Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SZOK slyszeliscie o takim dziwnym ukladzie

Polecane posty

Gość gość

Pewna znajoma( 23 lata) podobno spotyka się od kilku lat z pewną parą w wieku 30kilku(która ma juz małe dziecko) w celach erotycznych(trojkąt czy coś?), a ponadto przyjaźni się z nimi, ich dziecko mówi do niej per "Ciociu"....no nie mogę uwierzyć w taką patologię...Słyszeliście o czymś podobnym? Jak to funkcjonuje i dlaczego jakakolwiek para mogłaby mieć ochotę na coś takiego, w jakim celu? To jest w ogóle możliwe, bo wciąż nie mogę w to uwierzyć? Niby różne są dewiacje na świecie, ale myślałam, że jeśli nawet jakiejś parze coś takiego przyszło do głowy, to raczej bardziej jednorazowo, a nie tak w stałym układzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pntlt w przelocie
Po prostu kobiety sa biseksualne . Pociagaj siebie nawzajem facetowi zawsze bedzie odpiwiadalo wiecej niz jedna kobieta w lozku i tak to sie dzieje . Czy patologia... Hmmm raczej zalazek potencjalnych problemow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, skoro im to pasuje to nie widzę w tym nic takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie im to odpowiada. Nie nam to osadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie jest to żadna patologia ale XXI wiek i każdy ma prawo do korzystać z życia jak chce. Dzisiaj wiele kobiet szuka w łóżku spolnienia a nie tylko dwóch pozycji. Co ciebie tak oburza? Że ktoś jest szczęśliwy i ma się dobrze? Seks dzisiaj to coś więcej. Ją sama mam taka przyjaciółkę krtani czasami z nami si3 bawi, a mamy dwojke dzieci, i co... i nic się zlego nie dzieje. Żadnych rzelomych problemów, bo wiemy czego chcemy. Nie nazywa* patalogia czegos co dla coraz wiekszej ilośc***ar, staje czymś nowym i ekscytujacym. Ty możesz pozostać na swoom poziomie, ale powiem tobie -żaden facet nie zrobi minety tak jak druga kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku2
jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×