Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Rozalka31
Lubi nas, jestesmy dla niego wazne, jest strasznie samotny/samotna i ma tylko nas, mówię o gościu od wieprza :D dziewczyny, zapraszam na wirtualnego torta :) Mnie wszyscy pytaja czy to już. Okropnie boli mnie krzyz, a tak to mała sie kręci, też boli, na szczęście się kręci, bo wpadłabym w panikę gdyby sie nie kręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallon
ja tez pije herbatke z lisci malin, w 9tym miesiacu juz spokojnie mozna. W pierwszej ciazy tez pilam, porod zaczal sie odejsciem wod, a rozwarcia zero. Skonczylo sie na kroplowkach z oxytocyna, ale jak juz zaczelam sie otwierac to poszlo blyskawicznie a co do partych to urodzilam corke "bez aktywnego parcia" jak mi napisali w karcie, czyli nie musialam przec nawet jeden raz, sama wyszla :) nawet nie wiedzialam, ze tak mozna. Mam nadzieje, ze to herbatka sie przyczynila i ze tym razem tez pomoze. Pije juz 3 dziennie, termin mam na 19.wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
A mi został równy tydzień do terminu:) Nic mi nie dolega czuje się nawet bardzo dobrze, jedynie wczoraj zauważyłam ten gęsty przejrzysty śluz i tak się myślę że to może być ten czop zaczyna odchodzić ,ale nie było w nim krwi także trochę to jeszcze potrwa. Synek ostatecznie będzie jednak Dominik Jan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Zgłosiłam BOGATEGO WIEPRZA i widzę, że go usunęli:) Może i ja zacznę pić tą herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wieprzu? Ja wlasnie wrocilAm z wosku, wiec teoretycznie moge isc rodzic :-) w praktyce musze nas oprac po ubieglotygodniowym wyjezdzie, a ciuszki dla nowego potomka wciaz musza poczekac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Cześć dziewczyny mała jest świetna, dziś dopiero będę ja miała na noc. Póki co jest ze mną od rana. Pięknie ssie ale jeszcze ja dokarmiam. Bo po CC i jedzeniu kleikow szału z pokarmem nie ma... Mała ślicznotka. Naradzie nie spadła z wagi o zoltaczce tez nic nie slyszalam i oby tak zostało. Przewidywane wyjscie na poniedziałek:-) mam robione wszystkie możliwe badania i konsultacje ze specjalistami po tej utracie przytomności. Dziś juz sama się umylam, zjadlam bułkę z masłem (Boże jaki rarytas!!!) hehe chodze, miałam pierwsze odwiedziny. Rana jeszcze boli ale jest o niebo lepiej. Kupka i siku tez była wiec obeszło się bez cewnika i lewatywy. Pamiętajcie o tym dziewczyny które maja mieć CC. Największym dla mnie dramatem jest to ze przed wyjsciem będę badana ginekologiczne.... Ałaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallon
straszny_kocur herbatke z lisci malin kupuje z sklepach ze zdrowa zywnoscia, zielarnie tez maja i nawet niektore apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celina a skurcze masz ? Mnie teraz zlapal taki ze myslalam ze nie wstaje jak mnie w pol zgielo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak u Was z ******* całego dziecka? Czy dziecko na tym etapie nie powinno być cały czas główką w dół? Ja mam wrażenie, że moje się przewraca na wszystkie strony; wypina głowę lub pupę w różnych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzis jak bylam u kosmetyczki na lezance, to sie wypinalo to w lewo to w prawo :-) ale to dupka wyraznie. Mnie sie wydaje, ze moj syn sie w poprzedniej ciazy do konca wiercil jak opetany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocur - mój tez szaleje, aż mnie to niekiedy przeraza..wczoraj wariował miedzy 22 a 24.. Na kiedy masz termin? Jakie twoje dziecko ma tętno? Moje 150-160.. Boję się ze to wysokie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 16.09. Moje dziecko dość *****iwe jest, ale to co się ostatnio dzieje mnie przeraza. Szczególnie gdy leżę na boku to mam wrażenie, ze jest jej niewygodnie i próbuj***ardzo dramatycznie dać mi o tym znać :) Potrafi tak szaleć i mocno się przeciągać, ze sprawia mi to spory bol. Kurde, nie mam pojęcia jakie tetno ma moje dziecko, nigdy lekarz mi nie mówił, a sprawdza to przy każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocur - moje podobnie..mam podobny termin porodu.. Moje minimum 2 godziny dziennie szaleje tak aż mnie brzuch boli i twardnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodki dzidziuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Samotna śliczna córcia:) Jeszcze raz gratulacje słodziaka i ucałowania dla małej oczywiście:) Teraz jaszcze bardziej nie mogę się doczekać swojego porodu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny_kocur
samotna - właśnie Ci miałam pisać, że chyba na Faktach jest Twoje maleństwo :) Fajnie, że jesteś już po i że wszystko dobrze się skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Dziękuje dziewczyny jest juz o niebo lepiej:-) Jak macie jakieś pytania co do CC czy połogu to piszcie. I czekam na wasze malenstwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
samotna szczęśliwa - śliczna córcia, piękne usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
edka - powodem planowanego cc nie jest u mnie cukrzyca - jestem po wypadku (potrącenie przez samochód), miałam złamaną miednicę i kręgosłup, dlatego cc i to w znieczuleniu ogólnym bo w kręgosłupie mam tytan i ciężko byłoby podać znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
samotna szczęśliwa - jak długo po cc mogłaś wstać? ból brzucha to bol rany i obkurczania się macicy? jak zniosłaś znieczulenie ogólne? Czy jesteś w stanie opiekować się córeczką możliwie "bez problemu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
CC miałam o 19 wstalam następnego dnia o 13 najgorsze się rozchodzić. Bol po CC to rana, ja czulam skurcze jeszcze ale to dlatego ze byłam w trakcie porodu przed CC. Na dzień dzisiejszy mega ciągną szfy, najgorzej jest się podnieść. I przy karmieniu strasznie boli obkurczanie macicy, cały czas biorę pearacetamol. Córeczka opiekuje się juz całkiem sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×