Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Karina popieram nie kupuj wózka 3 w 1 bo foteliki nadaja sie tylko to noszenia a do samochodu wcale nie maja w wiekszosci atestow lepiej dokupic porzadny fotelik na tym nie ma co oszczedzac. Dzis bylam na usg 23 tydz.+6 maleńka super sie rozwija, fika koziolki.Wazy 610g 27cm Kupilam juz wozek roan marita jestem fanka klasyki te nowoczesne wcale mi sie nie podobaja. http://www.roan.pl/#marita-prestige.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
niuniaanulka to super wieści po usg ;) ja zawsze mam taki dobry humor i energię po każdym usg ;) bardzo ładny wózek ten roan marita, ja też raczej fanka klasyki, dlatego ten bebetto mi się podoba, materiał to imitacja lnu, jest lekki, zwrotny, zgrabny, trochę się nakręciłam na niego. Jest możliwość kupna 2 w 1 i wtedy dokupić fotelik maxi cosi. Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewieziono mnie do innego szpitala bo w tamtym zaczynają remont. Juz nie mam sali jedynki z toaleta :( z małym ok, rozwarcie bez zmian na 1 cm, dostałam kolejny zastrzyk ze sterydem i leżę kolejne 24 godziny. Dzięki za kciuki! Wózek, podobnie jak alma mamy wybrany: jedo fyn memo + fotelik maxi cosi cabrio fix. Za komplet płacimy 2 tyś. Kupujemy też monitor oddechu angelcare z niania bodajże model 401. Monitor jest raczej obowiązkowy przy wczesniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewieziono mnie do innego szpitala bo w tamtym zaczynają remont. Juz nie mam sali jedynki z toaleta :( z małym ok, rozwarcie bez zmian na 1 cm, dostałam kolejny zastrzyk ze sterydem i leżę kolejne 24 godziny. Dzięki za kciuki! Wózek, podobnie jak alma mamy wybrany: jedo fyn memo + fotelik maxi cosi cabrio fix. Za komplet płacimy 2 tyś. Kupujemy też monitor oddechu angelcare z niania bodajże model 401. Monitor jest raczej obowiązkowy przy wczesniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewieziono mnie do innego szpitala bo w tamtym zaczynają remont. Juz nie mam sali jedynki z toaleta :( z małym ok, rozwarcie bez zmian na 1 cm, dostałam kolejny zastrzyk ze sterydem i leżę kolejne 24 godziny. Dzięki za kciuki! Wózek, podobnie jak alma mamy wybrany: jedo fyn memo + fotelik maxi cosi cabrio fix. Za komplet płacimy 2 tyś. Kupujemy też monitor oddechu angelcare z niania bodajże model 401. Monitor jest raczej obowiązkowy przy wczesniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewieziono mnie do innego szpitala bo w tamtym zaczynają remont. Juz nie mam sali jedynki z toaleta :( z małym ok, rozwarcie bez zmian na 1 cm, dostałam kolejny zastrzyk ze sterydem i leżę kolejne 24 godziny. Dzięki za kciuki! Wózek, podobnie jak alma mamy wybrany: jedo fyn memo + fotelik maxi cosi cabrio fix. Za komplet płacimy 2 tyś. Kupujemy też monitor oddechu angelcare z niania bodajże model 401. Monitor jest raczej obowiązkowy przy wczesniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa hehe zdublowalo cie. karina dobry wybor i fajnie ze ten fotelik maxi cosi kupujesz chyba jeden z lepszch na rynku obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa hehe zdublowalo cie. karina dobry wybor i fajnie ze ten fotelik maxi cosi kupujesz chyba jeden z lepszch na rynku obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wozki wybieracie sobie dziewczyny:). W jednym typie wydaje mi sie kosz na zakupy za maly i dostep do niego,tak na oko, ale to juz zalezy kto jakie zycie wiedzie. Mi teraz podobaja sie te w stylu retro , ale jak dla mnie te kosze na zakupy sa za retro;),maslo maslane,wiem:). Ja pozostane raczej przy moim starym zestawie chociaz pokusa na nowy jest a i owszem. Nie byl moze bardzo wygodny, ale jakos dalam rade to i teraz dam. Poza tym po zimie przejde juz na spacerowke parasolke czyli zestaw poza fotelikiem pojdzie precz. Co mnie zaskoczylo przy moim wozku to to, ze na pusto super sie prowadzil i lekko, a juz z dzieckiem gorzej...taki maly niefart mialam. Limfa na moje kciuki tez mozesz liczyc. Wszystko bedzie dobrze, bo musi byc dobrze i nie ma innej opcji! Aga mi zylaki wychodza dopiero teraz wczesniej nawet zadnego sygnalu nie bylo ze cos bedzie sie dzialo. W