Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy nie przedłuzyli wam umowy po okresie próbnym

Polecane posty

Gość gość

czy mieliscie tak kiedys ze nie przedłużyli wam umowy po okresie próbnym?jesli tak to czy wpisywaliscie w cv taki krotki okres czasu pracy 3 m-ce? Ja mam kilka lat doswiadczenia wiec jak mi nie przedluza umowy to chyba to pomine w cv te 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy, gdzie dalej będziesz aplikował. CV zawsze trzeba dostroić do konkretnego pracodawcy. Dużo info o pisaniu CV, rekrutacji itd. znajdziesz na blogu tomastest.eu. Ja w swoim CV wolę unikać prac 3-miesięcznych (jakieś wakacyjne, zastępstwa, itd.) żeby potencjalny rekruter lub pracodawca nie myślał, że po 3 miesiącach wylatuję z każdej pracy :) Ale, jak pisałam wcześniej, zależy to od pracodawcy. Jeśli przez te 3 miesiące nauczyłeś się czegoś wartościowego, zdobyłeś nowe umiejętności i przydadzą Ci się one w przyszłości to wpisuj. Najwyżej wyjaśnisz na rozmowie rekrutacyjnej, dlaczego tak krótko pracowałeś. Ale to wszystko zależy od tego, kto będzie czytał CV i czy dadzą Ci szansę. Mój znajomy, który prowadzi swoją firmę, kiedyś mi powiedział, że takie CV utkane z 3-miesięcznych okresów pracy od razu odrzuca. No, co pracodawca, to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×