplamiacz i do tego odkamieniacz, o którym nie zawsze pamiętam. Perła chroni pralkę i kolory obrań. Białe pranie jest wyraźne bielsze. Zapach intensywny, trwały i świeży. Perły rozpuszczają całkowicie nawet przy 25min. cyklu prania. Najważniejsze, że nie muszę już sprzątać rozsypanego wszędzie proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm08
Perlux to zamknięta w jednej kapsułce siła proszku, żelu, odplamiacza i odkamieniacza. Jest niezastąpiony przy twardej wodzie ponieważ kapsułka zawiera najnowocześniejszy środek odkamieniający, który zmiękcza wodę a tym samym chroni pralkę i zwiększa efektywność prania. Dodatkowo specjalne składniki wiążą brud i kamień w całości je usuwając. Perlux zawiera 100% składników piorących nie zawiera wypełniaczy dzięki temu dbamy o środowisko. Kapsułki do kolorów chronią kolory przed blaknięciem oraz przed wzajemnym farbowaniem się tkanin podczas prania. Kapsułki do białego dzięki specjalnym składnikom chronią białe tkaniny przed szarzeniem i ponownym osadzaniem się brudu na tkaninie. Perlux bezpieczny jest dla alergików ponieważ zawiera odpowiednią (wyważoną) ilość substancji piorących. Zbyt duża ilość detergentu może powodować alergię. Perlux usuwa codzienne zabrudzenia jak i zaschnięte plamy już w temperaturze 40 stopni. Pozostawia na tkaninach długotrwały piękny zapach. Testowałam dzięki #Perlux #Streetcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opakowanie jest bardzo solidne, z zamknięciem na zatrzask. Zajmuje niewiele miejsca w łazience. Zaraz po otwarciu wyczuwa się bardzo ładny, intensywny i świeży zapach. Perła jest bardzo wygodna w użyciu, wrzucamy ja do bębna, wrzucamy ubrania, włączymy pralkę i gotowe. Nie musimy już odmierzać proszku/ żelu i mamy pewność, że nasza łazienka pozostanie czysta, bez obaw o rozlany żel czy rozsypany proszek. W zupełności wystarcza jedna perełka by uzyskać czyste pranie. Perełka ta świetnie radzi sobie z plamami i jest o wiele bardziej skuteczna niż kapsułki żelowe dotychczas przeze mnie stosowane. A wszystko to bez dodatkowego użycia odplamiacza. Ubrania są miękkie, lśniące, świeże i idealnie czyste. Jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczona tymi perłami wiem, że zostaną ze mną na stałe . Chciałabym wspomnieć jeszcze kilka słów o płynie do płukania Perlux Lovely Moment. Jestem pod jego wielkim wrażeniem. Jest niedrogi, a jakościowo nie odbiega w ogóle od tych z wyższej półki. Zapach ma przepiękny, jakby perfumowany. Pachnie nim całe mieszkanie i co najważniejsze zapach ten przez długi czas utrzymuje się na ubraniach. Nie wietrzeje zaraz po tym, jak ubrania wyschną. Jest genialny i serdecznie polecam. Płyn razem z perełkami to duet idealny, który sprawdzi się w każdej łazience :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm08
Kapsułki do białych tkanin są rewelacyjne. Ubrania nie szarzeją. Polecam wypróbować i się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perły mi się nie rozpuscily mimo że położyłam je na bebnie Ina todopiero ubrania i na mojej ulubionej koszulce został glut z proszku i opakowania po kapsułce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvrcdsa

ohydne te kapsułki, po co tak ściemniać nie rozumiem? Bo dostało się za darmo do wypróbowania? Żenada. Jak dla mnie kiepskie, bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×