sumie troche sie zdenerwowalam na tego swojego gina, ze mi nic konkretnego nie przepisal, nie poradzil tylko na internecie szukam ratunku w koncu powinien miec jakies doswiadczenie w tym temacie. Moje malenstwo tez jest bardzo ruchliwe wydaje mi sie ze bardziej bryka niz moj pierwszy syn wiec obawiam sie co to bedzie za charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wozki wybieracie sobie dziewczyny:). W jednym typie wydaje mi sie kosz na zakupy za maly i dostep do niego,tak na oko, ale to juz zalezy kto jakie zycie wiedzie. Mi teraz podobaja sie te w stylu retro , ale jak dla mnie te kosze na zakupy sa za retro;),maslo maslane,wiem:). Ja pozostane raczej przy moim starym zestawie chociaz pokusa na nowy jest a i owszem. Nie byl moze bardzo wygodny, ale jakos dalam rade to i teraz dam. Poza tym po zimie przejde juz na spacerowke parasolke czyli zestaw poza fotelikiem pojdzie precz. Co mnie zaskoczylo przy moim wozku to to, ze na pusto super sie prowadzil i lekko, a juz z dzieckiem gorzej...taki maly niefart mialam. Firmy nie pamietam, chyba jakas niemiecka ale glowy nie dam:-) Limfa na moje kciuki tez mozesz liczyc. Wszystko bedzie dobrze, bo musi byc dobrze i nie ma innej opcji! Aga mi zylaki wychodza dopiero teraz wczesniej nawet zadnego sygnalu nie bylo ze cos bedzie sie dzialo. W sumie troche sie zdenerwowalam na tego swojego gina, ze mi nic konkretnego nie przepisal, nie poradzil tylko na internecie szukam ratunku w koncu powinien miec jakies doswiadczenie w tym temacie. Moje malenstwo tez jest bardzo ruchliwe wydaje mi sie ze bardziej bryka niz moj pierwszy syn wiec obawiam sie co to bedzie za charakterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu, znów ulepszają Kafeterie ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limfa- pessar nie powstrzymuje tego rozwarcia? Trzymaj się, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Witajcie! Limfa - co tam u Ciebie? Jejku nawet z pessarem zrobilo Ci sie rozwarcie... Trzymaj sie Karina - a Ty jak funkcjonujesz ze szwem na szyjce? Ja bylam dzis na usg, wszystko jest ok, plec meska potwierdzona po raz kolejny;-) Maly wazy 751 g. Szyjka na szczescie bez zmian, 37 mm, zamknieta. Jak podoba Wam sie nowa kafeteria? Wg mnie jest malo czytelna, dosteje oczoplonsu zwlaszcza jak czytam wszystko w telefonie. Pisze sie tez ciazko, pole z tekstem ciagle mi gdzies "ucieka". Kupilam sobie dzis w Pepco czarne szorty na gumce, zmiescilam sie w rozmiar 36;-) Musze przyznac ze sa bardzo fajne i wygodne. Szukalam czegos na Allegro, pewnie jeszcze jakies rybaczki kupie. Spodenki kupione, ale upaly sie skonczyly i dzis poszlam na usg w jesiennym plaszczu bo jest bardzo zimno i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulkaa
Co za zmiany na kafe ale tamta jednak byla lepsza. Mi wczoraj przyszly leggi ciążowe z all 3/4 a tu co zimno, mokro brrr Lekarz kazal brać mi magnez w zwiazku zmtymi cwiczeniami macicy przed porodem bo juz te skurcze sie zaczely, nie sa grozne ale czasem czuje sie jak balon zwlaszcza wieczorem. No ale tyle na rynku nie wiem ktory kupic i w jakiej dawce poradzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z telefonu beznadziejnie się pisze. eeh moja bratowa miała tak samo. trzeba było założyć szef bo krążek był źle założony i powodował skurcze. na szczęście donosiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toten wpis wyżej to ja Alma2800 . kurcze ja wczoraj nosilam syna w zaba wie i dziś w nocy zaczęły boleć mnie wiązadła i dosłownie krocze. miałam tak w pierwszej ciąży ale już pod sam koniec. a tu dopiero jutro 25 t się zaczyna. