Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy macie wspólne konta

Polecane posty

Gość gość

mając dzieci z poprzednich związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaapior
Nie mamy wspólnego konta. Uważam taki układ za chory, ale w sytuacji, gdy partner ma dziecko z poprzedniego związku, a razem posiadamy córeczkę, to chyba najwłaściwsze rozwiązanie. W sytuacji, gdy oboje mamy porównywalne zarobki nie uważam za zasadne odbierać własnej córce, by dokładać do obcego mi dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego eks zarabia 1000 zł, mój facet koło 4000, ja 7500. Jestem zwolenniczką "fifty fifty" i nie może wydać na "starą rodzinę" więcej niż 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozumiem, że na waszą też fifty - fifty i ty dokładasz do wspólnego gara też tylko 2000 a reszta twoja i jemu nic do tego? Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie taka prawda
Nie kochany, ja dokładam do naszego wspólnego gara całe 7500, ale nie mam zamiaru dokładać do jego eks pakietu. Coś nie gra? Coś nie tak robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że tak - powinniście dokładać do wspólnej kasy po równo - tyle żeby wam starczyło. Sw9oje nadwyżki każdy może wykorzystać na co chce- on an alimenty ty na swoje przyjemnośc****omyśl - dlaczego ty masz dawać 7500 a on 2000 na wspólne życie? Tam 2000 i tu 2000? Coś kiespko z matematyką skoro tam daje na 1 osobę a tu powinien na 2 - na siebie i wasze dziecko. Tamto więcej je czy jak? A może on nic nie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wspolne konto. Mialam takie z mezem, dopoki sie nie okazalo, ze z tego konta maz finansuje prezenty dla kochanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde, nie ten emot mial byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×