Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MORZE ZIMĄ

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Zazwyczaj jeździliśmy z mężem zimą w góry ale w tym roku zastanawiamy się czy nie wybrać się nad morze ;) Myślicie, że warto? I gdzie się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto , najlepiej do Rio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Swinoujscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto ale tylko jesli wybierze sie wieksza miejscowość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monstereczka89
Ja również uważam, że Świnoujście będzie bardzo dobrym wyborem. Miejscowość ciekawa, jest tam wiele interesujących zabytków.. Ja jesienią w tym roku pojechałam tam właśnie na kilka dni i nie żałuję. Generalnie z mężem zastanawialiśmy się nad wschodnim i zachodnim wybrzeżem. W końcu zdecydowaliśmy się na to drugie i mogę z czystym sumieniem napisać, że jest tam równie wiele ciekawych zabytków do odwiedzenia ;) Z noclegiem trafiliśmy świetnie. Z uwagi na to, że mamy dziecko 2 letnie wolimy sobie wynająć mieszkanie ponieważ jest to o wiele wygodniejsze dla nas rozwiązanie (można przygotowywać mu jedzonko a nie jedynie żywić się na mieście albo w stołówce. Noclegu szukaliśmy dość długo ponieważ jesteśmy dość wybredni ale w końcu zdecydowaliśmy się na to mieszkanko w apartamentach BALTIC HOME.PL - możecie sobie przejrzeć jaką mają ofertę mieszkań w Świnoujściu i Międzyzdrojach. Jest niedrogo w porównaniu do hoteli. Ładne mieszkanko, bardzo zadbane. Ulokowane na parterze tak więc nie musieliśmy się martwić o wnoszenie wózka ... Znajduje się w spokojnej dzielnicy ale bardzo blisko jest do najważniejszych turystycznie punktów w mieście tak więc polecam praktycznie każdemu - zarówno temu kto chce sobie odpocząć jak i tym którzy wolą raczej zwiedzać ;) My wracamy tam ponownie latem ponieważ było bardzo blisko plaży ;) Szkoda tylko , że kaucja taka wysoka - moim zdaniem 400 zł to dość sporo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzalam i nawet fajne te mieszkania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem morze jest atrakcyjne o każdej porze roku czy to zima czy lato. Polskie morze to cztery różne odsłony w poszczególne pory roku i dla tego warto zobaczyć na przykład : Sopot w kolorze złotej jesieni czy zimową Gdynię i piękny klif Orłowski. Takie wycieczki nabierają jeszcze większej wartości jak zwiedzimy wszystko co trzeba i najlepiej sprawdzi się w takiej sytuacji przewodnik. W zeszłym roku pojechaliśmy do Trójmiasta i skorzystaliśmy z oferty przewodnika z http://tourguideservicegdansk.pl/. Wiele razy byłam w Trójmieście i teraz wiem, że wiele mnie ominęło a dzięki przewodnikowi dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzecz i zobaczyliśmy miejsca o których nie mieliśmy zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×