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do fotelików z zestawów 3 w 1 mam podobne zdanie. Wystarczy sobie pooglądać testy. moj m często ogląda tvn turbo a ja zmuszona oglądam z nim i nawet cos tam ostatnio było w tym temacie....ponoć mają się też jakoś przepisy zmienić , że policja będzie podczas kontroli sprawdzać atesty fotelików... Nowa kafeteria to jakas masakra nawet nie widze gdzie mam sie zalogowac.l;/ biedronka2223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logowac sie trzeba na samej gorze strony po prawej. Masakra jakas :-) chcialam rano cos napisac, ale nie moglam sie zalogowac wlasnie :-) Wozki klasyczne bardzo ladne - jedyne co moge podpowiedziec, to zeby kola byly pompowane - na zime, mimo ze ciezkie lepiej sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pompowane koła są zdecydowanie lepsze...chociaz przy duzym sniegu i tak nie pojadą;)pamiętam jak chodniki były odśnieżone miejscami tylko tak aby przejsc (szerokośc na dwie stopy)a śniegu było naprawde duzo... musiałam wózek podnieść do góry i w ten sposób przejść spory kawałek....masakra jakaś.szkoda że nikt nie wymyślił jeszcze wózka latajacego w powietrzu;)nie byłoby problemu z nie odsniezonym chodnikiem czy podjazdem dla wózków;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulkaa
Malo tego ze nowa szata graficzna beznadziejna malo czytelna to jeszcze musialam dodac do swojego loginu jedno a wiecej bo na starym niuniaanulka wyskakuje ze juz taki zajety.No owszem przeze mnie ale chyba nikogo to nie obchodzi musialam sie nameczyc zeby sie zalogowac i w sumie dodac ta jedna literke na koncu dodatkowo. Co do mojego wózka roan marita to ma duze 14 calowe pompowane kola wlasnie z mysla o zimowych spacerkach muslalam wybierajac ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulkaa
To jakiej firmy mam ten magnez kupic? Hymmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa122
Szyjkę mam zgladzona, rozwarcie nadal 1cm. Brzuch się spina i dostaje kroplówki - wtedy jest ok. niulka- ja biorę MGB6 magnez. Nowa kafe to tragedia!!! a na teł to juz w ogóle. Pozdrawiam limfa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limfa odpoczywaj będzie dobrze. ja biorę magne b6 działa bardzo szybko. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Oj, dziewczyny, u mnie do bani. Ojciec schorowany w szpitalu, dzieciaki jakieś niewyraźne, a i mnie jakiś katar łapie. No i spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaanulkaa
Dziekuje kochane kupilam ten magnez w koncu bo w nocy spac nie idzie z brzusiem twardym jak beczka hihi teraz o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Limfa trzymam kciuki, jesteś pod dobrą opieką? Jak miałam zakładany szew to na sali była ze mną dziewczyna, która od 22 tyg miała zgładzoną szyjkę i rozwarcie, miała reżim łóżkowy, zero wstawania, kaczor, mycie w łóżku, ale przy mnie dotrwała już do 32 tyg ale ja już wyszłam a ona została, wiec mam nadzieję, że chociaż do 34 wytrzymała. Miałaś jakieś oznaki skracającej się szyjki? Sjena ja z szwem czuję się bardzo dobrze, normalnie funkcjonuję, na początku więcej leżałam, ale teraz prawie wszystko robię. Ostatnio to nawet zbyt intensywnie żyję i wieczorami pobolewał mnie brzuch, więc odpuszczam trochę i jadę na 4 dni do rodziców to odsapnę a mąż będzie malował :) ja w 17 tyg miałam szyjkę 2,5 cm, ale ze względu na obciążony wywiad od razu założyli mi szew. Niuniaanulka ja biorę magnez B6. Nad wózkiem nadal myślę :) ale najważniejsze to tak jak mówicie, żeby koła były pompowane, lekki i ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co takie inkubatory trzymać w szpitalu????żre toto, myc trzeba i z naszych podatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
gościu po to żebyś miał zagadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa122
Na szczęście moge chodzić do toalety i pod prysznic. Wczoraj nadal mnie inny lekarz i uznał ze tej szyjki jeszcze tam trochę jest. Najspokojniejsza byłabym jakby mnie zbadal mój lekarz, ale niestety nie pracuje w tym szpitalu. Za to ten szpital ma najlepszy oddział wcześniaków, wiec coś za coś. Dzięki za kciuki! A tu dookoła mnie tyle smutnych historii: jedna dziewczyna urodzi dziecko z polowa serca i od razu trafi maluch na operacje :( Ale chciałabym juz wrócić do domu, nawet jeżeli miałabym leżeć plackiem. Na razie musza mi tylko ustabilizować twardnienia brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina987
Limfa jak U Ciebie? Myślę, że trochę zostaniesz w szpitalu, wiem, że to nic przyjemnego ale najważniejsze, że jesteś pod dobrą opieką ;) Dziewczyny jak u Was? Maluszki wariuja w brzuszkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×